wypożyczalnia samochodów Kielce +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kielcach

wynajem samochodów Kielce

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kielce
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kielce tanio

Wypożyczalnia samochodów Kielce - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kielce

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Dzisiaj czymś zdecydowanie naturalnym staje się korzystanie z samochodów. Większość z nas ma auta, jakimi ekspresowo oraz wygodnie jest w stanie dojeżdżać każdego dnia do pracy. Niejednokrotnie jednak na nieszczęście samochód potrafi popsuć się akurat wtedy, kiedy naprawdę je będziemy potrzebować. W takich sytuacjach z pomocą będzie mogła przyjść nasza wypożyczalnia samochodów w Kielcach , jaka nie tylko ma wielki wybór pojazdów, jednak również zapewnia przystępne ceny, jakich trudno szukać w innych firmach. Tę propozycję kierujemy naturalnie również do biznesmenów szukających pojazdów do realizacji pracy sezonowej czy niezbędnych choćby do pilnych wyjazdów biznesowych. Elastyczność naszych usług pozwala na proste dobranie wynajmu do wymagań oraz płacenie dokładnie za to co naprawdę będzie potrzebne. Prowadzimy już od wielu lat wynajem samochodów w Kielcach oraz w tym okresie udało nam się w znacznym stopniu rozwinąć flotę naszych pojazdów. Są to pojazdy nie tylko komfortowe oraz solidne, jednak zawsze oferowane w wielu klasach. Niezależnie więc od faktu czy będzie potrzeba skorzystania z samochodu niewielkiego, średniego bądź pojemnego to tutaj bez wątpienia odpowiedni samochód zawsze się odnajdzie Mało tego dodatkowo bardzo dbamy o stan techniczny swoich wozów, poprawiając w efekcie poziom bezpieczeństwa podczas jazdy. Samochodami jeździ się komfortowo także dzięki czystemu wnętrzu, co również jest dla naszej firmy priorytetem. Z całą pewnością ta wypożyczalnia aut w Kielcach będzie mogła sprostać oczekiwaniom każdego, nie pustosząc równocześnie portfela. Warto już teraz skrupulatnie zapoznać się z naszymi możliwościami oraz przekonać się, iż jesteśmy firmą, której da się ufać.

Wynajem samochodów Kielce - Speedy Car

Dlaczego warto Zapewne mnóstwo osób solidnie myśli nad tym dlaczego najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kielcach jest w stanie gwarantować tak profesjonalne usługi. Związane jest to w głównej mierze z naszym mocnym nastawieniem na ogromne zadowolenie Klientów. Odpowiednio opracowana strategia wypożyczalni umożliwiła nam na obniżenie kosztów własnych oraz ograniczenie formalności powiązanych z podpisywaniem umowy o korzystanie z wynajmu. Warto zaufać naszej firmie przede wszystkim dlatego, iż stawiamy bezpieczeństwo wszystkich Klientów ponad cokolwiek innego. To nie tylko poczucie bezpieczeństwa formalne, jakie powiązane jest z umowami tak konstruowanymi, by były maksymalnie zrozumiałe To również poczucie bezpieczeństwa powiązane z korzystaniem z samochodów. Auta zawsze przekazywane są wszystkim Klientom w porządnym stanie technicznym, o jaki dbamy regularnie poprzez realizowanie badań oraz napraw na oryginalnych podzespołach. Warto skorzystać z tej propozycji również dlatego, iż staramy się, by nasi Klienci mogli jeździć komfortowo. Stosunkowo nowa flota pojazdów to wnętrza w doskonałym stanie, jakie nieustannie dokładnie sprzątamy. Samochody naturalnie przekazywane są z pełnym bakiem, a sam ich zwrot będzie szybki dzięki opcji dostarczenia samochodu do wielu punktów. Wypożyczalnia samochodów w Kielcach za niską cenę oraz profesjonalnie realizuje swoje usługi, na jakich bez wątpienia nikt nie będzie zawiedziony. Jesteśmy wypożyczalnią naprawdę elastyczną, jaka zawsze przystosuje się do wymagań oraz postara sprostać wszelkim wymaganiom, zarówno w przypadku osób prywatnych, jak i biznesmenów.

wypożyczalnia samochodów Kielce tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kielce tanio

Nasza misja Nasza najistotniejsza misja to wynajem aut w Kielcach , jakie są komfortowe, zadbane technicznie, jak i równocześnie tanie. Od początku swojego istnienia stawiamy na inwestowanie we flotę najlepszych jak i niezawodnych pojazdów, jakie zapewniają duży komfort podróżowania. Dzięki dobrze prowadzonej polityce wypożyczalni jesteśmy w stanie wyraźnie obniżać nasze koszty, a więc równocześnie gwarantować Klientom wyjątkowo przystępne oferty cenowe, niezależnie od faktu na jaki okres ma być sam wynajem jak i jaki samochód będzie potrzebny.

Cennik

Wynajem samochodów Kielce tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kielcach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kielce Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kielce Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kielce Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kielce Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kielce tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kielce Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kielce Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kielce Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kielce Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kielce Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kielce Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKielce Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKielce Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kielce Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kielce tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KielcePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©