Wypożyczalnia samochodów Czeladź - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Czeladź +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Czeladzi

wynajem samochodów Czeladź

Wybierz miasto

wynajem samochodów Czeladź
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Czeladź tanio

Wypożyczalnia samochodów Czeladź - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Czeladź

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Jakimi rzeczami powinna się charakteryzować dobra wypożyczalnia auto, z której korzystanie jest czystą radością i gwarantuje największy poziom satysfakcji? To na pewno bardzo rozbudowana flota samochodów możliwa do wypożyczenia, ale na tym fakcie dobre usługi wcale nie muszą się zakończyć. Pojazdy powinny być bowiem regularnie sprawdzane pod kątem mechanicznym, warunki umowy powinny gwarantować dużą elastyczność, a przy tym naprawdę wygodna będzie możliwość oddania auta w różnorodnych punktach. Tym, na przykład, cechuje się oferta naszej firmy, z jaką już teraz trzeba zapoznać się dokładniej. Jako nowoczesna i doświadczona wypożyczalnia samochodów w Czeladzi możemy zaoferować swoim Naszym klientom najlepsze warunki w branży, przy zagwarantowaniu przystępnych ofert cenowych. Tą ideą od początku stało się utworzenie firmy konkurencyjnej, która w głównej mierze troszczy się o doskonały stan techniczny pojazdów, o czym niestety bardzo często zapominają inne firmy. W ten sposób wszyscy Klienci za każdym razem korzystają z samochodów bardzo bezpiecznych a także komfortowych, jakie zapewniają wysoki komfort podróżowania. Ogromna flota samochodów to oczywiście następna zaleta, bowiem zależnie od potrzeb da się wybierać pojazdy niewielkie, średnie lub pojemne, w różnorodnych wersjach wyposażenia a także z przeróżnymi jednostkami napędowymi. Nasza wypożyczalnia aut w Czeladzi to zdecydowanie świetny wybór, o czym bardzo szybko będą mogli się Państwo przekonać. Skorzystanie z tych usług nigdy nie będzie wiązało się ze zbędnymi sprawami formalnymi, przez co spisanie umowy staje się łatwe i od razu da się wyjechać wynajętym przez siebie autem. Zapraszamy do zapoznania się z tą dużą flotą aut i z przystępnymi cenami, jakie wszystkich naprawdę zadziwią.

Wynajem samochodów Czeladź - Speedy Car

Dlaczego warto Wybór najlepszej wypożyczalni samochodów w dzisiejszych czasach na pewno nie jest prosty. Konkurencja jest bardzo duża, natomiast wybranie owej najlepszej firmy wymaga naturalnie rzetelnej analizy propozycji. Realizowany przez nas wynajem samochodów w Czeladzi to przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa, zaleta najważniejsza, o której niesłychanie często zapominają inne firmy. Nie chcemy osiągać bardzo wysokich dochodów za wszelką cenę. W ten właśnie sposób stale sprawdzamy stan techniczny wszystkich aut i w razie konieczności serwisujemy je w fachowych warsztatach, opierając się tylko i wyłącznie na podzespołach dobrej jakości. To bardzo istotne nie jedynie z punktu widzenia bezpieczeństwa, lecz też i komfortu podróży, w szczególności przy dłuższych wyjazdach. Jednocześnie też nasza wypożyczalnia samochodów w Czeladzi tanio zapewnia pojazdy z różnorodnych klas, różnych modeli a także w licznych opcjach wyposażenia, jakie bezpośrednio dobieramy do wymagań. Pojazdy są nie jedynie sprawne technicznie, lecz zadbane we wnętrzu, co czyni jazdę o wiele przyjemniejszą, lecz nie przekłada się u nas na bardzo duże ceny. Aby ułatwić naszym Naszym klientom korzystanie z usług postawiliśmy też na maksymalne ograniczenie spraw formalnych, jakie niejednokrotnie zniechęcają ludzi do wynajmu. Wynajem aut w Czeladzi to spełnienie tylko najważniejszych spraw formalnych i opłacenie niewielkiej kaucji. Dodatkową zaletą będzie to, iż chcemy dopasować do potrzeb naszych klientów, gwarantując dogodne warunki umowy. Tak krótkoterminowy wynajem, jak i wynajmowanie długoterminowe, nie będzie u nas żadnym problemem i w każdym przypadku cena pozostanie atrakcyjna.

wypożyczalnia samochodów Czeladź tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Czeladź tanio

Jak wszystkie firmy, zaczynając własną firmę nakreśliliśmy przed nami parę celów, do których nieustannie dążymy i jakie realizujemy zgodnie z preferencjami wszystkich Klientów. Bezpieczeństwo, niewiele spraw formalnych i elastyczność to cechy, jakimi od początku kieruje się nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Czeladzi i jakie naprawdę procentują w postaci największego zaufania w branży. Już teraz będą mogli Państwo przekonać się jak miłe, wygodne i tanie jest korzystanie z tej propozycji. Jedynie w naszej firmie dostają Państwo pełną gwarancję zadowolenia.

Cennik

Wynajem samochodów Czeladź tanio

Cennik wynajmu samochodu w Czeladzi (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Czeladź Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Czeladź Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Czeladź Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Czeladź Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Czeladź tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Czeladź Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Czeladź Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Czeladź Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Czeladź Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Czeladź Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Czeladź Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikCzeladź Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikCzeladź Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Czeladź Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Czeladź tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: CzeladźPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©