Wypożyczalnia samochodów Elbląg - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Elbląg +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Elblągu

wynajem samochodów Elbląg

Wybierz miasto

wynajem samochodów Elbląg
              

Śląskie




Oferta

Wynajem samochodów Elbląg tanio

Wypożyczalnia samochodów Elbląg - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Elbląg

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Możliwości wypożyczalni auto absolutnie nie są oferowane jedynie firmom, jakie poszukują pojazdów do wyjazdów biznesowych bądź do zrealizowania różnych zleceń nagłych. Pojazdy takie przydają się ponieważ również osobom prywatnym. Nasza wypożyczalnia samochodów w Elblągu może ułatwić chociażby szybkie jeżdżenie między portami lotniczymi, bądź umożliwi załatwić wszystkie ważne zadania po opuszczeniu samolotu oraz sprawny powrót na lotnisko. Samochody użytkowane są również do wyjazdów wakacyjnych, do przewożenia gabarytowych rzeczy, jak i również jako pojazdy zastępcze po kolizji, gdy to wóz tego typu jest opłacany z polisy sprawcy wypadku. Korzystanie z tej wypożyczalni będzie nie jedynie wygodne oraz niedrogie, lecz dodatkowo w pełni bezpieczne. Wynajem aut w Elblągu to u nas gwarancja użytkowania auta w bardzo dobrym stanie technicznym, który będzie również zadbany pod kątem wizualnym. W razie chęci skorzystania z samochodu zastępczego pomożemy również w załatwieniu wszystkich spraw formalnych. Dużą zaletą tej firmy będzie fakt, że zdążyliśmy ograniczyć do minimum liczbę formalności, jak i jednocześnie nasze umowy są bardzo przejrzyste, co oczywiście poprawia poziom bezpieczeństwa. Nowoczesna wypożyczalnia aut w Elblągu będzie mogła więc sprostać oczekiwaniom każdego, gwarantując elastyczne usługi, jakie ekspresowo można dobrać do konkretnych preferencji. Opłaca się przekonać się nawet teraz o tym, że korzystanie z wypożyczalni samochodów może być po prostu ogromną przyjemnością. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości, jak i zawsze będziemy pomgać dobrać usługi do konkretnych potrzeb, gwarantując przy tym zawsze atrakcyjne oferty cenowe.

Wynajem samochodów Elbląg - Speedy Car

Dlaczego warto Z pewnością zastanawiają się w tej chwili Państwo nad tym, dlaczego to dokładnie naszą firmę opłaca się wybrać oraz jej ufać. Na współczesnym rynku oczywiście nie brakuje wypożyczalni samochodów, jakie również mogą oferować atrakcyjne warunki cenowe oraz oferować zróżnicowane warunki wypożyczania. Jedynie jednak nasza wypożyczalnia samochodów w Elblągu za niską cenę zapewnia auta, które są całkowicie sprawne techniczne. Trzeba nie zapominać o tym, że sporo wypożyczalni na nieszczęście nie troszczy się o swoje pojazdy, kierując się jedynie zarobkiem, niezależnie od tego jakim kosztem będzie się to odbywało. Nasza firma podchodzi do spraw wynajmowania zupełnie w inny sposób. Bardzo zależy naszej firmie na satysfakcji Naszych klientów, na ich wygodzie, ale i na poczuciu bezpieczeństwa, jakie można osiągnąć poprzez dostarczanie samochodów w doskonałym stanie. Oczywiście solidny wynajem aut w Elblągu, który dzisiaj gwarantujemy, to również duża elastyczność wynajmu. W naszej firmie, w przeciwieństwie do konkurencji, wynajem krótkoterminowy zdecydowanie nie musi okazać się nieopłacalny. zbyt kosztowny. wynajmu sprawia, że dobierzemy formę i cenę do konkretnych preferencji oraz zawsze zapewnimy atrakcyjne warunki, niezależnie od tego jak długo wynajem ma trwać. Tym samym nasza propozycja może się stać idealna zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla osób prywatnych poszukujących auta jedynie na dosłownie jeden dzień. Nasza szeroka baza samochodów to pojazdy wygodne oraz z opcją poszerzenia o różnorodne wyposażenie fakultatywne. Wierzymy w to, że nasze usługi sprostają wszystkim oczekiwaniom oraz nie nadwyrężą nadmiernie żadnego portfela.

wypożyczalnia samochodów Elbląg tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Elbląg tanio

Najważniejszą misją naszej firmy staje się zapewnianie szerokich opcji wyboru aut, a przy tym również zapewnianie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Z tego powodu nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Elblągu, która nieustannie dąży do zrealizowania swojej misji, ma dzisiaj bardzo szeroki wybór samochodów z różnych klas oraz w liczny wersjach silnikowych. Regularnie trudnimy się również przeglądami swoich samochodów oraz szybko reagujemy na wszelkie pojawiające się usterki. To dokładnie dbałość o najmniejsze elementy pozwoliła naszej firmie obecnie zająć miejsce lidera na rynku wynajmowania samochodów.

Cennik

Wynajem samochodów Elbląg tanio

Cennik wynajmu samochodu w Elblągu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Elbląg Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Elbląg Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Elbląg Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Elbląg Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Elbląg tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Elbląg Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Elbląg Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Elbląg Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Elbląg Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Elbląg Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Elbląg Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikElbląg Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikElbląg Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Elbląg Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Elbląg tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Elbląg



Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©