Wypożyczalnia samochodów Częstochowa - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Częstochowa +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Częstochowie

wynajem samochodów Częstochowa

Wybierz miasto

wynajem samochodów Częstochowa
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Częstochowa tanio

Wypożyczalnia samochodów Częstochowa - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Częstochowa

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z pojazdu jest obecnie dla nas czymś codziennym i często ciężko wyobrazić sobie życie bez samochodu. Niestety jednakże czasem nie jesteśmy w stanie skorzystać z swego pojazdu, a bardzo pilnie go potrzebujemy. Spore trudność z pojazdami mogą mieć także firmy, które aut potrzebują wyłącznie od czasu do czasu i ich utrzymanie jest absolutnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Częstochowie jest w stanie jednak rozwiązać ów problem, realizując nie tylko fachowe usługi, jednak i bardzo konkurencyjne ceny. Nasza firma to jednakże nie jedynie przystępne ceny, ale i spektakularna wygoda korzystania z wynajętych pojazdów. Posiadamy bardzo doskonale rozwiniętą flotę pojazdów, w jakiej znajdują się samochody z różnych klas i z liczny opcjami silnikowymi. Co jednakże najistotniejsze, jesteśmy w stanie zagwarantować wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkim współczesnym Klientom. Pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne, natomiast w razie konieczności wysyłane są na dobry serwis i naprawiane na wysokiej jakości częściach. Wynajem aut w Częstochowie w naszej firmie to pewność korzystania z dobrych samochodów, które bezpiecznie dowiozą do dowolnego celu i nie zawiodą na środku drogi. Specjalnie dla obecnych Klientów stawiamy także na wysoką elastyczność, jaka przekłada się na atrakcyjne warunki wynajmu, niezależnie od tego jak długo będzie on trwał. Wypożyczalnia aut w Częstochowie przedstawi atrakcyjne warunki wynajmu zarówno dla osób potrzebujących auta na jeden dzień, jak i na wiele tygodni. Korzystanie z wynajętego pojazdu dzięki profesjonalnej ofercie to duża radość.

Wynajem samochodów Częstochowa - Speedy Car

Dlaczego warto Jako prawdziwi profesjonaliści na rynku, kierując się swoim dużym doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać dzisiejszym wymaganiom Klientów, stając się tym samym niezwykle konkurencyjną wypożyczalnią. Przede wszystkim jest to najtańsza wypożyczalnia aut w Częstochowie, gdzie ceny absolutnie nie idą w parze z niską jakością usług. Wręcz przeciwnie, dzięki ograniczeniu formalności oraz dobrej polityce biznesowej jesteśmy w stanie realizować swoje usługi na najwyższym osiągalnym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjności cen. Obecna wypożyczalnia aut w Częstochowie tanio daje pojazdy z różnych klas, o które bardzo dokładnie dbamy nie jedynie pod kątem porządku i czystości, lecz także stanu mechanicznego. Poważnie zależy nam na Państwa wygodzie podczas jazdy, lecz także i na wysokim bezpieczeństwie. Auta z takiego powodu bardzo często poddajemy specjalistycznym badaniom technicznym, natomiast i zawsze w razie potrzeby korzystamy ze specjalistycznych serwisów, które dbają o to, aby jakość napraw stała wysokim poziomie. Z naszą pomocą mogą Państwo wynajmować pojazdy na dowolny okres czasu, korzystając z wygodnych umów, gdzie niezależnie od długości wynajmu, cena będzie zawsze przystępna. Zatroszczyliśmy się również o to, aby maksymalnie jak to możliwe, ograniczyć sprawy związane z formalnościami podczas wypożyczania pojazdów. Mamy nadzieję, że nasza propozycja spełni Państwa wymaganiom, natomiast nowoczesne auta pozwolą na komfortową jazdę, niezależnie od jej długości.

wypożyczalnia samochodów Częstochowa tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Częstochowa tanio

Wykonując profesjonalne usługi na wynajem aut w Częstochowie naszą podstawową misją jest oczywiście wysokie bezpieczeństwo Klientów. Jako jedna z nielicznych wypożyczalni z tej branży tak bardzo przykładamy się do stanu technicznego floty naszych samochodów. Pojazdy nie tylko regularnie przechodzą przeglądy, lecz przede wszystkim naprawiane są szybko, z zastosowaniem najlepszych na rynku części. Podróże naszymi pojazdami są przyjemne, a równocześnie bardzo wygodne, o czym już teraz przekonać może się każdy.

Cennik

Wynajem samochodów Częstochowa tanio

Cennik wynajmu samochodu w Częstochowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Częstochowa Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Częstochowa Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Częstochowa Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Częstochowa Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Częstochowa tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Częstochowa Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Częstochowa Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Częstochowa Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Częstochowa Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Częstochowa Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Częstochowa Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikCzęstochowa Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikCzęstochowa Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Częstochowa Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Częstochowa tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: CzęstochowaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©