Wypożyczalnia samochodów Łęczyca - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Łęczyca +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Łęczycy

wynajem samochodów Łęczyca

Wybierz miasto

wynajem samochodów Łęczyca
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Łęczyca tanio

Wypożyczalnia samochodów Łęczyca - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Łęczyca

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wypożyczanie samochodów obecnie absolutnie nie będzie musiało być niemiłym obowiązkiem. Bywają naturalnie sytuacje, w których to powinniśmy skorzystać z auta wypożyczonego, bo nasze choćby się zepsuło, albo też na co dzień nie mamy auta bowiem nie opłaca nam się go finansować, natomiast pilna sytuacja wymaga tymczasem skorzystania z niego. Wielu osobom możliwości tego typu kojarzą się z ogromnymi kosztami, jednak nasza firma doskonale pokazuje, iż wcale nie będzie musiało to stać się normą. Nasza profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Łęczycy to miejsce, w którym każdy będzie mogła odnaleźć świetnie dopasowany do preferencji pojazd oraz korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy równoczesnym zachowaniu atrakcyjności cen. Oferujemy auta z liczny segmentów, w tym samochody bardzo duże oraz pakowne, jakie doskonale sprawdzą się przykładowo do przewozu większych przedmiotów. Głęboko wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Łęczycy w naszej firmie będzie czystą przyjemnością również dzięki poważnemu ograniczeniu formalności. Pojazd da się wynająć tym samym ekspresowo oraz na przejrzystych warunkach, a wiec bez niespodziewanych opłat oraz dopisków z gwiazdkami. Działając w branży od wielu lat zdobyliśmy pokaźne doświadczenie, jak i zaskarbiliśmy sobie ufność wielu Klientów. Wypożyczalnia aut w (miasto) zapewnia dużą swobodę tak osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom potrzebującym szybko skorzystać z pojazdu oraz przykładowo odbyć podróż biznesową. Na pewno sprostamy wszelkim wymaganiom oraz za każdym razem zaproponujemy atrakcyjną ofertę cenową, która to nie opróżni żadnego portfela.

Wynajem samochodów Łęczyca - Speedy Car

Dlaczego warto Oczywiście wspaniałe słowa to zazwyczaj za mało, by przekonać kogoś do skorzystania z danych usług. W naszym przypadku tymczasem słowa od razu się materializują, co da się ocenić również teraz. Wynajem aut w Łęczycy opiera się o pojazdy porządnej marki, z wielu różnych klas oraz z naprawdę bogatym, a więc i wygodnym, wyposażeniem. Nie trzeba także wierzyć naszej firmie na słowo, bowiem wystarczy przetestować osobiście, iż wszystkie nasze pojazdy są w idealnym stanie technicznym. Oferując gwarancję zadowolenia naturalnie przykładamy także dużą uwagę do czystości samych aut, troszcząc się o to, by docierały one do Klienta wysprzątane oraz naszykowane również do dalszej drogi. Oczywiście bardzo istotne jest tu to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Łęczycy tanio realizuje swoje usługi, zapewniając jednocześnie ich najlepszą jakość. Stawiamy na fachowe oraz rzetelne podejście do Naszych klientów. Objawia się to na przykład tym, iż nie posiadamy żadnych niespodziewanych opłat. Zawsze spisywana umowa jest przejrzysta, a dodatkowo Klienci już od początku otrzymują pełne informacje powiązane z wszystkimi kosztami dla wypożyczania. To właśnie z tego powodu zaufało naszej firmie tak wiele ludzi oraz możemy obecnie radować się pozycją lidera w branży. Obdarzenie zaufaniem właśnie nas zapewni korzyści każdemu, niezależnie od faktu czy chcemy wynająć pojazd do celów osobistych, lub może jednak firmowych. Tutaj każdy dobierze umowę do preferencji oraz skorzysta z takich usług, jakie naprawdę są niezbędne.

wypożyczalnia samochodów Łęczyca tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Łęczyca tanio

Solidna oraz jednocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Łęczycy jest efektem naszych nieustannych starań o zrealizowanie wszystkich określonych wcześniej założeń. W głównej mierze niesamowicie zależy naszej firmie na bezpieczeństwie naszych Klientów, jakie jest oferowane poprzez przejrzyste umowy i troskę o stan techniczny pojazdów. Idąc tymczasem naprzeciw wymaganiom naszych Klientów, chcemy dostarczać usługi jak najbardziej wygodne, czyli takie, jakie da się dopasować do preferencji oraz w których to należy płacić wyłącznie za to, z czego naprawdę się będzie korzystało.

Cennik

Wynajem samochodów Łęczyca tanio

Cennik wynajmu samochodu w Łęczycy (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łęczyca Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łęczyca Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łęczyca Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łęczyca Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łęczyca tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łęczyca Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łęczyca Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łęczyca Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łęczyca Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łęczyca Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łęczyca Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁęczyca Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁęczyca Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łęczyca Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Łęczyca tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŁęczycaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©