wypożyczalnia samochodów Konin +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Konin

Najtaniej w Koninie

wynajem samochodów Konin

Wybierz miasto

wynajem samochodów Konin
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Konin tanio

Wypożyczalnia samochodów Konin - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Konin

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Użytkowanie wynajętych aut naprawdę nie musi kojarzyć nam się tylko i wyłącznie z bardzo wysokimi cenami usług. Poszukując profesjonalnej wypożyczalni blisko siebie trafili Państwo niemal doskonale, gdyż nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Koninie oferuje nie tylko atrakcyjne ceny, lecz również i bardzo fachowe podejście, a do tego pokaźną flotę nowoczesnych pojazdów. Nasza firma istnieje już na rynku od wielu lat, stale rozwijając sieć, a do tego inwestując w komfortowe samochody z wielu segmentów. W ten sposób każdy nasz Klient otrzymuje dużą swobodę związaną z wyborem samochodu i jego dopasowaniem do konkretnych wymagań. Tutaj auta zawsze są wysprzątane, zalane pod korek, jak i w świetnym stanie technicznym, o jaki to bardzo skrupulatnie dbamy. Profesjonalna i sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Koninie pokazuje, że korzystanie z samochodu wynajętego naprawdę nie musi być bardzo drogie. Przygotowujemy naszą ofertę tak, aby maksymalnie jak to możliwe dopasować ją do konkretnych potrzeb. W ten sposób mogą Państwo w naszej firmie wypożyczać auta na krótki i naprawdę długi czas, za każdym razem korzystając z konkurencyjnych cen i komfortowych samochodów. Jesteśmy elastyczni i równocześnie staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Klienta. Bez wątpienia się dogadamy i dopasujemy formę wynajmu do potrzeb. Zachęcamy do sprawdzenia już teraz jak ma wyglądać dobry wynajem aut w Koninie. Jesteśmy pewni, że nasze usługi zawsze sprostają Państwa oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Konin - Speedy Car

Dlaczego warto Mamy pełną świadomość tego, że każda osoba może mieć inne potrzeby związane z samochodem. Firmy wynajmują auta do podróży służbowych, a niekiedy i do ciężkiej pracy. Osoby prywatne tymczasem muszą dostać się ekspresowo w dalekie miejsce lub na przykład przetransportować duże rzeczy, potrzebując pojazdu o odpowiednich gabarytach. To podstawowy powód, dla którego nasza wypożyczalnia aut w Koninie jest godna uwagi. Posiadamy pokaźny wybór wozów z bardzo różnorodnych segmentów, przez co potrafimy zawsze dopasować się do potrzeb Klientów. Niezależnie od wybranego auta jesteśmy w stanie również zapewnić świetną sprawność techniczną aut, o które regularnie się troszczymy, co naturalnie gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Ogromnym autem naszej firmy jest także prostota oferowanego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Koninie tanio dostarcza wszystkie auta w świetnym stanie, lecz jednocześnie i ogranicza ilość formalności do absolutnych podstaw. Pokazujemy tym samym, że wynajęcie pojazdu nie musi być drogą wyboistą. Każda chętna osoba będzie mogła naprawdę szybko skorzystać z naszych najlepszych samochodów i cieszyć się dużą swobodą z ich użytkowania. Równocześnie również staramy się uprościć naszym Klientom samo zwracanie samochodów. Jest to do wykonania w licznych miejscach, przez co nie trzeba oddawać samochodu w tym samym miejscu, gdzie się go wynajęło. To dokładnie dzięki takiemu podejściu jesteśmy dziś firmą bardzo wartościową, która cieszy się na rynku dużym zaufaniem i gwarantuje najlepszy poziom wygody jak i bezpieczeństwa związany z wypożyczaniem samochodów.

wypożyczalnia samochodów Konin tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Konin tanio

Nasza misja Osiągnięcie pozycji lidera na rynku wynajmowania aut było związane głównie z naszym usilnym dążeniem do materializacji celów, które postawiliśmy przed nami w początkach działalności. Naszym zadaniem zawsze jest nie tylko to, aby zapewniać przystępny cenowo wynajem aut w Koninie. Zawsze stawialiśmy bowiem na zapewnianie bezpieczeństwa, czego efektem jest głównie dbanie o stan techniczny wozów. Wynajmowane auta nie są zniszczone, kieruje się je komfortowo i bezpiecznie, a co więcej zawsze trafiają one do naszych Klientów w idealnym stanie wizualnym, co czyni jazdę dużo milszą.

Cennik

Wynajem samochodów Konin tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Konin Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Konin Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Konin Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Konin Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Konin Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Konin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Konin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Konin Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Konin Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Konin Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Konin Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Konin

Kontakt

Wynajem samochodów Konin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: KoninPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©