Wypożyczalnia samochodów Kraków - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Kraków +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Krakowie

wynajem samochodów Kraków

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kraków
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kraków tanio

Wypożyczalnia samochodów Kraków - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kraków

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Natychmiast poszukujesz auta oraz wyszukujesz doświadczonej oraz taniej wypożyczalni? A może Twój wóz się popsuł w najmniej dogodnym momencie oraz trzeba możliwie najszybciej znaleźć pojazd na zastępstwo? W tego typu sytuacji najlepiej oczywiście skorzystać z oferty wypożyczalni pojazdów, która nie tylko jest niedroga, lecz oferuje dogodne warunki współpracy, a przy tym posiada bogatą bazę samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie z całą pewnością sprosta wszelkim wymaganiom, niezależnie od tego czy niezbędny będzie wynajem na krótki czas lub z auta będzie się korzystało przez sporo dłuższy okres czasu. Niezwykle istotny pozostaje u nas w głównej mierze dostęp do ogromnej gamy samochodów. Da się wybrać spośród wielu marek pojazdów, ich wielkości, pojemności silników, a także decydować czy wolimy auto napędzany benzyną lub może ropą. Do tego niezwykle dbamy o wygodę jak i poziom bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Każdy pojazd jest bardzo regularnie poddawany badaniom technicznym oraz w razie potrzeby przechodzi całościowy serwis, jaki gwarantuje jego pełną sprawność. Pojazdy tym samym są nie tylko w dobrym stanie, lecz oczywiście też bardzo bezpieczne. Jednocześnie dbamy też o dobry stan wizualny pojazdów. U nas otrzymuje się zatankowane do pełna i skrupulatnie wyczyszczone auto, którego wnętrze pozostaje w niezwykle dobrym stanie, umożliwiając na komfortowe jeżdżenie. Wynajem samochodów w Krakowie pomimo tego wykonywany pozostaje w przystępnej cenie, przy równoczesnym zmniejszeniu spraw formalnych do minimum. Dogodne warunki wypożyczania, zrozumiałe umowy, przystępne ceny oraz auta w doskonałym stanie technicznym to najpoważniejsze cechy, którymi może pochwalić się ta wypożyczalnia aut w Krakowie. Zapraszamy do kontaktu oraz do poznania całych naszych możliwości.

Wynajem samochodów Kraków - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z wypożyczalni samochodów nie będzie musiało stać się ani niezwykle kosztowne, ani też skomplikowane wiążąc się z różnymi sprawami formalnymi, jakie utrudniają życie. Wynajem aut w Krakowie może być zostać zrealizowany w niezwykle krótkim czasie i bez zbędnych spraw formalnych. Troszczymy się o komfort swoich Klientów nie tylko poprzez ograniczanie samych formalności, lecz i poprzez przygotowywanie przejrzystych oraz prostych umów, żeby cały proces wynajmu nie stwarzał żadnych zbędnych wątpliwości. Jako firma doświadczona i solidna dbamy również o to, żeby nasi Klienci mieli do dyspozycji wielką bazę samochodów. Wypożyczalnia samochodów w Krakowie tanio jest w stanie zapewnić auta z różnorodnych klas, w tym samochodu pojemniejsze do przewozu gabarytowych przedmiotów. Są to pojazdy dobrze wyposażone, zadbane we wnętrzu, a przy tym w pełni sprawne technicznie, poprzez co podczas podróży nimi mogą Państwo czuć się bezpiecznie. Dla nas zawsze najistotniejsza jest jakość a także, w przeciwieństwie do własnej konkurencji, nie chcemy prowadzić wypożyczania za wszelką cenę. Nasze pojazdy nieustannie przechodzą badania mechaniczne i w razie potrzeby naprawiane będą w dobrych serwisach. Dla poprawienia poziomu bezpieczeństwa dbamy również o to, żeby pojazdy miały dobre polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie tylko naszą firmę przed uszkodzeniami pojazdów, lecz również wszystkich Klientów na wypadek groźnych zdarzeń na drodze. Jesteśmy również naprawdę elastyczni w kwestii czasu wypożyczania, zapewniając do tego usługę szybkiego oddania samochodu w miejscu wygodnym dla samego Klienta.

wypożyczalnia samochodów Kraków tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kraków tanio

Aby zapewnić bardzo wysoki poziom usług, już na starcie działalności ustaliliśmy sobie parę ważnych założeń, jakie stale chcemy wykonywać, pozostając wobec tego naprawdę profesjonalną wypożyczalnią na rynku. Ważną misją naszej firmy pozostaje ułatwienie procesu wynajmowania aut a także zaoferowanie ogromnego wyboru samych samochodów. Wobec tego ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Krakowie to ograniczenie spraw formalnych do absolutnego minimum, jak i jednocześnie opcja wynajmowania pojazdów różnorodnych marek, z wielu licznych segmentów.

Cennik

Wynajem samochodów Kraków tanio

Cennik wynajmu samochodu w Krakowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kraków Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kraków Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kraków Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kraków Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kraków tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kraków Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kraków Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kraków Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kraków Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kraków Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kraków Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKraków Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKraków Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kraków Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kraków tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KrakówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©