wypożyczalnia samochodów Gniezno +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Gniezno

Najtaniej w Gnieźnie

wynajem samochodów Gniezno

Wybierz miasto

wynajem samochodów Gniezno
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Gniezno tanio

Wypożyczalnia samochodów Gniezno - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Gniezno

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szukając usług związanych z wynajmem wozów na pewno każdy ma nadzieję na atrakcyjne oferty cenowe, lecz również i na odpowiednią jakość oferty, czyli na przykład na doskonały stan techniczny wypożyczanych samochodów. W przypadku naszej firmy jest to zdecydowanie osiągalne, ponieważ od samego startu własnej firmy stawialiśmy na najlepszą wygodę oraz bezpieczeństwo wszystkich Klientów. Tym samym wypożyczalnia samochodów w Gnieźnie stała się niesłychanie konkurencyjna, oferując dobre warunki jak i duży wybór wozów. Auta zdecydowanie nie są już obecnie luksusem. To często istotne narzędzie pracy, jakie umożliwia nam zarabienie pieniędzy, jednak w szybkim czasie przemierzać nawet duże odległości. Dzięki ciągłemu inwestowaniu w siebie, jak i w naszą obsługę Klienta, jesteśmy w stanie zapewniać atrakcyjne usługi, dedykując wynajem oczywiście firmom, lecz i osobom prywatnym, bez znaczenia od wymagań. Nasza oferta to w głównej mierze szeroka gama aut z różnych klas, czyli na pewno każdy odszuka tu coś idealnego dla siebie. Równocześnie też wynajem samochodów w Gnieźnie w naszej firmie okazuje się być niesłychanie prosty poprzez znaczne ograniczenie formalności wymaganych w czasie podpisywania umowy. Istotnym podkreślenia jest również fakt, że choć wypożyczalnia samochodów w Gnieźnie tanio zapewnia swoje pojazdy, to równocześnie gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo podróży. Jest to możliwe dzięki dbałości o stan techniczny pojazdów. Samochody regularnie serwisujemy na oryginalnych częściach oraz w dobrych warsztatach, dzięki czemu ich stan nigdy nie pozostawia ani grama wątpliwości.

Wynajem samochodów Gniezno - Speedy Car

Dlaczego warto O tym, że opłaca się korzystać z oferowanych przez nas usług, na pewno doskonale świadczą liczne opinie wielu naszych szczęśliwych Klientów, których to liczba wciąż rośnie. Najistotniejsze są jednak czyny, nie słowa, i z tego powodu staramy się oferować usługi, jakie są maksymalnie dopasowane do wymagań. Elastyczność naszej oferty bez wątpienia czyni naszą firmę naprawdę atrakcyjną. Wypożyczalnia aut w Gnieźnie, którą prowadzimy, nie jest z tego powodu dedykowana jedynie firmom, jacy to często potrzebują wynajmować auta przez dłuższy okres czasu. Na atrakcyjną ofertę cenową mogą tymczasem u nas liczyć też osoby prywatne, nawet jeśli szukają pojazdu wyłącznie na jedną dobę. W każdym przypadku jesteśmy w stanie zaproponować ofertę atrakcyjną, i to w każdym calu. Opłaca się skorzystać z naszej oferty też z tego powodu, że przede wszystkim liczy się dla nas Klient oraz jego satysfakcja. Gwarantujemy profesjonalną oraz przyjemną obsługę klienta, świetne pakiety ubezpieczeniowe, możliwość doboru wyposażenia auta do wymagań, a przy tym oferujemy bezpieczeństwo, gdyż troszczymy się o auta, jakie zawsze są w doskonałym stanie technicznym. Choć jest to bardzo tania wypożyczalnia samochodów w Gnieźnie to jednocześnie auta nie są zdezelowane. W większości to nowe roczniki cenionych marek samochodów, regularnie naprawiane w dobrych serwisach i z naprawdę dobrze wysprzątanym wnętrzem. Z pewnością zaskoczy Państwa to, że za tak małe pieniądze można dostać usługi na najlepszym poziomie, jakie wcale nie są typowe w innych wypożyczalniach.

wypożyczalnia samochodów Gniezno tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Gniezno tanio

Na pewno nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Gnieźnie jest w stanie poszczycić się licznymi istotnymi zaletami, jakie są głównie efektem usilnego trzymania się zadań firmy, którą stworzyliśmy na początku jej funkcjonowania. Nieustannie chcieliśmy być konkurencyjni nie jedynie dzięki ofertom cenowym, lecz i świetnej sprawności samochodów, jakie są komfortowe też dzięki dbaniu o wnętrze oraz ogólny wygląd. Dodatkowo od samego startu stawialiśmy na duże zróżnicowanie, dzięki czemu obecna baza samochodów jest naprawdę mocno rozbudowana i umożliwia dobrać pojazd do konkretnych wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Gniezno tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Gniezno Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Gniezno Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Gniezno Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Gniezno Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Gniezno Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Gniezno tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gniezno Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Gniezno Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Gniezno Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Gniezno Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Gniezno Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Gniezno

Kontakt

Wynajem samochodów Gniezno tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: GnieznoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©