Wypożyczalnia samochodów Łaziska Górna - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Łaziska Górna +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Łaziskach Górnych

wynajem samochodów Łaziska Górna

Wybierz miasto

wynajem samochodów Łaziska Górna
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Łaziska Górna tanio

Wypożyczalnia samochodów Łaziska Górna - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Łaziska Górna

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z auta pozostaje obecnie dla nas czymś codziennym i niejednokrotnie ciężko wyobrazić sobie życie bez pojazdu. Niestety jednak czasem nie jesteśmy w stanie skorzystać z prywatnego pojazdu, a bardzo szybko go potrzebujemy. Spore kłopoty z pojazdami mogą mieć także przedsiębiorstwa, które pojazdów potrzebują wyłącznie od czasu do czasu i ich utrzymanie pozostaje kompletnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Łaziskach Górnych jest w stanie jednak rozwiązać ten problem, gwarantując nie tylko dobre usługi, jednak i bardzo dobre ceny. Nasza wypożyczalnia to jednakże nie jedynie atrakcyjne ceny, ale i wielka wygoda korzystania z pożyczonych pojazdów. Posiadamy bardzo dobrze rozwiniętą flotę samochodów, w jakiej znajdują się auta z różnych klas oraz z wieloma opcjami silnikowymi. Co jednakże najważniejsze, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym Klientom. Samochody często przechodzą badania mechaniczne, a w razie potrzeby wysyłane są na specjalistyczny serwis i naprawiane na wysokiej jakości częściach. Wynajem pojazdów w Łaziskach Górnych w dużej firmie to gwarancja korzystania z dobrych samochodów, które bezpiecznie dowiozą do dowolnego celu oraz nie zawiodą na środku drogi. Specjalnie dla naszych Klientów stawiamy także na dużą elastyczność, która przekłada się na konkurencyjne warunki wynajmu, niezależnie od tego jak długo będzie on trwał. Wypożyczalnia aut w Łaziskach Górnych przygotuje konkurencyjne warunki wynajmu zarówno dla osób potrzebujących pojazdu na jeden dzień, jak i na mnóstwo tygodni. Korzystanie z pożyczonego auta dzięki obecnej ofercie to ogromna radość.

Wynajem samochodów Łaziska Górna - Speedy Car

Dlaczego warto Jako świetni specjaliści na rynku, posiłkując się swoim spektakularnym doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać dzisiejszym oczekiwaniom Klientów, stając się tym samym niezwykle przystępną wypożyczalnią. Przede wszystkim jest to najtańsza wypożyczalnia samochodów w Łaziskach Górnych, gdzie ceny absolutnie nie idą w parze z niską jakością usług. Zupełnie przeciwnie, dzięki zmniejszeniu formalności oraz dobrej polityce biznesowej jesteśmy w stanie realizować swoje usługi na dobrym możliwym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjności cen. Obecna wypożyczalnia samochodów w Łaziskach Górnych tanio oferuje samochody z różnych klas, o które bardzo dokładnie dbamy nie jedynie pod kątem porządku oraz czystości, lecz także stanu mechanicznego. Mocno zależy nam na Państwa wygodzie podczas jazdy, lecz także i na wysokim bezpieczeństwie. Samochody z takiego powodu bardzo regularnie poddajemy fachowym przeglądom technicznym, a i zawsze w razie konieczności korzystamy ze fachowych warsztatów, które dbają o to, aby jakość napraw stała najwyższym poziomie. Z naszą pomocą mogą Państwo wynajmować samochody na dowolny okres czasu, korzystając z dogodnych umów, gdzie niezależnie od długości wynajmu, koszt będzie zawsze atrakcyjna. Postaraliśmy się również o to, aby maksymalnie jak to osiągalne, ograniczyć sprawy związane z formalnościami podczas wypożyczania pojazdów. Mamy nadzieję, iż ta propozycja spełni Państwa oczekiwaniom, a profesjonalne pojazdy umożliwią na komfortową podróż, niezależnie od jej długości.

wypożyczalnia samochodów Łaziska Górna tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Łaziska Górna tanio

Realizując profesjonalne usługi na wynajem aut w Łaziskach Górnych naszą podstawową misją pozostaje oczywiście całkowite bezpieczeństwo Klientów. Jako jedna z nielicznych firm z owej branży tak bardzo przykładamy się do stanu technicznego floty naszych samochodów. Samochody nie tylko często przechodzą przeglądy, ale przede wszystkim naprawiane są natychmiastowo, z użyciem markowych na rynku części. Podróże naszymi pojazdami są bezpieczne, a jednocześnie bardzo komfortowe, o czym już teraz przekonać może się każdy.

Cennik

Wynajem samochodów Łaziska Górna tanio

Cennik wynajmu samochodu w Łaziskach Górnych (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łaziska Górna Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łaziska Górna Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łaziska Górna Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łaziska Górna Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łaziska Górna tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łaziska Górna Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łaziska Górna Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łaziska Górna Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łaziska Górna Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łaziska Górna Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łaziska Górna Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁaziska Górna Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁaziska Górna Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łaziska Górna Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Łaziska Górna tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Łaziska GórnaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©