wypożyczalnia samochodów Leszno +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Leszno

Najtaniej w Lesznie

wynajem samochodów Leszno

Wybierz miasto

wynajem samochodów Leszno
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Leszno tanio

Wypożyczalnia samochodów Leszno - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Leszno

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Użytkowanie wynajętych aut wcale nie musi być kojarzone tylko i wyłącznie z niesłychanie dużymi cenami usług. Poszukując konkurencyjnej wypożyczalni blisko siebie trafili Państwo doskonale, ponieważ nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Lesznie oferuje nie tylko przystępne ceny, ale też i niesamowicie fachowe podejście, a przy tym pokaźną flotę nowoczesnych samochodów. Nasza firma działa już na rynku od wielu lat, nieustannie rozbudowując sieć, a przy tym inwestując w wygodne auta z różnych klas. W ten sposób każdy nasz Klient ma ogromną swobodę związaną z wyborem samochodu oraz jego dopasowaniem do konkretnych preferencji. U nas samochody za każdym razem są wysprzątane, zalane do pełna, a do tego w doskonałym stanie technicznym, o który to bardzo regularnie dbamy. Profesjonalna oraz pewna wypożyczalnia samochodów w Lesznie udowadnia, iż użytkowanie samochodu wynajętego wcale nie musi być luksusem. Szykujemy naszą ofertę w takiej formie, żeby maksymalnie jak to możliwe dopasować ją do konkretnych potrzeb. W ten sposób mogą Państwo tutaj wypożyczać auta na krótki jak i bardzo długi okres czasu, za każdym razem korzystając z konkurencyjnych cen oraz bezpiecznych aut. Jesteśmy elastyczni oraz jednocześnie chcemy wyjść naprzeciw wymaganiom Klienta. Z pewnością się dogadamy oraz dopasujemy formę wypożyczenia do potrzeb. Zachęcamy do przekonania już dzisiaj jak powinien być prowadzony dobry wynajem aut w Lesznie. Jesteśmy pewni, iż nasze usługi za każdym razem sprostają Waszym oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Leszno - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż każda osoba może mieć inne potrzeby związane z samochodem. Firmy wynajmują samochody do służbowego podróżowania, a czasem i do poważnej pracy. Osoby prywatne natomiast chcą dostać się w krótkim czasie w oddalone miejsce bądź na przykład przewieźć większe rzeczy, z pomocą samochodu o odpowiednich gabarytach. To pierwszy powód, dla którego nasza wypożyczalnia aut w Lesznie jest warta wypróbowania. Oferujemy pokaźny wybór aut z bardzo różnorodnych klas, przez co jesteśmy w stanie za każdym razem dopasować się do Państwa potrzeb. Niezależnie od wyboru możemy też zapewnić doskonałą sprawność techniczną pojazdów, o które nieustannie się troszczymy, co naturalnie przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Wielkim autem naszej wypożyczalni jest również prostota samego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Lesznie tanio dostarcza własne samochody w pierwszorzędnym stanie, ale także i ogranicza liczbę formalności do absolutnych podstaw. Pokazujemy tym samym, iż wynajęcie samochodu nie musi być drogą przez mękę. Każda chętna osoba ma możliwość bardzo ekspresowo skorzystać z naszych doskonałych aut oraz cieszyć się ogromną swobodą z ich korzystania. Równocześnie także chcemy ułatwiać naszym wynajmującym samo zwracanie aut. Jest to do zrobienia w różnych lokalizacjach, przez co nie trzeba oddawać samochodu w tym samym miejscu, gdzie się go wynajęło. To dokładnie dzięki takiemu działaniu jesteśmy obecnie firmą bardzo wartościową, która może pochwalić się na rynku bardzo dużym zaufaniem oraz gwarantuje najwyższy poziom wygody oraz bezpieczeństwa związany z wypożyczaniem aut.

wypożyczalnia samochodów Leszno tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Leszno tanio

Nasza misja Osiągnięcie pozycji lidera w branży wynajmowania aut było związane przede wszystkim z naszym usilnym dążeniem do zrealizowania celów, które postawiliśmy przed sobą na początku działalności. Naszym zadaniem nieustannie jest nie tylko to, żeby gwarantować najtańszy wynajem aut w Lesznie. Nieustannie stawialiśmy bowiem na zapewnianie bezpieczeństwa, czego wynikiem jest przede wszystkim dbałość o stan techniczny aut. Wynajmowane samochody nie są zniszczone, kieruje się je przyjemnie oraz bezpiecznie, a do tego zawsze dostarczane są one do naszych Klientów w idealnym stanie wizualnym, co oferuje jazdę o wiele milszą.

Cennik

Wynajem samochodów Leszno tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Leszno Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Leszno Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Leszno Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Leszno Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Leszno Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Leszno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Leszno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Leszno Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Leszno Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Leszno Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Leszno Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów LesznoKontakt

Wynajem samochodów Leszno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: LesznoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©