Wypożyczalnia samochodów Działdowo - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Działdowo +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Działdowie

wynajem samochodów Działdowo

Wybierz miasto

wynajem samochodów Działdowo
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Działdowo tanio

Wypożyczalnia samochodów Działdowo - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Działdowo

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Możliwości wypożyczalni samochodów zdecydowanie nie są oferowane tylko firmom, które poszukują pojazdów do wyjazdów służbowych bądź do zrealizowania różnorodnych zleceń sezonowych. Auta te przydają się ponieważ również osobom prywatnym. Nasza wypożyczalnia samochodów w Działdowie ułatwi na przykład ekspresowe podróżowanie pomiędzy lotniskami, bądź umożliwi załatwić wszystkie sprawy po wyjściu z samolotu i sprawny powrót na port lotniczy. Samochody użytkowane są również do wyjazdów wakacyjnych, do przewożenia większych rzeczy, a i również jako samochody zastępcze po stłuczce, gdy to samochód taki jest opłacany z ubezpieczenia sprawcy zdarzenia drogowego. Korzystanie z tej wypożyczalni jest nie tylko wygodne i niedrogie, jednak też w pełni bezpieczne. Wynajem aut w Działdowie to bowiem gwarancja użytkowania samochodu w doskonałym stanie technicznym, jaki jest również zadbany pod kątem wizualnym. W przypadku chęci skorzystania z samochodu zastępczego pomagamy również w sfinalizowaniu wszystkich formalności. Wielką zaletą tej wypożyczalni jest fakt, że zdążyliśmy zmniejszyć do minimum liczbę formalności, a i jednocześnie nasze umowy są niezwykle przejrzyste, co oczywiście poprawia poziom bezpieczeństwa. Solidna wypożyczalnia aut w Działdowie będzie mogła z tego powodu sprostać wymaganiom każdej osoby, gwarantując elastyczne usługi, które szybko da się dopasować do konkretnych preferencji. Opłaca się przekonać się nawet teraz o tym, że korzystanie z wypożyczalni samochodów może być po prostu dużą przyjemnością. Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości, a i zawsze będziemy pomgać w doborze usługi do konkretnych potrzeb, gwarantując jednocześnie oczywiście konkurencyjne ceny.

Wynajem samochodów Działdowo - Speedy Car

Dlaczego warto Bez wątpienia rozmyślają teraz Państwo nad tym, z jakiego powodu to dokładnie naszą wypożyczalnię warto wybrać i jej zaufać. Na obecnym rynku naturalnie nie brak wypożyczalni samochodów, które również mogą mieć konkurencyjne warunki cenowe i oferować zróżnicowane warunki wynajmu. Tylko jednak nasza wypożyczalnia samochodów w Działdowie tanio zapewnia auta, które są w pełni sprawne techniczne. Warto pamiętać o tym, że mnóstwo firm na nieszczęście nie troszczy się o swoje samochody, kierując się jedynie zarobkiem, niezależnie od faktu jakim kosztem będzie się coś takiego odbywało. Nasza firma podchodzi do spraw wynajmowania zdecydowanie w inny sposób. Niezwykle zależy nam na zadowoleniu Klientów, na ich komforcie, lecz i na poczuciu bezpieczeństwa, które da się osiągnąć przez dostarczanie samochodów w idealnym stanie. Naturalnie solidny wynajem aut w Działdowie, jaki obecnie oferujemy, to również wysoka elastyczność usług. W naszej firmie, w przeciwieństwie do konkurencji, wynajem na krótki czas zdecydowanie nie musi być nieopłacalny. Elastyczność oferty sprawia, że dobierzemy formę oraz cenę do konkretnych wymagań i zawsze zapewnimy konkurencyjne warunki, niezależnie od faktu jak długo wypożyczanie ma trwać. Dzięki temu nasza oferta staje się świetna zarówno dla przedsiębiorców, jak i dla prywatnych klientów potrzebujących samochodu tylko na dosłownie jeden dzień. Nasza szeroka flota samochodów to auta wygodne i z możliwością poszerzenia o różnorodne wyposażenie fakultatywne. Ufamy w to, że nasze usługi sprostają wszystkim wymaganiom i nie nadwyrężą nadmiernie żadnego portfela.

wypożyczalnia samochodów Działdowo tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Działdowo tanio

Podstawową misją naszej wypożyczalni jest oferowanie dużych możliwości wyboru aut, a jednocześnie również gwarantowanie najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Dzięki temu nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Działdowie, która nieustannie zmierza do zrealizowania własnej misji, posiada obecnie bardzo duży wybór aut z wielu klas i w liczny wersjach jednostek napędowych. Regularnie zajmujemy się również przeglądami wszystkich samochodów i natychmiast reagujemy na wszystkie zgłaszane awarie. To dokładnie troska o najmniejsze elementy umożliwiła nam dziś zająć pozycję lidera na rynku wynajmowania aut.

Cennik

Wynajem samochodów Działdowo tanio

Cennik wynajmu samochodu w Działdowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Działdowo Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Działdowo Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Działdowo Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Działdowo Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Działdowo tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Działdowo Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Działdowo Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Działdowo Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Działdowo Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Działdowo Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Działdowo Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikDziałdowo Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikDziałdowo Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Działdowo Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Działdowo tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: DziałdowoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©