wypożyczalnia samochodów Krotoszyn +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Krotoszyn

Najtaniej w Krotoszynie

wynajem samochodów Krotoszyn

Wybierz miasto

wynajem samochodów Krotoszyn
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Krotoszyn tanio

Wypożyczalnia samochodów Krotoszyn - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Krotoszyn

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szukając usług związanych z wypożyczaniem samochodów bez wątpienia każdy ma nadzieję na przystępne oferty cenowe, ale także i na odpowiednią jakość oferty, czyli między innymi na doskonały stan techniczny pożyczanych oferowanych pojazdów. Dla naszej firmy będzie to zdecydowanie możliwe, ponieważ od samego początku swojej działalności stawialiśmy na najlepszą wygodę jak i bezpieczeństwo naszych Klientów. Dzięki temu wypożyczalnia samochodów w Krotoszynie jest naprawdę konkurencyjna, oferując elastyczne warunki jak i ogromny wybór wozów. Auta naprawdę nie są już obecnie luksusem. To często istotne narzędzie pracy, jakie umożliwia nam zarabiać pieniądze, lecz w szybkim czasie przemierzać również duże odległości. Dzięki nieustannemu inwestowaniu w swoją firmę, a także w naszą obsługę Klientów, jesteśmy w stanie gwarantować konkurencyjne usługi, dedykując wynajem nie tylko przedsiębiorcom, ale i osobom prywatnym, bez znaczenia od wymagań. Nasza propozycja to przede wszystkim szeroka gama pojazdów z różnych segmentów, przez co na pewno każdy odnajdzie tu coś idealnego dla siebie. Jednocześnie też wynajem samochodów w Krotoszynie w naszej firmie okazuje się być niezwykle prosty poprzez wyraźne ograniczenie formalności wymaganych w czasie spisywania umowy. Ważnym dodania jest także fakt, że choć wypożyczalnia samochodów w Krotoszynie tanio zapewnia swoje auta, to równocześnie gwarantuje komfort jak i bezpieczeństwo podróżowania. Jest to osiągalne dzięki dbałości o stan techniczny samochodów. Auta nieustannie serwisujemy na oryginalnych podzespołach i w profesjonalnych warsztatach, przez co ich stan nigdy nie pozostawia ani grama wątpliwości.

Wynajem samochodów Krotoszyn - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, że opłaca się korzystać z naszych możliwości, na pewno doskonale świadczą przeróżne opinie wielu naszych szczęśliwych Klientów, których to liczba nieustannie wzrasta. Najważniejsze są jednak czyny, nie słowa, i dlatego chcemy tworzyć usługi, jakie są maksymalnie dopasowane do wymagań. Elastyczność całej oferty na pewno czyni naszą propozycję bardzo konkurencyjną. Wypożyczalnia aut w Krotoszynie, jaką prowadzimy, nie jest tym samym dedykowana jedynie przedsiębiorcom, jacy to niejednokrotnie potrzebują pożyczać auta przez dłuższy czas. Na atrakcyjną cenę mogą bowiem u nas liczyć też osoby prywatne, nawet kiedy szukają auta wyłącznie na jedną dobę. W każdej sytuacji jesteśmy w stanie zaproponować ofertę konkurencyjną, i to w każdym calu. Opłaca się wypróbować naszej oferty też z tego powodu, że zawsze ważny jest dla nas Klient i jego satysfakcja. Oferujemy profesjonalną i miłą obsługę, świetne pakiety ubezpieczeń, możliwość dobrania wyposażenia samochodu do wymagań, a do tego zapewniamy bezpieczeństwo, bowiem dbamy o samochody, jakie zawsze są w doskonałym stanie technicznym. Pomimo, że jest to naprawdę tania wypożyczalnia samochodów w Krotoszynie to jednocześnie auta nie są zniszczone. Zazwyczaj to nowe roczniki znanych marek samochodów, stale naprawiane w najlepszych warsztatach i z naprawdę dobrze wysprzątanym wnętrzem. Z pewnością zaskoczy każdego to, że za tak niewielkie pieniądze można dostać usługi na najlepszym poziomie, jakie wcale nie są standardem w innych wypożyczalniach.

wypożyczalnia samochodów Krotoszyn tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Krotoszyn tanio

Bez wątpienia nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Krotoszynie jest w stanie pochwalić się wieloma ważnymi cechami, jakie są przede wszystkim efektem stałego trzymania się zadań firmy, jaką stworzyliśmy na starcie jej istnienia. Nieustannie chcieliśmy być konkurencyjni nie tylko dzięki ofertom cenowym, ale i świetnej sprawności pojazdów, jakie są wygodne też dzięki dbaniu o wnętrze jak i generalny wygląd. Dodatkowo od samego startu stawialiśmy na różnorodność, przez co aktualna flota pojazdów jest naprawdę porządnie rozbudowana i umożliwia dobrać pojazd do własnych potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Krotoszyn tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Krotoszyn Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Krotoszyn Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Krotoszyn Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Krotoszyn Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Krotoszyn Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Krotoszyn tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Krotoszyn Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Krotoszyn Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Krotoszyn Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Krotoszyn Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Krotoszyn Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Krotoszyn

Kontakt

Wynajem samochodów Krotoszyn tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: KrotoszynPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©