Wypożyczalnia samochodów Kołobrzeg - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Kołobrzeg +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kołobrzegu

wynajem samochodów Kołobrzeg

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kołobrzeg
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kołobrzeg tanio

Wypożyczalnia samochodów Kołobrzeg - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kołobrzeg

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajmowanie aut dzisiaj naprawdę nie będzie musiało być niesympatycznym obowiązkiem. Pojawiają się naturalnie sytuacje, w jakich to musimy skorzystać z samochodu wynajętego, bo nasze choćby się popsuło, albo też na co dzień nie posiadamy samochodu ponieważ nie opłaca nam się go finansować, a pilna sytuacja wymaga jednak skorzystania z niego. Wielu osobom możliwości tego typu kojarzą się z ogromnymi kosztami, lecz nasza wypożyczalnia doskonale pokazuje, że naprawdę nie będzie musiało to być normą. Nasza nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Kołobrzegu to miejsce, gdzie każdy może wyszukać doskonale dopasowany do wymagań pojazd i korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy jednoczesnym zachowaniu przystępności cen. Oferujemy auta z liczny klas, w tym samochody bardzo duże i pojemne, jakie doskonale sprawdzą się na przykład do przewozu większych przedmiotów. Głęboko wierzymy w to, że wynajem samochodów w Kołobrzegu w naszej wypożyczalni stanie się dużą przyjemnością też dzięki dużemu ograniczeniu formalności. Samochód da się wynająć tym samym szybko i na zrozumiałych warunkach, a wiec bez ukrytych opłat i dopisków z gwiazdkami. Funkcjonując w branży od wielu lat zdobyliśmy wielkie doświadczenie, jak i zaskarbiliśmy sobie ufność licznych Klientów. Wypożyczalnia aut w Kołobrzegu zapewnia dużą wygodę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom chcącym pilnie skorzystać z auta i na przykład odbyć podróż służbową. Na pewno sprostamy wszelkim wymaganiom i w każdym przypadku zaproponujemy atrakcyjną propozycję cenową, jaka to nie spustoszy żadnego portfela.

Wynajem samochodów Kołobrzeg - Speedy Car

Dlaczego warto Naturalnie wspaniałe słowa to często zbyt mało, by namówić kogoś do wypróbowania danych usług. W tym przypadku jednak słowa szybko się materializują, co da się sprawdzić również dzisiaj. Wynajem aut w Kołobrzegu opiera się o pojazdy dobrej marki, z wielu różnorodnych klas i z naprawdę bogatym, przez co i wygodnym, wyposażeniem. Nie trzeba również wierzyć naszej firmie na słowo, bowiem wystarczy przetestować samodzielnie że wszystkie nasze pojazdy są w świetnym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję satysfakcji oczywiście przykładamy też szczególną uwagę do czystości wszystkich samochodów, dbając o to, by docierały one do Klienta wysprzątane i gotowe również do odległej drogi. Naturalnie bardzo ważne jest tutaj to, że nasza wypożyczalnia samochodów w Kołobrzegu tanio wykonuje wszystkie usługi, oferując jednocześnie ich największą jakość. Stawiamy na profesjonalne i rzetelne podejście do Naszych klientów. Objawia się to na przykład tym, że nie posiadamy jakichkolwiek ukrytych opłat. Każda spisywana umowa jest zrozumiała, a co więcej Klienci już od początku otrzymują pełne informacje związane z wszelkimi kosztami dla wynajmu. To dokładnie dlatego zaufało naszej firmie tak dużo osób i możemy dziś radować się pozycją lidera na rynku. Obdarzenie zaufaniem dokładnie nas zapewni korzyści każdemu, niezależnie od faktu czy chcemy wynająć pojazd do celów prywatnych, czy może jednak firmowych. U nas każdy przystosuje umowę do wymagań i skorzysta z takich usług, jakie naprawdę są potrzebne.

wypożyczalnia samochodów Kołobrzeg tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kołobrzeg tanio

Nowoczesna i jednocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kołobrzegu jest efektem naszych nieustannych starań o realizację wszystkich określonych wcześniej założeń. W głównej mierze niesamowicie zależy naszej firmie na bezpieczeństwie Klientów, jakie objawia się poprzez przejrzyste umowy oraz troskę o stan techniczny samochodów. Idąc jednak naprzeciw potrzebom naszych Klientów, chcemy oferować usługi jak najbardziej wygodne, czyli takie, jakie da się dopasować do wymagań i w jakich to płaci się wyłącznie za to, z czego naprawdę się korzysta.

Cennik

Wynajem samochodów Kołobrzeg tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kołobrzegu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kołobrzeg Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kołobrzeg Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kołobrzeg Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kołobrzeg Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kołobrzeg tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kołobrzeg Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kołobrzeg Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kołobrzeg Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kołobrzeg Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kołobrzeg Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kołobrzeg Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKołobrzeg Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKołobrzeg Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kołobrzeg Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kołobrzeg tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KołobrzegPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©