Wypożyczalnia samochodów Lędziny - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Lędziny +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Lędzinach

wynajem samochodów Lędziny

Wybierz miasto

wynajem samochodów Lędziny
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Lędziny tanio

Wypożyczalnia samochodów Lędziny - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Lędziny

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Jakimi rzeczami musi się charakteryzować fachowa wypożyczalnia pojazdów, z jakiej korzystanie jest dużą przyjemnością i zapewnia najwyższy poziom satysfakcji? To z pewnością niezwykle rozwinięta flota samochodów możliwa do wypożyczenia, jednak na tym dobre usługi naprawdę nie powinny się skończyć. Samochody winny być bowiem często sprawdzane pod kątem mechanicznym, warunki umowy muszą gwarantować wyraźną elastyczność, a przy tym niezwykle wygodna stanie się usługę zdania samochodu w licznych punktach. Tym, chociażby, cechuje się oferta naszej firmy, z jaką już teraz trzeba zapoznać się dokładniej. Jako solidna i doświadczona wypożyczalnia samochodów w Lędzinach możemy zapewnić swoim Klientom najdoskonalsze warunki w branży, przy zachowaniu przystępnych ofert cenowych. Naszą ideą od starcie stało się utworzenie wypożyczalni konkurencyjnej, która przede wszystkim dba o idealny stan mechaniczny samochodów, o czym na nieszczęście naprawdę często zapominają inne firmy. Dzięki temu nasi Klienci za każdym razem korzystają z samochodów niezwykle bezpiecznych i wygodnych, które oferują dobry komfort podróżowania. Duża flota samochodów to naturalnie następna zaleta, gdyż zależnie od wymagań da się wybierać auta niewielkie, średnie lub pojemne, w licznych wersjach wyposażenia i z przeróżnymi silnikami. Nasza wypożyczalnia aut w Lędzinach to naprawdę idealny wybór, o czym naprawdę szybko mogą się Państwo przekonać. Skorzystanie z tych usług absolutnie nie będzie wiązało się ze zbędnymi sprawami formalnymi, czyli spisanie umowy jest szybkie i od razu da się wyjechać wypożyczonym przez siebie pojazdem. Zachęcamy do zaznajomienia się z tą ogromną flotą pojazdów i z atrakcyjnymi cenami, które wszystkich pozytywnie zadziwią.

Wynajem samochodów Lędziny - Speedy Car

Dlaczego warto Wybór najlepszej wypożyczalni samochodów obecnie z pewnością nie jest łatwy. Konkurencja jest niezwykle duża, a znalezienie tej najlepszej wypożyczalni wymaga naturalnie rzetelnej analizy oferty. Wykonywany przez naszą firmę wynajem samochodów w Lędzinach to po pierwsze wysoki poziom bezpieczeństwa, cecha najistotniejsza, o jakiej tak często zapominają inne firmy. Nie staramy się osiągać maksymalnie dużych dochodów nie myśląc o Klientach. W ten właśnie sposób stale sprawdzamy stan mechaniczny naszych pojazdów i w razie konieczności naprawiamy je w dobrych warsztatach, opierając się zawsze na podzespołach wysokiej jakości. To niezwykle ważne nie tylko z punktu widzenia bezpieczeństwa, ale też i komfortu podróży, w szczególności przy dalszych wyjazdach. Jednocześnie też ta wypożyczalnia samochodów w Lędzinach tanio zapewnia pojazdy z licznych segmentów, różnych modeli i w różnych opcjach wyposażenia, które bezpośrednio dobieramy do preferencji. Samochody są nie tylko sprawne mechanicznie, ale zadbane we wnętrzu, co czyni jazdę dużo milszą, jednak nie przekłada się tu na naprawdę duże ceny. Aby ułatwić wszystkim Klientom korzystanie z usług postawiliśmy też na maksymalne ograniczenie formalności, które często zniechęcają ludzi do wypożyczania. Wynajem aut w Lędzinach to wypełnienie wyłącznie podstawowych spraw formalnych i zapłacenie niewielkiej kaucji. Dodatkową zaletą będzie to, iż staramy się dopasować do wymagań naszych klientów, oferując elastyczne warunki umowy. Zarówno na krótki czas wynajem, jak i wynajem długoterminowy, nie stanie się w naszej firmie żadnym kłopotem i w dowolnym przypadku cena pozostanie konkurencyjna.

wypożyczalnia samochodów Lędziny tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Lędziny tanio

Jak wszystkie firmy, zaczynając swoją działalność nakreśliliśmy przed sobą kilka założeń, do jakich stale dążymy i które wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych naszych klientów. Poczucie bezpieczeństwa, niewiele spraw formalnych a także elastyczność to zalety, którymi od początku kieruje się ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Lędzinach i które właśnie procentują w postaci dużego zaufania w branży. Chociażby teraz mogą Państwo przekonać się jak miłe, wygodne i tanie jest korzystanie z tej oferty. Tylko u nas otrzymują Państwo całkowitą pewność satysfakcji.

Cennik

Wynajem samochodów Lędziny tanio

Cennik wynajmu samochodu w Lędzinach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lędziny Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lędziny Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lędziny Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lędziny Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lędziny tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lędziny Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lędziny Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lędziny Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lędziny Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lędziny Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lędziny Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLędziny Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLędziny Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lędziny Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Lędziny tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: LędzinyPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©