Wypożyczalnia samochodów Kostrzyn nad Odrą - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Kostrzyn nad Odrą +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kostrzynie nad Odrą

wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą tanio

Wypożyczalnia samochodów Kostrzyn nad Odrą - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kostrzyn nad Odrą

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby cieszyć się wynajętym pojazdem w świetnej cenie, oraz jednocześnie dostać gwarancję jego świetnego stanu technicznego, na pewno opłaca się zainteresować się tą ofertą. Jesteśmy dziś liderem na rynku, oferując swoim Klientom wysoki standard obsługi, elastyczne umowy, najlepsze warunki cenowe, jak i jednocześnie dużą flotę pojazdów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Kostrzynie nad Odrą to miejsce, jakiemu zdecydowanie można zaufać oraz na którym na pewno nikt się nie zawiedzie. Nasza oferta oparta jest w głównej mierze na bogatej flocie samochodów, które da się łatwo dobrać do konkretnych potrzeb. Posiadamy pojazdy z różnorodnych segmentów, a więc łatwo da się wybierać spośród pojazdów niewielkich oraz bardzo pojemnych, bogato bądź mniej bogato wyposażonych, bądź też z silnikami dopasowanymi idealnie do potrzeb. Jesteśmy przekonani o tym, iż wykonywany przez nas wynajem aut w Kostrzynie nad Odrą sprosta wymaganiom każdego oraz nie nadwyręży zbytnio portfela. Dokładamy najwyższych starań do tego, by pojazdy były zawsze w doskonałym stanie technicznym. Nasze pojazdy nieustannie przechodzą przeglądy, a jeśli jedynie zajdzie taka konieczność, to natychmiast oddajemy je do naprawy w dobrych serwisach. Przygotowana przez nas oferta dedykowana jest naturalnie zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom, którym choćby nie opłaca się utrzymywanie własnej floty aut. Z tą pomocą wypożyczenie pojazdu nie musi być ani kosztowne, ani tez uciążliwe. Ograniczyliśmy bowiem wszelkie formalności powiązane z wynajmowaniem do minimum. Tym samym wynajem samochodów w Kostrzynie nad Odrą w tej firmie stał się niezwykle łatwy, dając gwarancję korzystania z najlepszych usług na rynku.

Wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą - Speedy Car

Dlaczego warto Wielu osobom wypożyczanie samochodów bez wątpienia może kojarzyć się z niesamowicie dużymi kosztami. Co gorsza, nierzadko mamy obawy powiązane ze stanem technicznym aut. Na nieszczęście wiele firm nagminnie nie dba o flotę własnych samochodów, która nie tylko nie wygląda odpowiednio wizualnie, lecz w głównej mierze jest zaniedbana technicznie. Jazda takim wozem to niewielki komfort i zmniejszenie bezpieczeństwa podróży. W naszej firmie tego rodzaju problemów zdecydowanie nie ma i to jedna z najistotniejszych zalet, jakimi możemy się pochwalić. Wypożyczalnia aut w Kostrzynie nad Odrą bardzo solidnie podchodzi do kwestii komfortu jak i bezpieczeństwa wszystkich Klientów. Dbamy o to, by pojazdy były w nienagannym stanie technicznym, a do tego często je sprzątamy, a więc każda osoba korzystająca z oferowanych usług podróżuje pojazdem czystym oraz bezpiecznym. Pomimo tego wszystkiego będzie to wciąż najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kostrzynie nad Odrą i opłaca się przekonać się o tym nawet dzisiaj. Wygodne umowy to kolejna zaleta, dzięki której każdy nasz Klient jest w stanie łatwo przystosować okres wynajmowania samochodu do swoich potrzeb. Niezależnie od okresu trwania usługa zawsze będzie konkurencyjna cenowo. Umożliwiamy również szybki wynajem, zmniejszając formalności do minimum, jak i dodatkowo upraszczamy również zwrot pojazdu, który jest wygodny oraz w każdej sytuacji dopasowany do potrzeb. Nasza oferta bez wątpienia sprosta wymaganiom każdego oraz pozwoli cieszyć się komfortem podróżowania w tanich, dobrych oraz doskonale wyposażonych autach. Zachęcamy chociażby dzisiaj do kontaktu oraz do zaznajomienia się z naszymi ogromnymi możliwościami.

wypożyczalnia samochodów Kostrzyn nad Odrą tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą tanio

Każda dobra firma będzie mogła osiągnąć sukces w głównej mierze dzięki ambitnemu trzymaniu się określonych założeń oraz nieustannemu dążeniu do ich wdrożenia. Tak będzie także w tym przypadku. Wypożyczalnia samochodów w Kostrzynie nad Odrą tanio realizuje swoje usługi, co było możliwe dzięki nieustannemu inwestowaniu w siebie, rzetelnemu sprawdzaniu wymagań Klientów i stawianiu na całkowitą sprawność pojazdów. Naszą podstawową misją jest podniesienie dostępności wynajmowania samochodów. Atrakcyjne oferty cenowe, zrozumiałe umowy oraz mnóstwo samochodów pozwalają nam tę misję realizować.

Cennik

Wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kostrzynie nad Odrą (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kostrzyn nad Odrą Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kostrzyn nad Odrą Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kostrzyn nad Odrą Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kostrzyn nad Odrą tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kostrzyn nad Odrą Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kostrzyn nad Odrą Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kostrzyn nad Odrą Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kostrzyn nad Odrą Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kostrzyn nad Odrą Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKostrzyn nad Odrą Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKostrzyn nad Odrą Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kostrzyn nad Odrą Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kostrzyn nad Odrą tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Kostrzyn nad OdrąPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©