Wypożyczalnia samochodów Libiąż - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Libiąż +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Libiążu

wynajem samochodów Libiąż

Wybierz miasto

wynajem samochodów Libiąż
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Libiąż tanio

Wypożyczalnia samochodów Libiąż - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Libiąż

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szybko potrzebujesz wozu i wyszukujesz doświadczonej oraz taniej wypożyczalni? A może Twój wóz się popsuł w najmniej dogodnym momencie i trzeba możliwie najszybciej wyszukać samochód zastępczy? W tego rodzaju sytuacji warto naturalnie skorzystać z oferty naszej wypożyczalni aut, jaka nie tylko jest tania, lecz zapewnia elastyczne warunki współpracy, a przy tym posiada szeroką flotę samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Libiążu bez wątpienia sprosta wszelkim wymaganiom, niezależnie od tego czy potrzebny jest wynajem krótkoterminowy czy z pojazdu będzie się korzystało przez sporo dłuższy okres czasu. Niezwykle ważny pozostaje tutaj przede wszystkim dostęp do bogatej gamy samochodów. Można wybierać spośród licznych marek aut, ich gabarytów, pojemności jednostek napędowych, a także decydować czy chcemy auto zasilane benzyną czy może olejem napędowym. Oprócz tego niezwykle dbamy o komfort jak i bezpieczeństwo wszystkich Klientów. Zawsze samochód jest naprawdę regularnie poddawany badaniom technicznym i w razie potrzeby przechodzi pełny serwis, jaki zapewnia jego sprawność. Samochody tym samym są nie tylko w dobrym stanie, lecz naturalnie też naprawdę bezpieczne. Jednocześnie dbamy także o dobry stan wizualny pojazdów. W naszej wypożyczalni otrzymuje się zatankowane pod korek i skrupulatnie wyczyszczone auto, jakiego wnętrze pozostaje w niezwykle dobrym stanie, umożliwiając na komfortowe podróżowanie. Wynajem samochodów w Libiążu pomimo tego realizowany pozostaje w konkurencyjnej cenie, przy równoczesnym zmniejszeniu formalności do absolutnego minimum. Dogodne warunki wynajmowania, przejrzyste umowy, przystępne ceny i samochody w doskonałym stanie technicznym to najpoważniejsze zalety, jakimi może poszczycić się ta wypożyczalnia aut w Libiążu. Zapraszamy do kontaktu i do poznania pełnych naszych możliwości.

Wynajem samochodów Libiąż - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z wypożyczalni samochodów nie będzie musiało stać się ani niezwykle kosztowne, ani też trudne, wiążąc się z wieloma formalnościami, które utrudniają życie. Wynajem aut w Libiążu może być zostać wykonany w bardzo krótkim czasie a także bez niepotrzebnych formalności. Dbamy o wygodę wszystkich Klientów nie tylko przez ograniczanie samych formalności, lecz i przez przygotowywanie zrozumiałych oraz prostych umów, by cały proces wynajmu nie powodował jakichkolwiek niepotrzebnych wątpliwości. Jako firma profesjonalna a także nowoczesna dbamy również o to, by nasi Klienci mieli do dyspozycji wielką bazę aut. Wypożyczalnia samochodów w Libiążu tanio będzie mogła zapewnić pojazdy z różnych segmentów, w tym pojazdy większe do przewozu cięższych rzeczy. Są to pojazdy komfortowo wyposażone, zadbane w środku, a przy tym całkowicie sprawne technicznie, poprzez co podczas podróży nimi będą mogli Państwo czuć się bezpiecznie. Dla nas zawsze najważniejsza będzie jakość i, w przeciwieństwie do własnej konkurencji, nie staramy się prowadzić wynajmowania za wszelką cenę. Wszystkie pojazdy nieustannie przechodzą badania mechaniczne a także w razie potrzeby naprawiane będą w wyspecjalizowanych warsztatach. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa dbamy również o to, aby samochody miały odpowiednie polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie tylko naszą wypożyczalnię przed uszkodzeniami samochodów, ale również naszych Klientów w razie niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Jesteśmy również niezwykle elastyczni w kwestii okresu wynajmowania, zapewniając do tego usługę bezproblemowego zwrotu samochodu w miejscu najlepszym dla samego Klienta.

wypożyczalnia samochodów Libiąż tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Libiąż tanio

By zapewnić jak najbardziej dobry poziom usług, zaraz na początku firmy nakreśliliśmy sobie parę istotnych założeń, które nieustannie staramy się wykonywać, pozostając dzięki temu niezwykle atrakcyjną firmą w branży. Podstawową misją naszej firmy pozostaje ułatwienie procesu wypożyczania aut oraz zaoferowanie szerokiego wyboru samych aut. Z tego powodu ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Libiążu to ograniczenie formalności do minimum, a i jednocześnie opcja wypożyczania aut różnych modeli, z wielu różnych klas.

Cennik

Wynajem samochodów Libiąż tanio

Cennik wynajmu samochodu w Libiążu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Libiąż Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Libiąż Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Libiąż Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Libiąż Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Libiąż tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Libiąż Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Libiąż Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Libiąż Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Libiąż Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Libiąż Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Libiąż Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLibiąż Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLibiąż Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Libiąż Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Libiąż tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: LibiążPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©