Wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Jastrzębiu-Zdroju

wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój

Wybierz miasto

wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój tanio

Wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Cieszymy się, iż postanowili Państwo zaznajomić się z naszymi usługami wybierając równocześnie najlepszą w branży wypożyczalnię, która nie jedynie gwarantuje dobre warunki wynajmu, ale i konkurencyjne oferty cenowe. Nasza wypożyczalnia samochodów w Jastrzębiu-Zdroju to w głównej mierze duże doświadczenie, które ma przełożenie na szeroką flotę dobrych pojazdów w świetnym stanie technicznym, a przy tym również na ograniczenie formalności związanych z wynajmowaniem do absolutnego minimum. Staramy się zawsze dostarczać swoim Naszym klientom usługi elastyczne, czyli z możliwością idealnego przystosowania do danych wymagań. Wynajem samochodów w Jastrzębiu-Zdroju to usługa wybrania spośród wielu różnorodnych klas samochodów, modeli, gabarytów oraz pojemności silników. Można z powodzeniem znaleźć wóz doskonały do wyjazdów, ale i do przewożenia większych rzeczy. Od samego początku tej firmy pragneliśmy również zapewnić swoim Naszym klientom prostotę wynajmowania pojazdów. Efektem tego będzie minimum spraw formalnych, jakie należy zrealizować będąc zdecydowanym na te usługi. Solidna wypożyczalnia aut w Jastrzębiu-Zdroju to możliwość pożyczania samochodów na potrzeby prywatne, ale również i dla firm, które chcą pojazdów do podróży biznesowych. Bardzo troszczymy się o to, aby pojazdy obecne w tej flocie pozostawały całkowicie sprawne technicznie, czyli nie jedynie zapewniające wygodną i miłą jazdę. Doskonała sprawność techniczna to tutaj również bardzo bezpieczna jazda. Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami i do przekonania się, iż tej wypożyczalni zdecydowanie da się zaufać.

Wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój - Speedy Car

Dlaczego warto Mnóstwo odwiedzających nas ludzi na pewno mocno myśli nad faktem co tak faktycznie powoduje, iż to dokładnie te usługi będą godne polecenia i opłaca się z nich skorzystać. Jako nowoczesna i doświadczona wypożyczalnia samochodów w Jastrzębiu-Zdroju tanio oferujemy nasze auta, gwarantując równocześnie ich świetny stan mechaniczny, jak i wizualny, jaki gwarantuje podróż wygodną. Na tym jednakże nie kończą się nasze zalety, które czynią firmę niezwykle atrakcyjną w branży. Jako jedni z niewielu zmniejszyli bowiem liczbę formalności przy wynajmowaniu do absolutnego minimum. W ten sposób skorzystanie z naszych usług to ogromna wygoda, ponieważ dosłownie w kilka chwil można wóz wynająć i pojechać nim gdzie tylko mamy ochotę. Wozy za każdym razem dostarczamy z zatankowane pod korek, umyte i wysprzątane, czyli nie ma mowy o niskim komforcie jazdy. Ten wynajem aut w Jastrzębiu-Zdroju to też ogromna elastyczność, jaką bez wątpienia bardzo szybko Państwo docenią. Dzięki takiemu podejściu w tej firmie przystępne cenowo będzie tak wynajmowanie pojazdów na krótkie, jak i na niezwykle długie terminy, w zależności od indywidualnych wymagań. W dowolnym przypadku wynajmowania pobieramy niewielkie kaucje, a przy tym dajemy swoim Naszym klientom swobodę powiązaną z zwracaniem auta po zakończeniu wynajmu. Posiadając rozbudowaną sieć naszej wypożyczalni możemy zabrać wóz w dowolnym zakątku naszego kraju, co z całą pewnością gwarantuje wspaniałą wygodę. Nie będą musieli nam Państwo ufać na słowo, więc zachęcamy do skontaktowania się z nami i do poważniejszego zapoznania się z usługami. Jesteśmy przekonani, iż nasza usługa sprosta nawet najpoważniejszym wymaganiom.

wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój tanio

Naszą podstawową misją już na starcie pozostawało to, aby nasza najtańsza wypożyczania samochodów w Jastrzębiu-Zdroju pozostawała równocześnie naprawdę profesjonalna. Atrakcyjna cena będzie iść w parze z ogromnym wyborem samochodów, z doskonałym ich stanem technicznym, a do tego i z wygodną umową, jaką można dobrać do wymagań. Tę misję wykonujemy do dzisiaj, nieustannie ulepszając swoje opcje i dostosowując do współczesnych standardów a także oczekiwań. Jedynie my będziemy mogli zagwarantować satysfakcję i zadowolenie dla ludzi korzystających z naszych opcji.

Cennik

Wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój tanio

Cennik wynajmu samochodu w Jastrzębiu-Zdroju (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Jastrzębie-Zdrój Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Jastrzębie-Zdrój Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jastrzębie-Zdrój Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Jastrzębie-Zdrój Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Jastrzębie-Zdrój Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Jastrzębie-Zdrój Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikJastrzębie-Zdrój Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikJastrzębie-Zdrój Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Jastrzębie-Zdrój Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Jastrzębie-Zdrój tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Jastrzębie-ZdrójPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©