wypożyczalnia samochodów Jarocin +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Jarocin

Najtaniej w Jarocinie

wynajem samochodów Jarocin

Wybierz miasto

wynajem samochodów Jarocin
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Jarocin tanio

Wypożyczalnia samochodów Jarocin - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Jarocin

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z wynajętych aut zdecydowanie nie musi być kojarzone tylko i wyłącznie z bardzo wysokimi cenami usług. Wyszukując konkurencyjnej wypożyczalni w swojej okolicy trafili Państwo niemal doskonale, ponieważ nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Jarocinie to nie tylko przystępne ceny, lecz także i niesamowicie profesjonalne podejście, a do tego pokaźną flotę wygodnych aut. Nasza firma funkcjonuje już na rynku od bardzo długiego czasu, stale rozbudowując sieć, a do tego inwestując w wygodne samochody z różnych klas. Dzięki temu każdy wynajmujący ma ogromną swobodę dla wyboru auta oraz jego dopasowaniem do konkretnych potrzeb. Tutaj auta zawsze są wysprzątane, zatankowane pod korek, a do tego w doskonałym stanie technicznym, o który to naprawdę skrupulatnie dbamy. Solidna oraz doświadczona wypożyczalnia samochodów w Jarocinie pokazuje, że użytkowanie auta wypożyczalnego zdecydowanie nie musi być luksusem. Przygotowujemy naszą ofertę w takiej formie, by maksymalnie jak tylko się da dopasować ją do indywidualnych wymagań. Dzięki temu mogą Państwo u nas wynajmować wozy na krótszy i naprawdę długi okres czasu, za każdym razem korzystając z konkurencyjnych cen oraz wygodnych wozów. Jesteśmy elastyczni oraz równocześnie chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom Klienta. Bez wątpienia się dogadamy oraz dopasujemy formę wynajmu do potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia już w tej chwili jak ma być prowadzony profesjonalny wynajem aut w Jarocinie. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi zawsze sprostają Waszym oczekiwaniom, niezależnie od wymagań.

Wynajem samochodów Jarocin - Speedy Car

Dlaczego warto Mamy pełną świadomość tego, że każdy może posiadać inne potrzeby związane z pojazdem. Firmy wypożyczają wozy do podróży służbowych, a czasem i do trudnej pracy. Osoby prywatne za to muszą dostać się szybko w dalekie miejsce bądź chociażby przewieźć większe rzeczy, z pomocą pojazdu o odpowiedniej wielkości. To podstawowy powód, dla jakiego nasza wypożyczalnia aut w Jarocinie jest godna uwagi. Zapewniamy ogromny wybór samochodów z bardzo różnych klas, przez co potrafimy zawsze dopasować się do Państwa potrzeb. Niezależnie od wyboru będziemy mogli także zagwarantować doskonałą sprawność techniczną aut, o jakie nieustannie się troszczymy, co oczywiście gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Ogromnym autem naszej wypożyczalni jest również prostota realizowanego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Jarocinie tanio oferuje własne samochody w doskonałym stanie, lecz także i ogranicza liczbę formalności do absolutnego minimum. Pokazujemy w ten sposób, że wynajęcie pojazdu nie będzie musiało być drogą wyboistą. Każda zainteresowana osoba będzie mogła naprawdę szybko skorzystać z naszych nowoczesnych wozów oraz cieszyć się ogromną swobodą z ich korzystania. Jednocześnie także chcemy uprościć naszym Klientom samo oddawanie wozów. Jest to do zrobienia w licznych miejscach, przez co nie trzeba oddawać samochodu w tym samym miejscu, gdzie się go wypożyczyło. To właśnie dzięki tego typu działaniu jesteśmy obecnie firmą naprawdę konkurencyjną, która cieszy się na rynku dużym zaufaniem oraz gwarantuje najlepszy poziom wygody oraz bezpieczeństwa związany z wypożyczaniem wozów.

wypożyczalnia samochodów Jarocin tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Jarocin tanio

Nasza misja Osiągnięcie pozycji lidera w branży wynajmowania aut było związane przede wszystkim z naszym usilnym dążeniem do realizacji celów, jakie postawiliśmy przed sobą w początkach działalności. Naszym celem nieustannie jest naturalnie, by gwarantować najtańszy wynajem aut w Jarocinie. Zawsze stawialiśmy bowiem na zapewnianie bezpieczeństwa, czego efektem jest przede wszystkim dbanie o stan techniczny samochodów. Pożyczane wozy nie są zdezelowane, kieruje się je przyjemnie oraz bezpiecznie, a co więcej zawsze trafiają one do naszych Klientów w doskonałym stanie wizualnym, co czyni jazdę o wiele sympatyczniejszą.

Cennik

Wynajem samochodów Jarocin tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Jarocin Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Jarocin Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Jarocin Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Jarocin Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Jarocin Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Jarocin tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jarocin Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Jarocin Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Jarocin Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Jarocin Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Jarocin Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Jarocin

Kontakt

Wynajem samochodów Jarocin tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: JarocinPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©