wypożyczalnia samochodów Kutno +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kutnie

wynajem samochodów Kutno

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kutno
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kutno tanio

Wypożyczalnia samochodów Kutno - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kutno

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie czymś zdecydowanie naturalnym jest używanie samochodów. Większość z nas ma auta, jakimi ekspresowo oraz komfortowo może dojeżdżać każdego dnia do pracy. Niejednokrotnie jednak niestety auto lubi popsuć się dokładnie wtedy, gdy naprawdę je potrzebujemy. W takich sytuacjach z pomocą będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Kutnie, która nie jedynie ma duży wybór pojazdów, lecz też gwarantuje atrakcyjne oferty cenowe, których trudno szukać w innych firmach. Tę propozycję kierujemy oczywiście też do przedsiębiorców szukających samochodów do realizacji pracy sezonowej lub niezbędnych na przykład do pilnych wyjazdów służbowych. Elastyczność naszych usług pozwala na szybkie dobranie oferty do wymagań oraz płacenie jedynie za to co faktycznie będzie potrzebne. Prowadzimy już od wielu lat wynajem samochodów w Kutnie oraz w owym okresie zdążyliśmy w znacznym stopniu rozbudować flotę naszych aut. Są to auta nie tylko wygodne oraz nowoczesne, ale przede wszystkim dostępne w różnorodnych klasach. Niezależnie więc od faktu czy istnieje potrzeba skorzystania z samochodu niewielkiego, średniego albo dużego to u nas z pewnością odpowiedni pojazd za każdym razem się odnajdzie Do tego dodatkowo mocno dbamy o stan techniczny swoich pojazdów, poprawiając dzięki temu poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Wozami jeździ się komfortowo także dzięki czystemu wnętrzu, co także jest dla nas priorytetem. Bez wątpienia ta wypożyczalnia aut w Kutniebędzie mogła sprostać wymaganiom każdego, nie pustosząc jednocześnie kieszeni. Warto już w tej chwili skrupulatnie zaznajomić się z tymi możliwościami oraz przekonać się, iż jesteśmy firmą, której da się zaufać.

Wynajem samochodów Kutno - Speedy Car

Dlaczego warto Zapewne sporo ludzi poważnie zastanawia się nad tym z jakiego powodu najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kutnie będzie mogła gwarantować tak profesjonalne możliwości. Związane jest to w głównej mierze z naszym pełnym nastawieniem na całkowite zadowolenie Klientów. Odpowiednio naszykowana strategia firmy pozwoliła naszej firmie na obniżenie kosztów własnych oraz zmniejszenie formalności związanych z podpisywaniem umowy o korzystanie z oferty. Warto zaufać naszej firmie w głównej mierze dlatego, iż stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów ponad wszystko. Jest to nie jedynie poczucie bezpieczeństwa formalne, jakie powiązane jest z umowami tak konstruowanymi, żeby były jak najbardziej zrozumiałe To także poczucie bezpieczeństwa powiązane z korzystaniem z samochodów. Pojazdy za każdym razem przekazywane są naszym Klientom w porządnym stanie technicznym, o który dbamy stale poprzez realizowanie badań oraz napraw na dobrych częściach. Warto skorzystać z naszej oferty także dlatego, iż staramy się, żeby nasi Klienci mogli jeździć wygodnie. Całkiem nowa baza aut to wnętrza w doskonałym stanie, jakie zawsze skrupulatnie czyścimy. Pojazdy oczywiście przekazywane są z pełnym bakiem, a cały ich zwrot będzie szybki dzięki możliwości dostarczenia samochodu do wielu punktów. Wypożyczalnia samochodów w Kutnie tanio oraz dobrze realizuje wszystkie usługi, na których z pewnością nikt nie będzie zawiedziony. Jesteśmy wypożyczalnią naprawdę elastyczną, która w każdej sytuacji dopasuje się do wymagań oraz postara sprostać wszystkim oczekiwaniom, zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i biznesmenów.

wypożyczalnia samochodów Kutno tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kutno tanio

Nasza najistotniejsza misja to wynajem aut w Kutnie, jakie są komfortowe, zadbane technicznie, a i jednocześnie niedrogie. Od początku własnego funkcjonowania stawialiśmy na inwestycje we flotę dobrych jak i niezawodnych pojazdów, jakie oferują wysoki komfort podróży. Dzięki dobrze prowadzonej polityce firmy jesteśmy w stanie znacząco obniżać wszystkie koszty, a więc jednocześnie gwarantować Klientom bardzo atrakcyjne oferty cenowe, niezależnie od faktu na jak długi okres ma być cały wynajem jak i jaki pojazd będzie niezbędny.

Cennik

Wynajem samochodów Kutno tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kutnie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kutno Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kutno Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kutno Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kutno Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kutno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kutno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kutno Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kutno Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kutno Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kutno Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kutno Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKutno Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKutno Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kutno Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kutno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KutnoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©