Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra +48 794-402-4

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Jeleniej Górze

wynajem samochodów Jelenia Góra

Wybierz miasto

wynajem samochodów Jelenia Góra
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Jelenia Góra tanio

Wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Dzisiaj korzystanie z aut osobowych jest czymś codziennym oraz zdecydowanie naturalnym. Samochody pozwalają nam bezproblemowo przewozić ciężkie rzeczy, przemieszczać ekspresowo na większych odległościach, ale po pierwsze stają się ważnym narzędziem w pracy Sporo osób prywatnych ma naprawdę daleko do pracy i dojechanie tam bez auta byłoby niezwykle trudne Z drugiej strony mamy biznesmenów, jacy często jeżdżą służbowo. Dla nich auto nie tylko ma być niezawodne, ale i eleganckie, ponieważ będzie mogło mieć to wpływ na wizerunek dużej firmy. Nasza wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze jest w stanie spełnić preferencje każdego, dopasowując wszystkie usługi naprawdę elastycznie oraz za każdym razem oferując konkurencyjny poziom cen. Staje się to możliwe dzięki naszemu pokaźnemu doświadczeniu. W czasie całej naszej działalności nieustannie naprawdę dokładnie obserwowaliśmy i analizowaliśmy rynek, by tym samym idealnie dopasować się do współczesnych potrzeb Klientów. Dziś wynajem samochodów w Jeleniej Górze jest u nas dzięki temu niedrogi, elastyczny oraz komfortowy. Umowy skonstruowane są tak żeby były jak najlepiej przejrzyste a elastyczność oferty to w głównej mierze opcja dopasowania okresu wynajmu do indywidualnych potrzeb. Jednocześnie nasza wypożyczalnia aut w Jeleniej Górze naprawdę efektywnie inwestuje w własną flotę aut. Dysponujemy autami z praktycznej dowolnej klasy, o różnorodnych wielkościach i pojemnościach silników, by móc oferować ogromne możliwości oraz tym samym gwarantować swoim Klientom wynajem takich samochodów, jakie naprawdę są im potrzebne.

Wynajem samochodów Jelenia Góra - Speedy Car

Dlaczego warto Bez wątpienia wiele osób naprawdę mocno zastanawia się w tej chwili nad tym, dlaczego to właśnie ten wynajem aut w Jeleniej Górze jest tak wartościowy oraz co w głównej mierze powoduje, że nasza oferta jest tak przystępna. Bez wątpienia pojawiają się dodatkowo obawy powiązane z tym, że mała cena wynajmu będzie zapowiedzą złego stanu technicznego aut i wysokiego poziomu zaniedbania ich wyglądu. Jest tymczasem wręcz odwrotnie, o czym każdy może przekonać się nawet teraz. Możliwość zapewnienia idealnego stanu naszej floty aut jest efektem pokaźnego doświadczenia oraz profesjonalnie prowadzonej polityki wypożyczalni. Samochody są regularnie poddawane badaniom technicznym, jak i serwisowane w oparciu o dobrej jakości podzespoły nieustannie w porządnych serwisach Poprzez odpowiednią politykę firmy wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze tanio może oferować na wynajem wszystkie auta zawsze niezależnie od faktu na jak długo będzie sam wynajem. Z dużą przyjemnością chcielibyśmy również poinformować o tym, że jako jedyni w branży tak wyraźnie uprościliśmy sam proces wynajmu. W naszym przypadku opiera się to na przygotowaniu prostych formularzy, pokazaniu podstawowych dokumentów oraz zapłaceniu kaucji za wynajęte auto. Cały proces wynajmu jest szybki, prosty oraz naprawdę komfortowy dla naszych Klientów. Warto zapoznać się dokładnie z naszymi usługami już dzisiaj, kontaktując się telefonicznie z doświadczonymi i miłymi pracownikami, jacy sprawnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania. Pojazdy w idealnym stanie technicznym to naturalnie bezpieczeństwo, natomiast elastyczność daje dużą swobodę dopasowania usług do potrzeb.

wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Jelenia Góra tanio

Nasza nowoczesna oraz doświadczona firma nie mogłaby osiągnąć tak pokaźnego sukcesu, gdyby nie stałe dążenie do celów, jakie przed sobą ustawiliśmy Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Jeleniej Górze to jednocześnie wypożyczalnia, jaka naprawdę poważnie podchodzi do samej kwestii zachowania samochodów w naprawdę odpowiednim stanie technicznym. Nasze pojazdy są regularnie kontrolowane oraz serwisowane na bieżąco, z zastosowaniem najlepszych podzespołów Dla nas oczywiście najistotniejszy był Klient, jego satysfakcja z wynajmu, ale i także i najlepsze możliwe poczucie bezpieczeństwa.

Cennik

Wynajem samochodów Jelenia Góra tanio

Cennik wynajmu samochodu w Jeleniej Górze (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Jelenia Góra Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Jelenia Góra Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Jelenia Góra Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Jelenia Góra Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jelenia Góra Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Jelenia Góra Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Jelenia Góra Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Jelenia Góra Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Jelenia Góra Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikJelenia Góra Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikJelenia Góra Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Jelenia Góra Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł
wynajem samochodów tanio Jelenia Góra Renault Traffic - 9os 190 zł 190 zł 190 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

Kontakt

Wynajem samochodów Jelenia Góra tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 7944024
E-mail: dolnyslask@speedy-car.pl
Adres: Jelenia GóraPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©