Wypożyczalnia samochodów Giżycko - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Giżycko +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Giżycku

wynajem samochodów Giżycko

Wybierz miasto

wynajem samochodów Giżycko
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Giżycko tanio

Wypożyczalnia samochodów Giżycko - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Giżycko

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Usługi wypożyczalni samochodów zdecydowanie nie są oferowane jedynie firmom, które poszukują samochodów do wyjazdów biznesowych czy do realizacji różnorodnych zleceń nagłych. Auta takie przydają się ponieważ również osobom prywatnym. Nasza wypożyczalnia samochodów w Giżycku może ułatwić chociażby ekspresowe podróżowanie pomiędzy lotniskami, albo umożliwi załatwić wszelkie ważne zadania po opuszczeniu samolotu oraz sprawny powrót na lotnisko. Auta używane są również do wyjazdów wakacyjnych, do przewożenia dużych przedmiotów, jak i również jako pojazdy zastępcze po kolizji, jak to wóz tego typu jest opłacany z ubezpieczenia sprawcy zdarzenia drogowego. Wybranie tej wypożyczalni będzie nie tylko wygodne oraz tanie, ale także maksymalnie bezpieczne. Wynajem aut w Giżycku to u nas gwarancja korzystania z samochodu w doskonałym stanie technicznym, jaki będzie również zadbany pod kątem wizualnym. W przypadku chęci skorzystania z auta zastępczego pomożemy również w załatwieniu wszystkich spraw formalnych. Dużą zaletą tej firmy będzie fakt, iż udało nam się ograniczyć do minimum liczbę formalności, jak i jednocześnie nasze umowy są niesłychanie przejrzyste, co oczywiście poprawia poziom bezpieczeństwa. Profesjonalna wypożyczalnia aut w Giżycku może z tego powodu sprostać wymaganiom każdej osoby, gwarantując elastyczne usługi, które szybko można dopasować do konkretnych preferencji. Warto przekonać się nawet teraz o tym, iż korzystanie z wypożyczalni aut może być po prostu ogromną przyjemnością. Z chęcią wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, jak i za każdym razem będziemy pomgać w doborze usługi do danych preferencji, gwarantując jednocześnie oczywiście atrakcyjne ceny.

Wynajem samochodów Giżycko - Speedy Car

Dlaczego warto Na pewno rozmyślają teraz Państwo nad faktem, z jakiego powodu to właśnie naszą wypożyczalnię warto wybrać oraz jej zaufać. Na dzisiejszym rynku oczywiście nie brak wypożyczalni aut, które również potrafią oferować atrakcyjne ceny oraz oferować zróżnicowane warunki wynajmu. Wyłącznie jednak nasza wypożyczalnia samochodów w Giżycku tanio oferuje auta, które są w pełni sprawne techniczne. Należy nie zapominać o tym, iż sporo firm na nieszczęście nie troszczy się o swoje samochody, kierując się jedynie zyskiem, niezależnie od faktu jakim kosztem będzie się coś takiego odbywało. Nasza firma podchodzi do spraw wypożyczania zdecydowanie w inny sposób. Bardzo zależy naszej firmie na zadowoleniu Naszych klientów, na ich wygodzie, ale i na poczuciu bezpieczeństwa, które można osiągnąć poprzez oferowanie aut w świetnym stanie. Oczywiście solidny wynajem aut w Giżycku, który dziś gwarantujemy, to również duża elastyczność wynajmu. W naszej wypożyczalni, w przeciwieństwie do firm konkurencyjnych, wynajem na krótki czas wcale nie musi stać się nieopłacalny. zbyt kosztowny. oferty powoduje, iż dobierzemy formę oraz cenę do indywidualnych preferencji oraz za każdym razem zapewnimy atrakcyjne warunki, niezależnie od tego jak długo wynajem ma trwać. W efekcie nasza oferta staje się świetna tak dla biznesmenów, jak i dla prywatnych klientów poszukujących samochodu jedynie na dosłownie jeden dzień. Nasza ogromna baza samochodów to pojazdy wygodne oraz z możliwością poszerzenia o nowoczesne wyposażenie dodatkowe. Ufamy w to, iż te usługi sprostają wszystkim wymaganiom oraz nie nadwyrężą nadmiernie żadnego portfela.

wypożyczalnia samochodów Giżycko tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Giżycko tanio

Podstawową misją naszej firmy jest oferowanie dużych możliwości wyboru pojazdów, a jednocześnie również zapewnianie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. W efekcie nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Giżycku, która stale zmierza do zrealizowania własnej misji, ma dziś niesłychanie szeroki wybór aut z różnorodnych klas oraz w liczny wersjach silnikowych. Regularnie zajmujemy się również przeglądami wszystkich aut oraz natychmiast reagujemy na wszystkie zgłaszane awarie. To właśnie troska o najmniejsze elementy pozwoliła naszej firmie dziś zająć pozycję lidera na rynku wypożyczania wozów.

Cennik

Wynajem samochodów Giżycko tanio

Cennik wynajmu samochodu w Giżycku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Giżycko Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Giżycko Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Giżycko Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Giżycko Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Giżycko tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Giżycko Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Giżycko Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Giżycko Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Giżycko Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Giżycko Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Giżycko Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikGiżycko Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikGiżycko Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Giżycko Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Giżycko tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: GiżyckoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©