wypożyczalnia samochodów Grajewo +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Grajewie

wynajem samochodów Grajewo

Wybierz miasto

wynajem samochodów Grajewo
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Grajewo tanio

Wypożyczalnia samochodów Grajewo - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Grajewo

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Opcja wynajęcia auta dzisiaj to oczywiście duża wygoda, którą na pewno docenia mnóstwo ludzi. Niestety jednak oferty firm wypożyczających samochody mogą okazać się poważnie zróżnicowane, nie jedynie pod kątem ceny. Nie zawsze wypożyczalnia przykłada odpowiednią uwagę do stanu technicznego oferowanych aut, co niestety jest dużym błędem. Takiego typu auta to dużo mniejszy komfort podróżowania, ale w głównej mierze jest to po prostu niebezpieczne, ponieważ niesprawne auto kieruje się dużo mniej komfortowo. To dokładnie wyróżnia naszą wypożyczalnię na rynku. Wypożyczalnia samochodów w Grajewie zawsze na pierwszym miejscu stawia dobro Klienta, a to oczywiście ma przełożenie dokładnie na dbałość o stan techniczny samochodów, ale i na szykowanie przejrzystych umów. Chcemy zagwarantować najwyższy możliwy poziom usług, przy równoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny. Naprawdę wierzymy w to, iż wieloletnie doświadczenie zwiększa poziom ufności wobec naszej firmy, przekładając się na pełne zadowolenie. Wynajem samochodów w Grajewie, w przypadku naszej firmy, jest bardzo wygodny. Wciąż rozbudowujemy bowiem własną flotę aut, jaka liczy już wiele samochodów z bardzo wielu klas. U nas tym samym każda osoba będzie mogło wyszukać coś doskonale przystosowanego do osobistych potrzeb. Odpowiednie samochody znajdą nie jedynie osoby prywatne, ale także i firmy, które potrzebują samochodów choćby do podróży służbowych. Nasza wypożyczalnia aut w Grajewie będzie mogła rozwiązać wiele trudności, w których to niezbędne jest skorzystanie z pojazdu. Bardzo często jest to choćby wygodna opcja na korzystanie z pojazdu zastępczego, kiedy nasz osobisty jest uszkodzony po stłuczce. Korzystanie z wypożyczalni, oraz z naszej wygodnej propozycji, to tymczasem po prostu duża wygoda, którą to z pewnością każda osoba doceni.

Wynajem samochodów Grajewo - Speedy Car

Dlaczego warto Bardzo często wypożyczanie aut kojarzy nam się z dość dużymi cenami oraz autami w słabym stanie technicznym. To nie jest zachętą oczywiście do korzystania z oferty tego rodzaju, szczególnie, kiedy są one bardzo kosztowne. Wynajem aut w Grajewie wykonywany przez naszą wypożyczalnię jest tymczasem zdecydowanie inny oraz to dokładnie dzięki temu jesteśmy w stanie pochwalić się tak wspaniałą popularnością. U nas atrakcyjne oferty cenowe nie są poprzez obniżenie stanu technicznego auta bądź możliwościami ich wyboru. Aut posiadamy naprawdę wiele, a przy tym dokładnie dbamy o stan techniczny wszystkich z nich. Korzystając z tych usług Klienci za każdym razem dostają samochody czyste, umyte, zatankowane pod korek oraz sprawne technicznie, co ma przełożenie oczywiście na poczucie bezpieczeństwa oraz komfort podróżowania. W parze z atrakcyjnymi koszt oraz dużym komfortem idzie w naszej firmie także elastyczność usług, a przy tym także przejrzystość samej umowy. Chcemy, maksymalnie jak to osiągalne, upraszczać proces wynajmowania samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Grajewie za niską cenę zapewnia możliwość wynajmu na dowolny okres czasu, zarówno dla osób prywatnych, jak i oczywiście dla biznesmenów. Cieszymy się tak dużym zaufaniem na rynku dzięki naszemu stałemu dążeniu do osiągania założeń, które postawiliśmy przed nami na starcie działalności. Niewielkie ceny są za to efektem naszej doskonale przygotowanej polityki firmowej, jaka pozwala naszej firmie oszczędzać na wydatkach, a więc jednocześnie i zapewniać niższe warunki cenowe Klientom. Zachęcamy do zaznajomienia się z usługami, na których z pewnością się Państwo zdecydowanie nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Grajewo tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Grajewo tanio

Żeby nasza wypożyczalnia miała prawo określać się dziś jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Grajewie byliśmy zmuszeni w głównej mierze dokładnie trzymać się założeń, które przed nami postawiliśmy. Po pierwsze zależało naszej firmie od starcie na zapewnianiu ogromnego wyboru samochodów w atrakcyjnej cenie oraz w świetnym stanie technicznym. Jednocześnie chcieliśmy zmniejszyć formalności związane z wynajmem, a i dawać swoim Klientom przejrzyste umowy. Wszystkie owe cele zdążyliśmy wykonać i dziś jesteśmy w stanie pochwalić się naprawdę atrakcyjnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Grajewo tanio

Cennik wynajmu samochodu w Grajewie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Grajewo Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Grajewo Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Grajewo Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Grajewo Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Grajewo tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Grajewo Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Grajewo Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Grajewo Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Grajewo Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Grajewo Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Grajewo Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikGrajewo Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikGrajewo Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Grajewo Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Grajewo tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: GrajewoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©