wypożyczalnia samochodów Gostyń +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Gostyń

Najtaniej w Gostyniu

wynajem samochodów Gostyń

Wybierz miasto

wynajem samochodów Gostyń
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Gostyń tanio

Wypożyczalnia samochodów Gostyń - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Gostyń

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Używanie wynajętych samochodów wcale nie musi kojarzyć nam się tylko i wyłącznie z bardzo wysokimi cenami usług. Szukając konkurencyjnej wypożyczalni w swojej okolicy trafili Państwo doskonale, ponieważ nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gostyniu to nie tylko konkurencyjne ceny, ale również i bardzo fachowe podejście, a przy tym ogromną wręcz flotę najnowszych samochodów. Nasza firma istnieje już na rynku od bardzo długiego czasu, nieustannie rozwijając sieć, a przy tym inwestując w wygodne samochody z wielu segmentów. Tym samym każdy wynajmujący dostaje ogromną swobodę związaną z wyborem pojazdu i jego skonfigurowaniem do indywidualnych potrzeb. U nas samochody za każdym razem są posprzątane, zatankowane do pełna, jak i w świetnym stanie technicznym, o który to bardzo regularnie dbamy. Solidna i sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Gostyniu pokazuje, że korzystanie z pojazdu wypożyczalnego wcale nie musi być luksusem. Przygotowujemy naszą ofertę w taki sposób, by maksymalnie jak to możliwe dopasować ją do konkretnych potrzeb. Tym samym mogą Państwo w naszej firmie wynajmować samochody na krótszy jak i bardzo długi okres czasu, w każdym przypadku korzystając z atrakcyjnych cen i wygodnych wozów. Jesteśmy elastyczni i równocześnie staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom Klienta. Na pewno się dogadamy i dopasujemy formę wynajmu do potrzeb. Zachęcamy do sprawdzenia już w tej chwili jak powinien być realizowany dobry wynajem aut w Gostyniu. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi za każdym razem sprostają Państwa oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Gostyń - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda osoba może mieć inne wymagania związane z autem. Firmy wynajmują auta do służbowego podróżowania, a czasem i do trudnej pracy. Osoby prywatne tymczasem muszą dostać się ekspresowo w dalekie miejsce lub na przykład przetransportować większe rzeczy, potrzebując samochodu o odpowiedniej wielkości. To najważniejszy powód, dla jakiego nasza wypożyczalnia aut w Gostyniu jest godna uwagi. Posiadamy ogromny wybór wozów z bardzo różnorodnych segmentów, przez co jesteśmy w stanie za każdym razem dopasować się do potrzeb Klientów. Niezależnie od wybranego auta jesteśmy w stanie również zagwarantować doskonałą sprawność techniczną pojazdów, o jakie regularnie się troszczymy, co oczywiście gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Ogromnym autem naszej firmy jest także prostota samego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Gostyniu tanio oferuje wszystkie pojazdy w świetnym stanie, ale jednocześnie i ogranicza ilość formalności do absolutnych podstaw. Udowadniamy tym samym, że wypożyczenie samochodu nie musi być drogą wyboistą. Każda chętna osoba może bardzo ekspresowo skorzystać z naszych nowoczesnych samochodów i cieszyć się ogromną swobodą z ich korzystania. Równocześnie również staramy się ułatwiać naszym Klientom samo zwracanie wozów. Jest to do wykonania w różnorodnych miejscach, przez co nie trzeba zwracać samochodu w tym samym miejscu, w jakim się go wynajęło. To właśnie dzięki takiemu działaniu jesteśmy obecnie firmą bardzo konkurencyjną, która cieszy się na rynku bardzo dużym zaufaniem i zapewnia najlepszy poziom wygody oraz bezpieczeństwa związany z pożyczaniem wozów.

wypożyczalnia samochodów Gostyń tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Gostyń tanio

Nasza misja Uzyskanie pozycji lidera w branży wynajmu samochodów wiązało się głównie z naszym nieustannym dążeniem do materializacji celów, jakie postawiliśmy przed nami w początkach działalności. Naszym zadaniem zawsze jest oczywiście, by gwarantować tani wynajem aut w Gostyniu. Zawsze stawialiśmy bowiem na gwarantowanie bezpieczeństwa, czego wynikiem jest głównie dbałość o stan techniczny wozów. Pożyczane auta nie są zniszczone, prowadzi się je komfortowo i bezpiecznie, a co więcej zawsze dostarczane są one do naszych Klientów w nienagannym stanie wizualnym, co oferuje podróż dużo milszą.

Cennik

Wynajem samochodów Gostyń tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Gostyń Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Gostyń Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Gostyń Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Gostyń Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Gostyń Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Gostyń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gostyń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gostyń Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Gostyń Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Gostyń Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Gostyń Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Gostyń

Kontakt

Wynajem samochodów Gostyń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: GostyńPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©