Wypożyczalnia samochodów Jasło - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Jasło +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Jaśle

wynajem samochodów Jasło

Wybierz miasto

wynajem samochodów Jasło
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Jasło tanio

Wypożyczalnia samochodów Jasło - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Jasło

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wbrew pozorom, wypożyczenie samochodu wcale nie jest tak prostym zadaniem, jak będzie mogło nam się to wydawać. Głównym problemem pozostaje bowiem to, iż dużo firm niestety nie przejmuje się specjalnie stanem technicznym własnych aut, a to niestety niezwykle karygodny błąd. Zapuszczone pojazdy to nie tylko niższy komfort, lecz przede wszystkim brak poczucia bezpieczeństwa w czasie prowadzenia takiego wozu. Wybierając naszą firmę każdy może mieć jednak pewność, iż wynajem aut w Jaśle realizowany będzie w oparciu o nowoczesne pojazdy, zadbane technicznie i wizualnie, a do tego za każdym razem zatankowane pod korek. Nasze innowacyjne usługi to jednak nie tylko łączenie w sobie atrakcyjnej ceny wynajmowania z doskonałym stanem technicznym samochodów. To tutaj także wyjątkowo elastyczne warunki umowy, mało spraw formalnych, a do tego brak jakichkolwiek kosztów ukrytych. Bardzo uczciwie podchodzimy do każdego Klienta, a do tego traktujemy go indywidualnie, czyli za każdym razem przystosujemy wynajem do danych potrzeb. Nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Jaśle jest z tego powodu w stanie sprostać wymaganiom każdej osoby, niezależnie od tego, czy auto potrzebne będzie do wyjazdów biznesowych, na wyjazd wakacyjny lub do ekspresowego przemieszczenia się z portu lotniczego do różnych miejsc na terenie miasta. Pojazdy zadbane technicznie to pewność, iż wynajem aut w Jaśle w tej wypożyczalni stanie się dużą przyjemnością, tak samo jak i podróżowanie owymi samochodami. Oferujemy naprawdę doskonale rozbudowaną flotę aut, przez co bez wątpienia każdy ekspresowo odszuka odpowiednio dopasowane do potrzeb auto i będzie korzystać z niego za małe pieniądze.

Wynajem samochodów Jasło - Speedy Car

Dlaczego warto Korzystanie z wypożyczalni samochodowej absolutnie będzie mogło stać się czystą przyjemnością, jaka nie będzie nas kosztowała ogromnych pieniędzy. By się o tym przekonać, należy przede wszystkim zapoznać się skrupulatnie z wszystkimi możliwościami, jak i w razie konieczności skorzystać z oferty naszych fachowych pracowników, jacy udzielą wyjaśnień na wszelkie pytania. Czym jednak wyróżnia się nasza firma na rynku i dlaczego to właśnie z tych usług warto skorzystać? Naturalnie profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Jaśle tanio gwarantuje możliwość pożyczenia samochodów, lecz na tym nie koniec. Jesteśmy w stanie zaoferować wszelkim osobom wysoki poziom bezpieczeństwa, przede wszystkim dzięki dbałości o świetny stan mechaniczny naszych samochodów. Pojazdy stale analizujemy pod kątem stanu technicznego i na bieżąco usuwamy wszelkie usterki. Podróżowanie naszymi pojazdami, niezależnie od wyboru, za każdym razem będzie z tego powodu wygodne i przyjemne. Samochody naszykowane do jazdy to naturalnie również większa pewność, iż po drodze nie spotkają nas żadne nieoczekiwane przygody. Starając się być firmą naprawdę konkurencyjną, udało nam się też utworzyć niezwykle elastyczne warunki współpracy. Wynajem aut w Jaśle w tej wypożyczalni to możliwość dobrania usług do danych wymagań, tak przy krótkim, jak i długim wypożyczaniu. Dla naszej firmy nie będzie miało znaczenia to czy wynajem realizowany będzie dla osoby prywatnej, lub też dla biznesmena. Niezależnie od tego, w jaki sposób chce się użytkować pojazd, w każdym przypadku cena będzie atrakcyjna, a pojazdy zdecydowanie doskonale naszykowane do jazdy.

wypożyczalnia samochodów Jasło tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Jasło tanio

Jako firma sprawdzona, o silnej pozycji w branży, jesteśmy w stanie pochwalić się wspaniałymi sukcesami w realizacji misji, której to podjęliśmy się na początku działalności. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Jaśle to przede wszystkim naprawdę ogromne bezpieczeństwo, jakie powiązane jest z naszą troską o stan mechaniczny aut, ale i z uproszczeniem umów i skróceniem samego procesu wynajmu. Zawsze pracujemy nad ulepszaniem naszych usług tak, żeby jak najlepiej dopasować je do obecnych standardów, wychodząc naprzeciw wymaganiom wszystkich ludzi.

Cennik

Wynajem samochodów Jasło tanio

Cennik wynajmu samochodu w Jaśle (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Jasło Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Jasło Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Jasło Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Jasło Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jasło tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Jasło Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jasło Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Jasło Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Jasło Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Jasło Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Jasło Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikJasło Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikJasło Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Jasło Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Jasło tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: JasłoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©