wypożyczalnia samochodów Koło +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Koło

Najtaniej w Kole

wynajem samochodów Koło

Wybierz miasto

wynajem samochodów Koło
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Koło tanio

Wypożyczalnia samochodów Koło - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Koło

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szukając usług związanych z wynajmem wozów na pewno każdy ma nadzieję na przystępne oferty cenowe, ale także i na należytą jakość usług, a więc na przykład na dobry stan techniczny pożyczanych oferowanych pojazdów. W przypadku naszej firmy jest to jak najbardziej możliwe, bowiem od samego początku swojej działalności stawialiśmy na najlepszą wygodę oraz bezpieczeństwo naszych Klientów. Tym samym wypożyczalnia samochodów w Kole jest niezwykle konkurencyjna, oferując dobre warunki oraz szeroki wybór pojazdów. Samochody absolutnie nie są już współcześnie luksusem. To zazwyczaj prawdziwe narzędzie pracy, które pozwala nam zarabienie pieniędzy, lecz w ekspresowym czasie przemierzać nawet większe odległości. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w swoją firmę, a także w naszą obsługę Klienta, jesteśmy w stanie zapewniać wartościowe usługi, dedykując wynajem nie tylko firmom, ale i osobom prywatnym, bez znaczenia od potrzeb. Nasza propozycja to przede wszystkim bogata gama samochodów z różnych klas, przez co na pewno każdy znajdzie tutaj coś idealnego dla siebie. Jednocześnie również wynajem samochodów w Kole w naszej firmie okazuje się być bardzo prosty poprzez wyraźne zmniejszenie formalności niezbędnych podczas spisywania umowy. Ważnym podkreślenia jest także fakt, że choć wypożyczalnia samochodów w Kole tanio posiada własne pojazdy, to równocześnie gwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo podróżowania. Jest to realne dzięki dbałości o stan techniczny aut. Samochody stale serwisujemy na oryginalnych częściach oraz w dobrych warsztatach, dzięki czemu ich stan nigdy nie pozostawia żadnych wątpliwości.

Wynajem samochodów Koło - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, że opłaca się korzystać z oferowanych przez nas usług, na pewno doskonale świadczą liczne opinie wielu naszych zadowolonych Klientów, jakich to liczba wciąż wzrasta. Najistotniejsze są jednakże czyny, nie słowa, i z tego powodu chcemy tworzyć usługi, które są jak najlepiej dopasowane do potrzeb. Elastyczność całej oferty bez wątpienia czyni naszą propozycję niezwykle konkurencyjną. Wypożyczalnia aut w Kole, jaką prowadzimy, nie jest dzięki temu dedykowana jedynie firmom, jacy to regularnie chcą wynajmować auta przez długi czas. Na przystępną cenę mogą tymczasem u nas liczyć również osoby prywatne, także jeśli poszukują samochodu wyłącznie na jeden dzień. W każdej sytuacji jesteśmy w stanie zaproponować ofertę atrakcyjną, i to pod każdym względem. Warto skorzystać z naszej oferty również z tego powodu, że zawsze liczy się dla nas Klient oraz jego satysfakcja. Zapewniamy profesjonalną oraz przyjemną obsługę klienta, świetne pakiety ubezpieczeniowe, opcję doboru wyposażenia samochodu do potrzeb, a przy tym zapewniamy bezpieczeństwo, gdyż dbamy o samochody, które zawsze są w świetnym stanie technicznym. Pomimo, że jest to najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kole to pomimo tego auta nie są zniszczone. W większości to świeże roczniki cenionych marek samochodów, stale serwisowane w dobrych warsztatach i z naprawdę dobrze utrzymanym wnętrzem. Bez wątpienia zaskoczy każdego to, że za tak przystępne pieniądze będzie można otrzymać usługi na najwyższym poziomie, które wcale nie są gwarantowane w innych wypożyczalniach.

wypożyczalnia samochodów Koło tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Koło tanio

Z całą pewnością nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kole może pochwalić się licznymi istotnymi cechami, które są przede wszystkim efektem usilnego trzymania się misji wypożyczalni, którą stworzyliśmy na starcie jej funkcjonowania. Nieustannie chcieliśmy być konkurencyjni nie tylko dzięki cenom, ale i doskonałej sprawności pojazdów, które są wygodne również dzięki dbaniu o wnętrze oraz generalny wygląd. Co więcej od początku stawialiśmy na różnorodność, dzięki czemu dzisiejsza flota pojazdów jest naprawdę porządnie rozbudowana i pozwala dobrać samochód do własnych potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Koło tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Koło Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Koło Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Koło Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Koło Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Koło Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Koło tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Koło Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Koło Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Koło Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Koło Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Koło Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Koło

Kontakt

Wynajem samochodów Koło tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: KołoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©