Wypożyczalnia samochodów Knurów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Knurów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Knurowie

wynajem samochodów Knurów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Knurów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Knurów tanio

Wypożyczalnia samochodów Knurów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Knurów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach pojazd przestał być luksusem, natomiast stał się swego rodzaju narzędziem podstawowym, które poważnie przydaje nam się w codziennym życiu. Niestety zdarzają się sytuacje, że pojazd zepsuje nam się w momencie, jak jest potrzebne najbardziej. Niekiedy natomiast utrzymanie prywatnego auta jest zwyczajnie nieopłacalne. Z pomocą może przyjść jednak obecna wypożyczalnia aut w Knurowie, jaka oferuje nie jedynie dogodne warunki, lecz także najbardziej przystępne na rynku ceny. Nasza firma to zespół profesjonalnych ludzi, jacy starają się przygotowywać propozycję w taki sposób, by naturalnie pozostawała ona dobrana do aktualnych standardów. Wyłącznie u nas mogą Państwo korzystać więc z elastycznych warunków wynajmu oraz dopasowywać umowę po prostu do własnych preferencji, szczególnie pod kątem czasu wypożyczenia. Pomimo konkurencyjnej ceny, wynajem aut w Knurowie dotyczy wyłącznie pojazdów zadbanych, zarówno pod kątem technicznym, jak oraz wizualnym. Dla nas absolutnym priorytetem jest zaoferowanie Klientom pełnego poziomu bezpieczeństwa oraz wygody. Zatankowane do pełna pojazdy są więc czyste oraz posprzątane w środku, a przy tym naturalnie sprawne technicznie, dzięki regularnie realizowanym przeglądom. Porządna wypożyczalnia aut w Knurowie to pewność korzystania z najwyższych na rynku usług, za które po prostu nie będziemy przepłacać. Zachęcamy nawet teraz do zaznajomienia się z aktualnym cennikiem, jak oraz rozległą flotą pojazdów, które bardzo łatwo dopasować do osobistych preferencji.

Wynajem samochodów Knurów - Speedy Car

Dlaczego warto Liczba wypożyczalni aut na rynku jest dzisiaj bardzo ogromna i z owego powodu nierzadko pojawia się dylemat powiązany z tym, jaką tak naprawdę najlepiej wybrać. Żeby ułatwić Państwu wybór postaramy się przedstawić parę najważniejszych zalet, które czynią naszą firmę atrakcyjną na rynku, umożliwiając cieszyć się z faktycznie świetnych Przede wszystkim jedynie nasza wypożyczalnia aut w Knurowie tanio oferuje pojazdy w tak profesjonalnym stanie technicznym, o czym całkiem niejednokrotnie zapomina niestety konkurencja. Nie tylko realizujemy regularne badania techniczne samochodów, ale także dokonujemy napraw na profesjonalnej jakości częściach, korzystając z usług autoryzowanych warsztatów. Gwarantuje to dobry poziom bezpieczeństwa, ale i wygodę przemieszczania się. Nasza firma wspaniale zdaje sobie sprawę z tego, że wymagania powiązane z wynajmem aut mogą być niesłychanie zróżnicowane. Z owego powodu staramy się tworzyć elastyczną usługę dla każdego z naszych Klientów. Bardzo opłacalny będzie wynajem zarówno na krótki okres, jak i na długie tygodnie czy miesiące, zależnie od potrzeb. Wykonując fachowy wynajem aut w Knurowie gwarantujemy także wykup pełnych pakietów ubezpieczeń, które zapewniają bezpieczeństwo wynajmu, ale i pokrywają wszystkie straty powiązane z różnorodnymi kolizjami drogowymi, które mogą zdarzyć się dowolnemu klientowi. Jednocześnie także staramy się zapewnić usługę ekspresowego wynajmu pojazdów, między innymi dzięki zmniejszeniu formalności do absolutnego minimum. Pozostajemy przekonani o tym, że tak przygotowana oferta spełni Państwa oczekiwaniom.

wypożyczalnia samochodów Knurów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Knurów tanio

Obecny sukces nie istniałby osiągalny bez klarownie określonych założeń, które postawiliśmy przed sobą na samym początku istnienia i trzymamy się ich po dziś dzień. Nasza niedroga wypożyczalnia aut w Knurowie stawia sobie za cel główny pełne zadowolenie Klienta. Jesteśmy w stanie wykonać to dzięki przejrzystej oraz wygodnej umowie, ogromnej bazie samochodów, dbałości o doskonały stan mechaniczny pojazdów, oraz jednocześnie zapewnianiu atrakcyjnych cen które z dużą gwarancją sprostają możliwością portfela każdej osoby.

Cennik

Wynajem samochodów Knurów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Knurowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Knurów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Knurów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Knurów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Knurów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Knurów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Knurów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Knurów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Knurów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Knurów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Knurów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Knurów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKnurów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKnurów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Knurów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Knurów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KnurówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©