Wypożyczalnia samochodów Kęty - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Kęty +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kętach

wynajem samochodów Kęty

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kęty
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Kęty tanio

Wypożyczalnia samochodów Kęty - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kęty

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szybko poszukujesz auta oraz wyszukujesz doświadczonej jak i niedrogiej wypożyczalni? A być może Twój samochód się popsuł w najmniej odpowiednim momencie oraz trzeba jak najszybciej wyszukać samochód na zastępstwo? W tego rodzaju sytuacji warto naturalnie skorzystać z oferty wypożyczalni samochodów, która nie jedynie jest tania, ale oferuje elastyczne warunki współpracy, a przy tym ma szeroką flotę samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Kętach na pewno sprosta wszystkim wymaganiom, niezależnie od tego czy niezbędny jest wynajem krótkoterminowy czy z auta będzie się korzystało przez dużo dłuższy czas. Naprawdę ważny pozostaje tu przede wszystkim dostęp do szerokiej gamy samochodów. Da się wybierać spośród wielu marek samochodów, ich gabarytów, pojemności silników, a także decydować o tym czy wolimy auto zasilane benzyną czy może dieslem. Oprócz tego niezwykle dbamy o komfort jak i bezpieczeństwo wszystkich Naszych klientów. Zawsze wóz jest bardzo często poddawany badaniom mechanicznym oraz w razie potrzeby przechodzi całościowy serwis, jaki gwarantuje jego sprawność. Samochody dzięki temu są nie jedynie niezawodne, ale naturalnie również bardzo bezpieczne. Równocześnie dbamy także o dobry stan wizualny aut. W naszej wypożyczalni otrzymuje się zatankowane do pełna i dokładnie wyczyszczone auto, jakiego wnętrze pozostaje w naprawdę dobrym stanie, pozwalając na komfortowe jeżdżenie. Wynajem samochodów w Kętach pomimo tego wykonywany pozostaje w atrakcyjnej cenie, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności do absolutnego minimum. Wygodne warunki wynajmu, przejrzyste umowy, przystępne ceny oraz wozy w doskonałym stanie mechanicznym to najwyraźniejsze zalety, którymi może poszczycić się nasza wypożyczalnia aut w Kętach. Zapraszamy do kontaktu oraz do poznania pełnych naszych usług.

Wynajem samochodów Kęty - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z firmy wypożyczającej samochody nie musi być ani niezwykle drogie, ani również trudne, wiążąc się z licznymi formalnościami, jakie utrudniają życie. Wynajem aut w Kętach może być zostać zrealizowany w niezwykle niewielkim czasie i bez niepotrzebnych spraw formalnych. Dbamy o komfort swoich Klientów nie jedynie przez zmniejszanie samych formalności, ale i przez przygotowywanie zrozumiałych oraz prostych umów, żeby sam wynajem nie stwarzał żadnych niepotrzebnych wątpliwości. Jako firma doświadczona i solidna dbamy również o to, żeby nasi Klienci mieli do dyspozycji dużą bazę samochodów. Wypożyczalnia samochodów w Kętach tanio jest w stanie zagwarantować pojazdy z licznych klas, w tym samochodu większe do przewożenia gabarytowych rzeczy. Są to pojazdy świetnie wyposażone, zadbane w środku, a przy tym w pełni sprawne technicznie, poprzez co podczas podróży nimi mogą Państwo czuć się bezpiecznie. W przypadku nas oczywiście najistotniejsza pozostaje jakość i, w przeciwieństwie do swojej konkurencji, nie chcemy realizować wynajmu za wszelką cenę. Nasze pojazdy nieustannie przechodzą badania techniczne i w razie potrzeby naprawiane są w dobrych warsztatach. Dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa dbamy również o to, aby wozy posiadały dobre polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie jedynie naszą wypożyczalnię przed uszkodzeniami samochodów, jednak także wszystkich Klientów w razie niebezpiecznych zdarzeń na drodze. Jesteśmy również bardzo elastyczni w kwestii czasu wynajmu, zapewniając do tego usługę bezproblemowego zwrotu auta w miejscu dogodnym dla naszych Klientów.

wypożyczalnia samochodów Kęty tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kęty tanio

By zaoferować maksymalnie wysoki poziom możliwości, zaraz na starcie firmy ustaliliśmy sobie parę ważnych założeń, jakie stale chcemy realizować, pozostając w ten sposób bardzo atrakcyjną firmą w branży. Podstawową misją naszej wypożyczalni pozostaje skrócenie procesu wypożyczania pojazdów oraz zaoferowanie szerokiego wyboru samych samochodów. W ten sposób nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Kętach to ograniczenie formalności do absolutnego minimum, a i jednocześnie opcja wypożyczania pojazdów licznych marek, z wielu licznych segmentów.

Cennik

Wynajem samochodów Kęty tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kętach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kęty Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kęty Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kęty Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kęty Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kęty tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kęty Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kęty Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kęty Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kęty Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kęty Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kęty Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKęty Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKęty Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kęty Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kęty tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KętyPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©