Wypożyczalnia samochodów Łapy - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Łapy +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Łapach

wynajem samochodów Łapy

Wybierz miasto

wynajem samochodów Łapy
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Łapy tanio

Wypożyczalnia samochodów Łapy - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Łapy

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Opcja wynajęcia auta w dzisiejszych czasach to naturalnie ogromna wygoda, którą na pewno docenia wiele ludzi. Niestety jednak oferty firm wynajmujących auta mogą być naprawdę zróżnicowane, nie tylko pod kątem ceny. Nie każda wypożyczalnia przykłada odpowiednią uwagę do stanu technicznego dostarczanych pojazdów, co na nieszczęście będzie dużym błędem. Tego typu auta to o wiele mniejszy komfort podróży, ale przede wszystkim jest to zwyczajnie niebezpieczne, gdyż zepsute auto kieruje się o wiele gorzej. To właśnie wyróżnia naszą wypożyczalnię w branży. Wypożyczalnia samochodów w Łapach naturalnie na pierwszej pozycji stawia dobro Klienta, a coś takiego naturalnie przekłada się właśnie na dbałość o stan techniczny pojazdów, ale i na szykowanie zrozumiałych umów. Staramy się zagwarantować najwyższy możliwy poziom oferty, przy równoczesnym zachowaniu dobrej ceny. Naprawdę wierzymy w to, iż duże doświadczenie zwiększa poziom ufności wobec naszej wypożyczalni, mając przełożenie na ogromne zadowolenie. Wynajem samochodów w Łapach, w przypadku naszej wypożyczalni, będzie naprawdę komfortowy. Wciąż rozbudowujemy bowiem swoją flotę pojazdów, jaka liczy już wiele aut z bardzo różnych segmentów. U nas dzięki temu każdy będzie mogło odnaleźć coś idealnie dobranego do swoich potrzeb. Odpowiednie auta znajdą nie tylko osoby prywatne, ale także i firmy, jakie poszukują aut między innymi do wyjazdów biznesowych. Nasza wypożyczalnia aut w Łapach będzie mogła rozwiązać wiele problemów, w których to wymagane jest skorzystanie z auta. Naprawdę często jest to choćby komfortowa opcja na korzystanie z samochodu zastępczego, gdy nasz prywatny będzie zapsuty po kolizji. Korzystanie z wypożyczalni, oraz z naszej wygodnej propozycji, to tymczasem zwyczajnie duża wygoda, którą to bez wątpienia każdy doceni.

Wynajem samochodów Łapy - Speedy Car

Dlaczego warto Naprawdę często wynajmowanie samochodów kojarzy nam się z całkiem dużymi kosztami oraz samochodami w złym stanie technicznym. To nie jest zachętą naturalnie do wyboru usług tego typu, szczególnie, gdy są one wyjątkowo kosztowne. Wynajem aut w Łapach wykonywany przez naszą wypożyczalnię będzie tymczasem zupełnie inny oraz to właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie pochwalić się tak wspaniałą popularnością. U nas atrakcyjne ceny nie są poprzez obniżenie stanu technicznego auta czy możliwościami ich wyboru. Samochodów mamy bardzo wiele, a przy tym dokładnie dbamy o stan techniczny każdego z nich. Korzystając z naszych usług Klienci za każdym razem dostają auta czyste, umyte, zatankowane pod korek oraz sprawne technicznie, co przekłada się naturalnie na bezpieczeństwo oraz wygodę jazdy. W parze z niskimi cenami oraz dużym komfortem idzie w naszej firmie także elastyczność wynajmu, a przy tym także prostota samej umowy. Chcemy, najbardziej jak to możliwe, ułatwiać proces wynajmowania pojazdów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Łapach za niską cenę oferuje opcję wypożyczania na każdy okres czasu, tak dla prywatnych klientów, jak i naturalnie dla firm. Cieszymy się tak dużym zaufaniem na rynku dzięki naszemu stałemu zmierzaniu do osiągania celów, jakie postawiliśmy przed sobą na starcie działalności. Niskie ceny są za to efektem naszej doskonale przygotowanej polityki biznesowej, jaka umożliwia nam oszczędzać na kosztach, a więc równocześnie i gwarantować niższe warunki cenowe Klientom. Zapraszamy do zaznajomienia się z usługami, na których bez wątpienia się Państwo nigdy nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Łapy tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Łapy tanio

Aby nasza firma mogła określać się obecnie jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Łapach musieliśmy przede wszystkim ściśle trzymać się celów, które przed sobą postawiliśmy. Zawsze zależało nam od starcie na dostarczaniu ogromnego wyboru samochodów w atrakcyjnej cenie oraz w idealnym stanie technicznym. Jednocześnie pragneliśmy zmniejszyć formalności powiązane z wynajmem, a i wręczać swoim Klientom przejrzyste umowy. Wszystkie te cele zdążyliśmy wykonać i obecnie jesteśmy w stanie pochwalić się bardzo konkurencyjnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Łapy tanio

Cennik wynajmu samochodu w Łapach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Łapy Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Łapy Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Łapy Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Łapy Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łapy tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Łapy Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Łapy Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Łapy Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Łapy Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Łapy Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Łapy Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŁapy Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŁapy Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Łapy Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Łapy tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ŁapyPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©