Wypożyczalnia samochodów Chrzanów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Chrzanów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Chrzanowie

wynajem samochodów Chrzanów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Chrzanów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Chrzanów tanio

Wypożyczalnia samochodów Chrzanów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Chrzanów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wygoda związana z usługą wynajęcia wozu jest bezdyskusyjna. Nie każdego stać na utrzymanie prywatnego samochodu a co więcej często pojawiają się sytuacje, że prywatny wóz zepsuje się właśnie w sytuacji, jak będzie on nam niezbędny najbardziej. Nasza wypożyczalnia samochodów Chrzanowie rozwiązuje jednak taki kłopot, zapewniając dużą gamę aut do wypożyczenia w przystępnych cenach. Zmniejszamy formalności powiązane z wypożyczaniem do absolutnego minimum, a i jednocześnie staramy się także przygotować usługę dogodną, jaka będzie świetnie dopasowana do danych preferencji. Wynajem samochodów Chrzanowie zapewnia tak naprawdę ogromną swobodę w jeżdżeniu. Nie będzie trzeba zdawać się na transport miejski lub różnorodnego typu transport zbiorowy, który może być zawodny, a w głównej mierze nierzadko wydłuży nam okres jazdy. Profesjonalne podejście do wynajmu i troska o stan techniczny floty aut są naszymi podstawowymi zasadami, jakich staramy się trzymać od samego początku prowadzenia działalności. Ta wypożyczalnia aut w Chrzanowie zapewnia niezwykle szeroki wybór aut o różnych gabarytach i w wielu segmentach. Można z tego powodu wypożyczać auta zarówno do wyjazdów biznesowych, osobisty, lecz i większe do przewozu cięższych rzeczy. Elastyczny cennik z całą pewnością nie obciąży Państwa kieszeni, natomiast to fachowe podejście sprawi, że z chęcią powrócą Państwo do naszej firmy jeszcze raz, i skorzystają z najlepszych możliwości wynajmu aut na terenie miasta.

Wynajem samochodów Chrzanów - Speedy Car

Dlaczego warto? Pewnie zastanawiacie się Państwo dlaczego to właśnie naszej firmie opłaca się zaufać i co sprawia, że pozostajemy tak atrakcyjni w branży? Nasz wynajem aut w Chrzanowie to bowiem w głównej mierze stawianie na poziom bezpieczeństwa Naszych klientów, co będzie wiązało się oczywiście z utrzymaniem floty aut w idealnym stanie technicznym. Wiele wypożyczalni samochodów nie tylko nie dba o stan techniczny aut, lecz nierzadko wynajmuje samochody naprawdę wyeksploatowane, które mają zdezelowane i brudne wnętrze, co z pewnością pogarsza komfort jazdy. W naszej firmie wozy są naprawdę dobrze naszykowane do wypożyczania, przez co przyjemność korzystania z nich stoi na niezwykle wysokim poziomie. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Chrzanowie tanio i niezwykle elastycznie oferuje zrealizowanie własnych usług. Warunki cenowe są atrakcyjne niezależnie od tego czy wynajem będzie na niezwykle krótki okres czasu, bądź może zdecydują się Państwo wynająć wóz na o wiele dłuższy czas. Z nami da się niezwykle prosto przystosować zakres usług do preferencji i nie nadwyrężać jednocześnie własnego portfela. Do tego dajemy swoim naszym Klientom szeroki zakres usług fakultatywnych, związanych w głównej mierze z wygodnym wyposażeniem pojazdów. Będą mogli Państwo otrzymać pojazdy mające nawigację, relingi dachowe bądź przykładowo foteliki dla maluchów i płacić tylko za te opcje fakultatywne, które naprawdę są potrzebne. Jesteśmy pewni tego, że realizowane przez naszą firmę usługi sprostają Państwa oczekiwaniom. Ogromna wiedza, doświadczenie i pokaźna flota aut czynią nas niezwykle atrakcyjnymi w branży. To właśnie z powodu mocnej pozycji będziemy w stanie zapewniać tak konkurencyjne ceny.

wypożyczalnia samochodów Chrzanów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Chrzanów tanio

Sukces naszej firmy to w głównej mierze dokładnie określona misja firmy, jakiej staramy się trzymać od samego początku, starając się doprowadzać najdrobniejsze nawet sprawy do ideału. Naszym podstawowym założeniem pozostaje oferowanie możliwości dogodnych, w przystępnej cenie i z możliwością wyboru dużej gamy samochodów. Ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Chrzanowie zapewnia dzięki temu wielką swobodę Naszym klientom, którzy będą mogli przystosować czas wypożyczania, koszt jak i rodzaj samochodu do wszystkich osobistych preferencji. Oferujemy również komfort powiązaną z samym odbiorem jak i późniejszym zdaniem wozu.

Cennik

Wynajem samochodów Chrzanów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Chrzanowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chrzanów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chrzanów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chrzanów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chrzanów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chrzanów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chrzanów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chrzanów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chrzanów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chrzanów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chrzanów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chrzanów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChrzanów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChrzanów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chrzanów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Chrzanów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ChrzanówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©