wypożyczalnia samochodów Katowice +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Katowicach

wynajem samochodów Katowice

Wybierz miasto

wynajem samochodów Katowice
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Katowice tanio

Wypożyczalnia samochodów Katowice - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Katowice

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Jakimi rzeczami musi się charakteryzować profesjonalna wypożyczalnia samochodów, z której korzystanie będzie dużą przyjemnością oraz gwarantuje najlepszy poziom satysfakcji? To z pewnością naprawdę rozbudowana flota samochodów możliwa do wynajęcia, ale na tym fakcie świetne usługi wcale nie muszą się kończyć. Auta powinny być bowiem często sprawdzane pod kątem mechanicznym, warunki umowy muszą gwarantować wyraźną elastyczność, a przy tym niezwykle wygodna będzie opcja zdania samochodu w różnorodnych punktach. Tym, między innymi, cechuje się propozycja naszej firmy, z jaką już w tej chwili trzeba zapoznać się dokładniej. Jako nowoczesna oraz doświadczona wypożyczalnia samochodów w Katowicach jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim Klientom najodpowiedniejsze warunki w branży, przy zagwarantowaniu konkurencyjnych cen. Tą ideą od starcie stało się utworzenie wypożyczalni konkurencyjnej, jaka w głównej mierze dba o doskonały stan techniczny aut, o czym na nieszczęście niezwykle często zapominają pozostałe firmy. Tym samym wszyscy Klienci zawsze korzystają z samochodów naprawdę bezpiecznych a także komfortowych, jakie oferują dobry komfort podróży. Ogromna flota samochodów to naturalnie następna zaleta, ponieważ w zależności od potrzeb można wybierać auta małe, średnie lub pojemne, w różnorodnych wersjach wyposażenia a także z przeróżnymi silnikami. Nasza wypożyczalnia aut w Katowicach to naprawdę świetny wybór, o czym bardzo ekspresowo mogą się Państwo przekonać. Skorzystanie z tych usług absolutnie nie wiąże się ze zbędnymi formalnościami, czyli spisanie umowy staje się proste oraz od razu można wyjechać wynajętym przez siebie samochodem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą dużą flotą aut oraz z przystępnymi kosztami, jakie każdą osobę pozytywnie zadziwią.

Wynajem samochodów Katowice - Speedy Car

Dlaczego warto Wybór najodpowiedniejszej wypożyczalni samochodów w dzisiejszych czasach z pewnością nie będzie łatwy. Konkurencja jest naprawdę duża, natomiast wybranie tej najdoskonalszej wypożyczalni wymaga zawsze rzetelnej analizy propozycji. Realizowany przez naszą firmę wynajem samochodów w Katowicach to zawsze najwyższy poziom bezpieczeństwa, cecha najważniejsza, o której niesłychanie często zapominają pozostałe firmy. Nie staramy się osiągać maksymalnie dużych dochodów nie myśląc o Klientach. W ten właśnie sposób regularnie sprawdzamy stan techniczny naszych aut oraz w razie konieczności serwisujemy je w dobrych warsztatach, opierając się zawsze na podzespołach dobrej jakości. To naprawdę istotne nie jedynie z punktu widzenia poziomu bezpieczeństwa, lecz też i wygody podróży, w szczególności przy dalszych wyjazdach. Równocześnie też ta wypożyczalnia samochodów w Katowicach za niską cenę oferuje auta z różnorodnych segmentów, wielu modeli a także w wielu opcjach wyposażenia, jakie bezpośrednio chcemy dobrać do potrzeb. Pojazdy są nie jedynie sprawne technicznie, lecz zadbane w środku, co czyni podróż o wiele milszą, jednak nie przekłada się u nas na bardzo duże ceny. Aby ułatwić naszym Klientom korzystanie z wynajmu postawiliśmy także na maksymalne zmniejszenie spraw formalnych, jakie niejednokrotnie zniechęcają ludzi do wynajmu. Wynajem aut w Katowicach to wypełnienie wyłącznie podstawowych formalności oraz zapłacenie małej kaucji. Dodatkową cechą staje się fakt, że staramy się dopasować do potrzeb naszych klientów, gwarantując elastyczne warunki umowy. Zarówno krótkoterminowy wynajem, jak i wynajmowanie długoterminowe, nie będzie w naszej firmie żadnym problemem oraz w każdym przypadku cena pozostanie przystępna.

wypożyczalnia samochodów Katowice tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Katowice tanio

Jak każda firma, rozpoczynając swoją działalność postawiliśmy przed sobą kilka założeń, do których nieustannie dążymy oraz jakie wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Poziom bezpieczeństwa, niewiele formalności a także elastyczność to cechy, jakimi od startu kieruje się ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Katowicach oraz jakie właśnie procentują w postaci dużego zaufania w branży. Już w tej chwili mogą Państwo przekonać się jak sympatyczne, wygodne oraz tanie będzie korzystanie z naszej propozycji. Tylko w naszej firmie otrzymują Państwo całkowitą gwarancję zadowolenia.

Cennik

Wynajem samochodów Katowice tanio

Cennik wynajmu samochodu w Katowicach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Katowice Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Katowice Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Katowice Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Katowice Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Katowice tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Katowice Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Katowice Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Katowice Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Katowice Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Katowice Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Katowice Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKatowice Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKatowice Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Katowice Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Katowice tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: KatowicePozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©