wypożyczalnia samochodów Czerwionka-Leszczyny +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Czerwionce-Leszczynach

wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny

Wybierz miasto

wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny tanio

Wypożyczalnia samochodów Czerwionka-Leszczyny - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Czerwionka-Leszczyny

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Cieszymy się, że postanowili Państwo zapoznać się z naszymi usługami wybierając jednocześnie najlepszą na rynku wypożyczalnię, jaka nie tylko zapewnia profesjonalne warunki wypożyczania, ale i konkurencyjne warunki cenowe. Nasza wypożyczalnia samochodów w Czerwionce-Leszczynach to w głównej mierze ogromne doświadczenie, jakie przekłada się na szeroką bazę nowoczesnych aut w doskonałym stanie technicznym, a przy tym również na zmniejszenie spraw formalnych powiązanych z wypożyczaniem do minimum. Staramy się przede wszystkim zapewniać wszystkim Naszym klientom usługi wygodne, a więc z opcją pełnego przystosowania do konkretnych potrzeb. Wynajem samochodów w Czerwionce-Leszczynach to usługa wyboru spośród wielu różnorodnych klas pojazdów, marek, wielkości a także pojemności silników. Da się bez problemu wyszukać pojazd doskonały do wyjazdów, ale i do przewożenia dużych rzeczy. Od samego starcie naszej działalności chcieliśmy również zapewnić wszystkim Naszym klientom prostotę wynajmu pojazdów. Skutkiem tego będzie minimum formalności, jakie trzeba zrealizować decydując się na nasze usługi. Nowoczesna wypożyczalnia aut w Czerwionce-Leszczynach to możliwość wypożyczania samochodów na potrzeby prywatne, lecz również i dla firm, jakie poszukują samochodów do wyjazdów biznesowych. Niezwykle troszczymy się o to, żeby auta obecne w naszej flocie pozostawały w pełni sprawne technicznie, a więc nie tylko gwarantujące wygodną oraz przyjemną jazdę. Idealna sprawność mechaniczna to bowiem również bardzo bezpieczna jazda. Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami oraz do przekonania się, że naszej wypożyczalni naprawdę można ufać.

Wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny - Speedy Car

Dlaczego warto Mnóstwo odwiedzających nas ludzi z pewnością poważnie zastanawia się nad tym co tak faktycznie powoduje, że to właśnie nasze usługi są godne polecenia oraz warto z nich skorzystać. Jako nowoczesna a także doświadczona wypożyczalnia samochodów w Czerwionce-Leszczynach tanio oferujemy nasze auta, zapewniając jednocześnie ich doskonały stan techniczny, jak i wizualny, jaki gwarantuje podróż wygodną. Na tym jednakże nie kończą się nasze zalety, jakie czynią firmę najbardziej atrakcyjną w branży. Jako jedni z niewielu zmniejszyli bowiem liczbę spraw formalnych przy wypożyczaniu do całkowitego minimum. W ten sposób skorzystanie z tych możliwości to duża wygoda, ponieważ dosłownie w parę chwil da się pojazd wypożyczyć oraz wybrać się nim gdzie tylko się chce. Samochody oczywiście dostarczamy z zatankowane pod korek, czyste a także wysprzątane, czyli nie będzie mowy o niskim komforcie podróżowania. Nasz wynajem aut w Czerwionce-Leszczynach to również duża elastyczność, jaką na pewno bardzo szybko Państwo zauważą. Dzięki tego typu podejściu w naszej wypożyczalni przystępne cenowo będzie tak wynajmowanie samochodów na niewielkie, jak i na niezwykle długie terminy, w zależności od indywidualnych potrzeb. W każdym przypadku wynajmu wymagamy niewielkie kaucje, a przy tym dajemy wszystkim Naszym klientom swobodę związaną z zwracaniem pojazdu po zakończeniu wynajmu. Mając rozwiniętą sieć naszej wypożyczalni jesteśmy w stanie odebrać pojazd w każdym zakątku Polski, co z pewnością zapewnia ogromną wygodę. Nie muszą nam Państwo wierzyć na słowo, więc zachęcamy do kontaktu z naszą firmą oraz do poważniejszego zapoznania się z usługami. Jesteśmy pewni, że nasza usługa sprosta nawet największym wymaganiom.

wypożyczalnia samochodów Czerwionka-Leszczyny tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny tanio

Naszą najważniejszą misją już na starcie pozostawało to, żeby nasza najtańsza wypożyczania samochodów w Czerwionce-Leszczynach pozostawała jednocześnie najbardziej profesjonalna. Atrakcyjna cena będzie iść razem z dużym wyborem pojazdów, z świetnym ich stanem technicznym, a do tego i z wygodną umową, jaką da się dobrać do potrzeb. Ową misję wykonujemy po dziś dzień, stale poprawiając wszystkie usługi oraz dopasowując do współczesnych standardów a także oczekiwań. Tylko my możemy zapewnić satysfakcję oraz zadowolenie dla ludzi korzystających z profesjonalnych opcji.

Cennik

Wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny tanio

Cennik wynajmu samochodu w Czerwionce-Leszczynach (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Czerwionka-Leszczyny Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Czerwionka-Leszczyny Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Czerwionka-Leszczyny Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Czerwionka-Leszczyny tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Czerwionka-Leszczyny Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Czerwionka-Leszczyny Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Czerwionka-Leszczyny Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Czerwionka-Leszczyny Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Czerwionka-Leszczyny Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikCzerwionka-Leszczyny Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikCzerwionka-Leszczyny Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Czerwionka-Leszczyny Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Czerwionka-Leszczyny tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Czerwionka-LeszczynyPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©