Wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Gorzowie Wielkopolskim

wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski

Wybierz miasto

wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski tanio

Wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

By w pełni cieszyć się możliwościami wynajętego pojazdu zdecydowanie nie wystarczy bardzo niska cena wynajmu. Tutaj naprawdę istotne staje się bowiem dodatkowo to, by pojazdy były w możliwie najlepszym stanie technicznym, a i naturalnie, by były czyste we wnętrzu i zapewniały wysoki komfort. Wiele wypożyczalni niestety nie przykłada należytej uwagi do tego elementu. Pojazdy w niedostatecznym stanie technicznym, nierzadko również naprawdę zdezelowane, są naturalnie mało wygodne, ale jednocześnie stwarzają realne ryzyko na drodze, zmniejszając tym samym nasze poczucie bezpieczeństwa. Wykorzystując wynajem samochodów w Gorzowie Wielkopolskim wykonywany przez naszą wypożyczalnię, nie będzie się należało tym martwić Jako prawdziwi fachowcy w branży jesteśmy w stanie zapewnić najlepszej klasy usługi, ale w atrakcyjnych ofertach cenowych. Od samego startu pragneliśmy, by ta wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim bardzo znacząco wyróżniała się na lokalnym rynku, zapewniając wygodę, bezpieczeństwo oraz atrakcyjny cennik. Nie chcemy nikogo wyróżniać przez co naprawdę atrakcyjny cenowo staje się wynajem długoterminowy, jednak też i na krótki czas z którego szczególnie chętnie chcą korzystać osoby prywatne. Zdajemy sobie też świetnie sprawę z tego, jak niewygodne mogą być formalności powiązane z wynajmowaniem. Tylko ta wypożyczalnia aut w Gorzowie Wielkopolskim wyraźnie zmniejszyła owe formalności sprawiając, że wynajem staje się łatwy i szybki, pozwalając na korzystanie z samochodu kiedy tylko potrzebujemy. Nasza propozycja kierowana jest zarówno do osób prywatnych, ale też do przedsiębiorców. Niezależnie jaka forma wypożyczania Was zainteresuje, w naszej firmie za każdym razem usługi będą tanie i bezpieczne.

Wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski - Speedy Car

Dlaczego warto Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przez zdarzenia losowe niestety nierzadko auta mogą zawieść nas właśnie wtedy, jak to najbardziej ich będziemy potrzebować. Na naprawianie będzie mogło już nie być wolnego czasu, natomiast i nie zawsze możemy wypożyczyć samochód od rodziny bądź też znajomych. W naszej firmie ze wsparciem przychodzi wynajem aut w Gorzowie Wielkopolskim wykonywany przez naszą wypożyczalnię, który sprosta wszystkim oczekiwaniom i z całą pewnością nie spustoszy portfela. Jest mnóstwo powodów, dla jakich warto skorzystać z naszych usług. Do takich najważniejszych trzeba zaliczyć nie tylko niewielką cenę. Ta bowiem nierzadko będzie mogła świadczyć o słabym stanie technicznym wynajmowanych aut, ale nie w naszym przypadku. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim tanio i bezpiecznie wykonuje wszystkie usługi. Naprawdę troszczymy się o wszystkie pojazdy obecne w naszej flocie. Każda zauważona awaria jest natychmiast usuwana, a przy tym samochody regularnie przechodzą pełne przeglądy techniczne. Z tego powodu nasi Klienci oczywiście otrzymują i płacą za pojazdy wspaniale przygotowane do podróży, jakie nie zawiodą nawet na dłuższych trasach. Duży poziom bezpieczeństwa powiązany jest też z wykupowaniem dużych polis ubezpieczeniowych. Te mogą chronić nie tylko naszą wypożyczalnię, jednak też i Klientów, jacy posiadają wysoką ochronę ubezpieczeniową w sytuacji zdarzenia drogowego bądź stłuczki Z wielką dumą możemy pochwalić się też profesjonalnymi rozwiązaniami, jakie umożliwiły nam wyraźnie ograniczyć formalności powiązane z wypożyczaniem. Wynajęcie auta nie musi być więc ani drogie ani także nadmiernie skomplikowane.

wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski tanio

Kluczem do sukcesu naszej wypożyczalni w branży staje się nie tylko stawianie na profesjonalnych pracowników i stałe powiększanie floty pojazdów. To przede wszystkim pełne nastawianie na zadowolenie wszystkich Klientów i jako jedyna wypożyczalnia możemy zapewniać zadowolenie z wynajmu. Naszą misją stało się utworzenie wypożyczalni bezpiecznej, z dogodnymi usługami, szerokim wyborem pojazdów i małymi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gorzowie Wielkopolskim to samochody w doskonałym stanie technicznym oraz usługi, jakie można dobrać do potrzeb.

Cennik

Wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski tanio

Cennik wynajmu samochodu w Gorzowie Wielkopolskim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Gorzów Wielkopolski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Gorzów Wielkopolski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Gorzów Wielkopolski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gorzów Wielkopolski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Gorzów Wielkopolski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Gorzów Wielkopolski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Gorzów Wielkopolski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikGorzów Wielkopolski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikGorzów Wielkopolski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Gorzów Wielkopolski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Gorzów Wielkopolski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Gorzów WielkopolskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©