Wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Konstantynowie Łódzkim

wynajem samochodów Konstantynów Łódzki

Wybierz miasto

wynajem samochodów Konstantynów Łódzki
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Konstantynów Łódzki tanio

Wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Obecnie czymś zdecydowanie naturalnym staje się używanie pojazdów. Większość osób ma pojazdy, jakimi ekspresowo i wygodnie jest w stanie dojeżdżać codziennie do miejsca pracy. Nierzadko jednak na nieszczęście auto potrafi popsuć się dokładnie w sytuacji, kiedy bardzo je będziemy potrzebować. W tego typu sytuacjach ze wsparciem może przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Konstantynowie Łódzkim, która nie jedynie ma ogromny wybór samochodów, lecz też zapewnia przystępne oferty cenowe, jakich ciężko szukać w innych firmach. Tę ofertę kierujemy naturalnie też do przedsiębiorców poszukujących pojazdów do realizacji prac sezonowych lub potrzebnych chociażby do nagłych wyjazdów służbowych. Elastyczność naszych usług pozwala na łatwe dobranie usług do preferencji i płacenie jedynie za to co faktycznie będzie niezbędne. Prowadzimy już długiego czasu wynajem samochodów w Konstantynowie Łódzkim i w owym czasie zdążyliśmy w znacznym stopniu rozwinąć flotę oferowanych aut. Są to auta nie tylko komfortowe i nowoczesne, ale przede wszystkim dostępne w różnych segmentach. Niezależnie więc od faktu czy jest potrzeba skorzystania z samochodu małego, średniego bądź dużego to tutaj na pewno odpowiedni pojazd za każdym razem się odszuka. Dodatkowo również bardzo dbamy o stan techniczny swoich aut, poprawiając dzięki temu poziom bezpieczeństwa podczas podróży. Samochodami jeździ się komfortowo również dzięki czystemu wnętrzu, co również jest dla naszej firmy priorytetem. Z całą pewnością nasza wypożyczalnia aut w Konstantynowie Łódzkim będzie mogła sprostać oczekiwaniom każdej osoby, nie pustosząc równocześnie kieszeni. Warto nawet dzisiaj skrupulatnie zaznajomić się z naszymi możliwościami i przekonać się, że jesteśmy wypożyczalnią, której można zaufać.

Wynajem samochodów Konstantynów Łódzki - Speedy Car

Dlaczego warto Zapewne wiele ludzi poważnie myśli nad tym dlaczego najtańsza wypożyczalnia samochodów w Konstantynowie Łódzkim jest w stanie oferować tak profesjonalne możliwości. Związane jest to w głównej mierze z naszym poważnym nakierunkowaniem na ogromne zadowolenie Klientów. Odpowiednio opracowana strategia firmy umożliwiła nam na zmniejszenie kosztów własnych i zmniejszenie formalności powiązanych z spisywaniem umowy o korzystanie z wynajmu. Warto zaufać naszej firmie po pierwsze z tego powodu, że stawiamy bezpieczeństwo wszystkich Klientów ponad cokolwiek innego. Jest to nie jedynie bezpieczeństwo formalne, jakie związane jest z umowami w takiej formie konstruowanymi, żeby były jak najbardziej zrozumiałe To również bezpieczeństwo związane z korzystaniem z pojazdów. Auta za każdym razem wydawane są naszym Klientom w dobrym stanie technicznym, o jaki dbamy stale poprzez realizowanie przeglądów i napraw na markowych częściach. Warto skorzystać z tej propozycji również z tego powodu, że chcemy, żeby nasi Klienci mogli podróżować komfortowo. W miarę nowa baza samochodów to wnętrza w dobrym stanie, jakie nieustannie dokładnie sprzątamy. Samochody naturalnie wydawane są z pełnym bakiem, a cały ich zwrot będzie prosty dzięki opcji dostarczenia samochodu do różnych punktów. Wypożyczalnia samochodów w Konstantynowie Łódzkim za niską cenę i dobrze wykonuje wszystkie usługi, na jakich na pewno nikt nie będzie zawiedziony. Jesteśmy wypożyczalnią bardzo elastyczną, która zawsze dopasuje się do preferencji i postara sprostać wszystkim wymaganiom, zarówno w przypadku prywatnych klientów, jak i przedsiębiorców.

wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Konstantynów Łódzki tanio

Nasza najważniejsza misja to wynajem aut w Konstantynowie Łódzkim, jakie są komfortowe, zadbane technicznie, jak i równocześnie tanie. Od początku własnego istnienia stawialiśmy na inwestycje we flotę dobrych jak i niezawodnych samochodów, jakie zapewniają wysoki komfort podróży. Dzięki odpowiednio prowadzonej polityce firmy jesteśmy w stanie wyraźnie obniżać wszystkie koszty, przez co równocześnie oferować Klientom wyjątkowo konkurencyjne oferty cenowe, niezależnie od faktu na jak długi okres będzie cały wynajem jak i jaki pojazd będzie potrzebny.

Cennik

Wynajem samochodów Konstantynów Łódzki tanio

Cennik wynajmu samochodu w Konstantynowie Łódzkim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Konstantynów Łódzki Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Konstantynów Łódzki Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Konstantynów Łódzki Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Konstantynów Łódzki Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Konstantynów Łódzki Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Konstantynów Łódzki Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Konstantynów Łódzki Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Konstantynów Łódzki Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKonstantynów Łódzki Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKonstantynów Łódzki Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Konstantynów Łódzki Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Konstantynów Łódzki tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Konstantynów ŁódzkiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©