Wypożyczalnia samochodów Lębork - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Lębork +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Lęborku

wynajem samochodów Lębork

Wybierz miasto

wynajem samochodów Lębork
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Lębork tanio

Wypożyczalnia samochodów Lębork - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Lębork

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Odnalezienie profesjonalnej firmy zajmującej się wynajmowaniem aut nie zawsze jest zadaniem prostym. Z jednej strony większość z nas liczy oczywiście na atrakcyjną cenę, jednak nie należy zapomnieć również o samej jakości usług. Bardzo ważne jest tu to, aby firma naprawdę skrupulatnie podchodziła do tematu stanu technicznego aut. To wpływa nie jedynie na wygodę podróży, jednak w głównej mierze realnie przekłada się na nasze poczucie bezpieczeństwa, które to za każdym razem powinno być dla nas absolutnie bezcenne. Wybierając możliwości jakie realizuje nasza wypożyczalnia samochodów w Lęborku można otrzymać pewność, iż stawia się na profesjonalizm i doświadczenie, czyli jednocześnie i korzysta z bezpiecznych aut. Dla nas nieustannie priorytetem był, i dalej jest, idealny stan techniczny samochodów, które nieustannie przechodzą przeglądy i są naprawiane w profesjonalny serwisach. U nas wynajem samochodów w Lęborku to tymczasem również ogromna prostota i konkurencyjne oferty cenowe. Nasze umowy szykowane są tak, aby były przejrzyste i nie pojawiały się żadne nieokreślone koszty. Pomimo świetnych aut i świetnych warunków, nadal potrafimy pozostać konkurencyjni pod kątem ceny. Wypożyczalnia aut w Lęborku kieruje swoją propozycję do każdego, również do przedsiębiorców, potrafiąc doskonale wręcz dopasować się do konkretnych preferencji. W naszej firmie nie ma również znaczenia okres wypożyczania. Niskie ceny zapewniamy zarówno w przypadku krótkiego wynajmu na dni, ale i przy wynajmowaniu samochodu na sporo dłuższy okres czasu, zależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Lębork - Speedy Car

Dlaczego warto Szukając świetnej wypożyczalni z autami, większość z nas z pewnością chce czuć się bezpiecznie. Dodatkowo już po wypożyczeniu samochodu nie będziemy chcieli zderzyć się z kosztami ukrytymi, a i dodatkowo każda osoba z pewnością oczekuje, iż płacąc za usługi będzie korzystał z pojazdu doskonale przygotowanego do podróży. Wypożyczony pojazd musi być więc w pełni sprawny technicznie, ale i zadbany pod kątem estetyki, a więc na przykład wysprzątany w środku. To są właśnie te zalety, które sprawiają, że wynajem aut w Lęborku w naszej firmie jest tak mocno opłacalny i jednocześnie tak dużo osób już naszej firmie zaufało. Najwspanialszą nagrodą dla nas jest zadowolenie Klienta, jaki regularnie powraca i jeszcze raz korzysta z usług. Każdy znajdujący się w naszej flocie samochód jest często poddawany fachowym przeglądom technicznym. W ten sposób będziemy mogli określić faktyczny stan i w razie konieczności zawieść pojazd na porządny serwis, jaki oparty jest za każdym razem na markowych podzespołach. Wypożyczalnia samochodów w Lęborku za niską cenę i uczciwie realizuje swoje usługi. W trakcie podpisywania umowy dokładnie określamy całkowity koszt usług, nie stosując żadnych opłat ukrytych bądź obostrzeń w umowach, o jakich nie będziemy przekazywać informacji. Uczciwe podejście, konkurencyjne warunki cenowe i przejrzystość umowy to cechy najistotniejsze, którymi posiłkować musi się każda wypożyczalnia aut. Opłaca się obdarzyć nas zaufaniem i wygodnie jak i bezpiecznie korzystać z aut na elastycznych warunkach, a więc po prostu dopasowanych do indywidualnych preferencji.

wypożyczalnia samochodów Lębork tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Lębork tanio

Każda ceniąca się firma, jaka liczy na ogromny sukces, musi mieć jasno określone założenie i nieustannie zmierzać do ich wdrożenia. W taki sposób właśnie działa nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Lęborku, jaka za najistotniejszy cel określiła sobie zadowolenie i bezpieczeństwo Naszych klientów. Elastyczne warunki umowy, brak ukrytych opłat, w pełni sprawne auta oraz przystępne ceny są właśnie efektem dążenia do realizacji naszego założenia i do gwarantowania konkurencyjnych warunków w branży. Opłaca się nawet w tej chwili sprawdzić nasze duże możliwości.

Cennik

Wynajem samochodów Lębork tanio

Cennik wynajmu samochodu w Lęborku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Lębork Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Lębork Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Lębork Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Lębork Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lębork tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Lębork Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Lębork Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Lębork Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Lębork Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Lębork Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Lębork Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikLębork Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikLębork Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Lębork Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Lębork tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: LęborkPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©