wypożyczalnia samochodów Kościan +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Kościan

Najtaniej w Kościanie

wynajem samochodów Kościan

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kościan
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kościan tanio

Wypożyczalnia samochodów Kościan - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kościan

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Potrzebując usług związanych z wynajmem samochodów na pewno każdy liczy na konkurencyjne ceny, ale również i na należytą jakość usług, a więc chociażby na doskonały stan techniczny wypożyczanych samochodów. Dla naszej firmy będzie to zdecydowanie osiągalne, bowiem od samego początku własnej firmy stawialiśmy na najlepszą wygodę jak i bezpieczeństwo naszych Klientów. Dzięki temu wypożyczalnia samochodów w Kościanie jest naprawdę konkurencyjna, oferując elastyczne warunki i szeroki wybór samochodów. Pojazdy absolutnie nie są już obecnie luksusem. To często istotne narzędzie pracy, które pozwala nam zarabienie pieniędzy, lecz w szybkim czasie przemierzać nawet znaczne odległości. Dzięki nieustannemu inwestowaniu w swoją firmę, jak i w naszą obsługę Klienta, jesteśmy w stanie gwarantować wartościowe usługi, oferując wynajem nie tylko przedsiębiorcom, ale i osobom prywatnym, niezależnie od potrzeb. Nasza oferta to przede wszystkim szeroka gama wozów z różnych klas, czyli na pewno każdy znajdzie tu coś najlepszego dla siebie. Jednocześnie także wynajem samochodów w Kościanie w naszej firmie okazuje się być niesłychanie łatwy poprzez wyraźne zmniejszenie formalności niezbędnych podczas spisywania umowy. Wartym dodania jest również fakt, że choć wypożyczalnia samochodów w Kościanie tanio oferuje własne auta, to równocześnie gwarantuje wygodę jak i bezpieczeństwo podróży. Jest to możliwe dzięki dbałości o stan techniczny pojazdów. Auta regularnie serwisujemy na oryginalnych podzespołach i w dobrych warsztatach, dzięki czemu ich stan zdecydowanie nie pozostawia ani grama wątpliwości.

Wynajem samochodów Kościan - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, że warto korzystać z naszych usług, na pewno doskonale świadczą liczne opinie wielu naszych zadowolonych Klientów, jakich to liczba wciąż rośnie. Najważniejsze są jednakże czyny, nie piękne słowa, i wobec tego staramy się tworzyć usługi, które są maksymalnie dopasowane do potrzeb. Elastyczność całej oferty na pewno czyni naszą działalność naprawdę konkurencyjną. Wypożyczalnia aut w Kościanie, jaką prowadzimy, nie jest z tego powodu dedykowana jedynie przedsiębiorcom, jacy to często chcą pożyczać samochody przez dłuższy czas. Na przystępną cenę mogą bowiem u nas liczyć także osoby prywatne, nawet jeżeli szukają samochodu tylko na jeden dzień. Za każdym razem jesteśmy w stanie zaoferować ofertę konkurencyjną, i to w każdym calu. Opłaca się skorzystać z naszej oferty także z tego powodu, że zawsze ważny jest dla naszej firmy Klient i jego satysfakcja. Oferujemy profesjonalną i uczynną obsługę klienta, najlepsze pakiety ubezpieczeń, możliwość doboru wyposażenia samochodu do potrzeb, a przy tym zapewniamy bezpieczeństwo, ponieważ dbamy o auta, które zawsze są w bardzo dobrym stanie technicznym. Choć jest to naprawdę tania wypożyczalnia samochodów w Kościanie to jednocześnie samochody nie są zniszczone. Zazwyczaj to świeże roczniki znanych marek aut, stale naprawiane w dobrych serwisach i z bardzo dobrze wysprzątanym wnętrzem. Z pewnością zaskoczy każdego to, że za tak niewielkie pieniądze będzie można otrzymać usługi na najlepszym poziomie, które wcale nie są gwarantowane w innych wypożyczalniach.

wypożyczalnia samochodów Kościan tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kościan tanio

Bez wątpienia nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kościanie może poszczycić się wieloma istotnymi cechami, które są w głównej mierze efektem usilnego trzymania się misji wypożyczalni, którą stworzyliśmy na początku jej istnienia. Zawsze chcieliśmy być konkurencyjni nie jedynie dzięki ofertom cenowym, ale i świetnej sprawności samochodów, które są wygodne także dzięki dbaniu o wnętrze jak i generalny wygląd. Co więcej od samego startu stawialiśmy na różnorodność, dzięki czemu obecna baza samochodów jest bardzo porządnie rozbudowana i pozwala dobrać pojazd do konkretnych wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Kościan tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Kościan Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Kościan Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Kościan Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Kościan Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Kościan Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Kościan tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kościan Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kościan Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Kościan Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Kościan Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Kościan Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Kościan

Kontakt

Wynajem samochodów Kościan tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: KościanPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©