Wypożyczalnia samochodów Hajnówka - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Hajnówka +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Hajnówce

wynajem samochodów Hajnówka

Wybierz miasto

wynajem samochodów Hajnówka
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Hajnówka tanio

Wypożyczalnia samochodów Hajnówka - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Hajnówka

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Opcja wypożyczenia samochodu w dzisiejszych czasach to oczywiście ogromna wygoda, jaką na pewno docenia wiele osób. Na nieszczęście jednak usługi firm wynajmujących samochody mogą być naprawdę zróżnicowane, nie tylko pod kątem ceny. Nie każda wypożyczalnia będzie przykładała należytą uwagę do stanu technicznego oferowanych pojazdów, co niestety będzie dużym błędem. Tego typu pojazdy to dużo mniejszy komfort podróżowania, ale przede wszystkim jest to po prostu niebezpieczne, ponieważ niesprawne auto prowadzi się dużo mniej komfortowo. To właśnie wyróżnia naszą firmę na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Hajnówce zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Klienta, a coś takiego naturalnie przekłada się właśnie na dbanie o stan techniczny samochodów, ale i na szykowanie przejrzystych umów. Staramy się zaoferować najwyższy możliwy poziom usług, przy równoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny. Mocno wierzymy w to, iż wieloletnie doświadczenie zwiększa poziom ufności wobec naszej wypożyczalni, mając przełożenie na poważne zadowolenie. Wynajem samochodów w Hajnówce, w przypadku naszej wypożyczalni, będzie naprawdę wygodny. Regularnie rozbudowujemy bowiem swoją flotę pojazdów, która liczy obecnie wiele aut z naprawdę różnych segmentów. U nas tym samym każda osoba będzie mogło wyszukać coś idealnie przystosowanego do osobistych potrzeb. Odpowiednie samochody znajdą nie tylko osoby prywatne, ale też i firmy, jakie poszukują aut między innymi do wyjazdów służbowych. Nasza wypożyczalnia aut w Hajnówce może rozwiązać dużo problemów, w których to niezbędne jest skorzystanie z auta. Bardzo często jest to na przykład komfortowa opcja na korzystanie z pojazdu zastępczego, jak nasz osobisty będzie zapsuty po kolizji. Korzystanie z wypożyczalni, oraz z naszej wygodnej oferty, to tymczasem po prostu ogromna wygoda, jaką to na pewno każda osoba doceni.

Wynajem samochodów Hajnówka - Speedy Car

Dlaczego warto Bardzo często wynajmowanie samochodów może kojarzyć nam się z całkiem wysokimi kosztami oraz samochodami w złym stanie technicznym. To nie jest zachętą naturalnie do korzystania z oferty tego typu, szczególnie, kiedy są one bardzo kosztowne. Wynajem aut w Hajnówce wykonywany przez naszą firmę będzie tymczasem zupełnie inny oraz to właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie pochwalić się tak ogromną popularnością. U nas małe warunki cenowe nie są poprzez obniżenie stanu technicznego samochodu czy możliwościami ich wyboru. Aut mamy bardzo wiele, a do tego dokładnie dbamy o stan techniczny każdego z nich. Korzystając z naszych usług Klienci zawsze otrzymują samochody wysprzątane, umyte, zatankowane do pełna oraz sprawne technicznie, co przekłada się oczywiście na bezpieczeństwo oraz wygodę podróży. W parze z małymi cenami oraz wysokim komfortem idzie tutaj też elastyczność usług, a do tego też przejrzystość samej umowy. Chcemy, najbardziej jak to możliwe, upraszczać proces wypożyczania pojazdów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Hajnówce tanio gwarantuje możliwość wynajmowania na każdy okres czasu, zarówno dla osób prywatnych, jak i oczywiście dla firm. Cieszymy się tak dużym zaufaniem w branży dzięki naszemu nieustannemu dążeniu do osiągania celów, jakie ustawiliśmy przed nami na początku działalności. Niskie ceny są za to efektem naszej odpowiednio przemyślanej polityki firmowej, która pozwala naszej firmie oszczędzać na wydatkach, a więc jednocześnie i gwarantować atrakcyjniejsze ceny Klientom. Zachęcamy do zapoznania się z usługami, na których na pewno się Państwo nigdy nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Hajnówka tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Hajnówka tanio

Żeby nasza firma miała prawo określać się obecnie jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Hajnówce musieliśmy przede wszystkim dokładnie trzymać się celów, które przed nami stawialiśmy. Przede wszystkim zależało naszej firmie od początku na dostarczaniu ogromnego wyboru aut w niskiej cenie oraz w idealnym stanie technicznym. Równocześnie pragneliśmy ograniczyć formalności związane z wynajmem, a i dawać własnym Klientom zrozumiałe umowy. Wszystkie owe cele udało nam się wykonać i teraz jesteśmy w stanie pochwalić się bardzo profesjonalnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Hajnówka tanio

Cennik wynajmu samochodu w Hajnówce (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Hajnówka Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Hajnówka Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Hajnówka Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Hajnówka Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Hajnówka tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Hajnówka Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Hajnówka Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Hajnówka Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Hajnówka Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Hajnówka Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Hajnówka Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikHajnówka Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikHajnówka Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Hajnówka Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Hajnówka tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: HajnówkaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©