Wypożyczalnia samochodów Końskie - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Końskie +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Końskich

wynajem samochodów Końskie

Wybierz miasto

wynajem samochodów Końskie
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Końskie tanio

Wypożyczalnia samochodów Końskie - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Końskie

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystając z usług wypożyczalni pojazdów zawsze trzeba dostać gwarancję, iż firma jest solidna oraz uczciwa, co przekłada się oczywiście na bezpieczne warunki wypożyczania. Takich obaw bez wątpienia nie trzeba będzie mieć przy wyborze naszej wypożyczalni, która może poszczycić się pokaźnym doświadczeniem, pokaźną flotą aut, jak i atrakcyjnymi cenami. Przy tym możemy zapewnić Państwa, iż mała cena nie odbywa się w naszej firmie kosztem naszych Klientów. W swojej flocie samochodowej posiadamy auta tylko w bardzo dobrym stanie technicznym, o jakie skrupulatnie troszczymy się jak i jakie dostarczamy Państwu również solidnie wysprzątane oraz oczywiście zatankowane do pełna. Nasza wypożyczalnia samochodów w Końskich to miejsce, któremu naprawdę mogą państwo ufać oraz która sprawia, iż wynajem pojazdów jest prostszy niż komukolwiek będzie mogło się wydawać. Jest to osiągalne przede wszystkim dzięki naszej ogromnej elastyczności, która przekłada się na ogromną swobodę związaną z okresem wypożyczania. Nieważne czy potrzebują Państwo pojazdów tylko na jedną dobę, lub też chcą korzystać z niego przez dużo tygodni. W dowolnym przypadku cena będzie atrakcyjna oraz dopasowana do konkretnych preferencji. Wynajem samochodów w Końskich dedykowany będzie tak naprawdę do każdego, a więc tak do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców Niesamowicie chcemy, by zaoferować wszystkim Klientom najlepszy poziom bezpieczeństwa. Ma to przełożenie nie jedynie na dobry stan techniczny aut, jednak także i na zrozumiałe umowy, jakich podpisanie nie wymaga przejścia przez las formalności. Jesteśmy przekonani o tym, iż nasza propozycja sprosta Państwa wymaganiom.

Wynajem samochodów Końskie - Speedy Car

Dlaczego warto Przed wybraniem konkretnej wypożyczalni pojazdów każdy próbuje tego typu wypożyczalnię dokładnie ocenić, by otrzymać gwarancję dokonania dobrego wyboru. W naszym przypadku wynajem aut w Końskich będzie konkurencyjny nie tylko z powodu niewielkiej ceny, która z pewnością będzie niesamowicie atrakcyjna na rynku. To bowiem auta, o jakie należycie troszczymy się pod każdym kątem. Regularnie analizujemy stan technicznych wszystkich pojazdów oraz dokonujemy wszystkich niezbędnych napraw, oczywiście korzystając z doskonałych jakościowo części oraz z oferty najdoskonalszych na rynku warsztatów. Dbając o Państwa wygodę wszystkie samochody są także dokładnie sprzątane. Czyste oraz przytulne wnętrze z pewnością zwiększa wygodę każdej podróży autem. Nasza dobra polityka umożliwiła nam także ułatwić cały wynajem do maksimum. W efekcie wypożyczalnia samochodów w Końskich za niską cenę oferuje wszystkie samochody oraz nie utrudnia Klientom korzystania z nich. Należy jedynie tylko kilka małych formalności, by cieszyć się wynajętym samochodem. Wszystkie umowy szykowane są tak, by były jak najlepiej przejrzyste dla naszych Klientów oraz nie pozostawiały jakichkolwiek wątpliwości. To właśnie dzięki takim elementom staliśmy się dzisiaj tak konkurencyjną firmą na rynku. Ekspresowo dopasowujemy usługi do wymagań Klientów, stawiamy na najlepsze ubezpieczenia oferowanych aut, jak i mamy w ofercie samochody z różnorodnych segmentów. Tym samym możemy spełniać preferencje związane z gabarytami aut, ich wyposażeniem czy rodzajem jednostki napędowej, co dla licznych osób naprawdę ma duże znaczenie.

wypożyczalnia samochodów Końskie tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Końskie tanio

Od samego początku funkcjonowania nasza wypożyczalnia aut w Końskich ustawiła przed sobą kilka ważnych założeń, jakich stała realizacja umożliwiła nam osiągać spektakularne sukcesy na rynku. Nastawienie na wymagania naszych Klientów, zapewnianie bezpieczeństwa oraz prostoty umów są właśnie tą misją, jaką wykonujemy niezwykle skrupulatnie. Co więcej nasza firma to także najtańsza wypożyczalnia samochodów w (miasto), miejsce bezpieczne oraz sprawdzone, w którym każdy niesamowicie ekspresowo jest w stanie wynająć samochód oraz cieszyć się wygodą podróży

Cennik

Wynajem samochodów Końskie tanio

Cennik wynajmu samochodu w Końskich (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Końskie Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Końskie Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Końskie Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Końskie Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Końskie tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Końskie Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Końskie Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Końskie Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Końskie Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Końskie Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Końskie Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKońskie Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKońskie Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Końskie Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Końskie tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KońskiePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©