Wypożyczalnia samochodów Kobyłka - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Kobyłka +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kobyłce

wynajem samochodów Kobyłka

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kobyłka
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kobyłka tanio

Wypożyczalnia samochodów Kobyłka - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kobyłka

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda użytkowania aut jest niezaprzeczalna, jednak auta przydają nam się nie jedynie do spełniania swoich zachcianek powiązanych z jeżdżeniem. To przede wszystkim także bardzo ważne narzędzie pracy w życiu wielu osób, zdecydowanie nie jedynie biznesmenów. Pojazdy jednak mają to do siebie, iż potrafią psuć się właśnie w sytuacji, gdy są najbardziej niezbędne. Oczywiście jednak konieczność użycia auta może być powiązana także z faktem, iż nie mamy swojego czy jesteśmy w nieznannym nam miejscu bez auta i potrzebujemy szybko się poruszać. Wszystkie te kłopoty bardzo skutecznie może rozwiązać ta firma, doświadczona wypożyczalnia samochodów w Kobyłce, jaka za każdym razem stawia na najwyższą jakość obsługi Klienta. Istniejemy w branży długiego czasu i możemy pochwalić się wieloma sukcesami, jednak zawsze najważniejsze są dla nas pozytywne komentarze Naszych klientów, a takich nieustannie przybywa. Profesjonalna oferta jest bardzo elastyczna, co przede wszystkim przekłada się na tak ogromne zainteresowanie nią. Wynajem samochodów w Kobyłce, dzięki naszej wypożyczalni, może się stać komfortowy tak dla firm, jak i dla osób prywatnych. Da się szybko dopasować okres wynajmowania do prywatnych preferencji i zawsze radować się z bardzo atrakcyjnych cen. Oczywiście dysponujemy bardzo dobrze rozwiniętą flotą samochodów, które da się dobrać do danych wymagań. Pojazdy z różnorodnych klas, i spora różnorodność jednostek napędowych, sprostają oczekiwaniom każdej osoby. Samochody są również w dobrym stanie jak i bezpieczne, ponieważ nasza wypożyczalnia aut w Kobyłce bardzo skrupulatnie podchodzi do kwestii stanu mechanicznego.

Wynajem samochodów Kobyłka - Speedy Car

Dlaczego warto Wiele osób bez wątpienia chociażby teraz rozważa wybór naszych możliwości, dzięki wyjątkowo przystępnym cenom, którymi to naprawdę z dumą możemy się poszczycić. Wypożyczalnia samochodów w Kobyłce tanio zapewnia swoje samochody, zapewniając przy tym niezwykle dogodne warunki umowy, jednak absolutnie nie są to jedyne wartościowe aspekty współpracy z naszą firmą. Co w takim razie jest za skorzystaniem z naszych dobrych usług? Chyba dla każdego z nas naprawdę ważny pozostaje wysoki poziom bezpieczeństwa. W przypadku usług powiązanych z wypożyczaniem samochodów, bezpieczeństwo to jest oczywiście odzwierciedlane przez stan mechaniczny aut. W tym miejscu właśnie ukryta jest wielka zaleta tej oferty, czyli atrakcyjna cena idzie w parze z idealnym stanem mechanicznym samochodów, czym niestety nie może pochwalić się mnóstwo innych firm. Odpowiednio prowadzona polityka tej wypożyczalni sprawia, iż potrafimy pogodzić niską cenę wynajmu z dobrymi naprawami i dobrymi badaniami technicznymi samochodów. Zawsze Klient będzie korzystał więc z auta porządnie przygotowanego do podróży, które bez wątpienia nie zawiedzie w podróży. Bezpieczeństwo to jednak nie jedynie zadbane auta. To również proste i przejrzyste umowy, co do których wszyscy Klienci nie mają jakichkolwiek uwag. Oczywiście decydując się na ten wynajem aut w Kobyłce da się skorzystać z fachowej pomocy, której udzielają profesjonalni pracownicy. Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i oczywiście będziemy pomagać dopasować usługi do preferencji tak, żeby każdy nasz Klient był maksymalnie zadowolony.

wypożyczalnia samochodów Kobyłka tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kobyłka tanio

Zadaniem tej wypożyczalni pozostaje w głównej mierze zapewnianie Klientom aut całkowicie sprawnych technicznie, komfortowych i czystych w środku, by jazda była komfortowa jak i przyjemna. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kobyłce nieustannie stawiała dobro Naszych klientów na podstawowym miejscu, a nieustanne dążenie do sprostania coraz to mocniej wygórowanym wymaganiom, procentują dziś w formie różnorodnych pochlebnych komentarzy wystawianych przez osoby, które miały już ogromną przyjemność korzystania z naszych usług.

Cennik

Wynajem samochodów Kobyłka tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kobyłce (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kobyłka Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kobyłka Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kobyłka Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kobyłka Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kobyłka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kobyłka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kobyłka Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kobyłka Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kobyłka Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kobyłka Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kobyłka Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKobyłka Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKobyłka Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kobyłka Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kobyłka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KobyłkaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©