Wypożyczalnia samochodów Chorzów - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Chorzów +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Chorzowie

wynajem samochodów Chorzów

Wybierz miasto

wynajem samochodów Chorzów
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Chorzów tanio

Wypożyczalnia samochodów Chorzów - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Chorzów

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Cieszymy się, iż postanowili Państwo zaznajomić się z profesjonalnymi usługami wybierając równocześnie najlepszą na rynku wypożyczalnię, jaka nie tylko oferuje profesjonalne warunki wynajmu, lecz i atrakcyjne warunki cenowe. Nasza wypożyczalnia samochodów w Chorzowie to przede wszystkim ogromne doświadczenie, jakie przekłada się na ogromną bazę dobrych samochodów w świetnym stanie technicznym, a do tego również na zmniejszenie formalności związanych z wynajmowaniem do absolutnego minimum. Chcemy przede wszystkim zapewniać swoim Klientom usługi elastyczne, czyli z możliwością pełnego przystosowania do konkretnych wymagań. Wynajem samochodów w Chorzowie to opcja wyboru spośród wielu różnych klas samochodów, modeli, wielkości i pojemności jednostek napędowych. Da się z powodzeniem odszukać wóz doskonały do podróży, lecz i do przewozu większych rzeczy. Od samego starcie tej firmy pragneliśmy również zapewnić swoim Klientom prostotę wypożyczania pojazdów. Skutkiem tego jest minimum spraw formalnych, jakie należy wykonać będąc zdecydowanym na te usługi. Profesjonalna wypożyczalnia aut w Chorzowie to możliwość pożyczania aut na potrzeby prywatne, lecz również i dla firm, jakie potrzebują samochodów do wyjazdów służbowych. Naprawdę dbamy o to, aby samochody obecne w tej flocie były całkowicie sprawne technicznie, czyli nie tylko zapewniające wygodną i miłą podróż. Doskonała sprawność mechaniczna to bowiem również naprawdę bezpieczna jazda. Zapraszamy do skontaktowania się z profesjonalnymi pracownikami i do przekonania się, iż tej wypożyczalni zdecydowanie można zaufać.

Wynajem samochodów Chorzów - Speedy Car

Dlaczego warto Dużo odwiedzających naszą firmę osób na pewno poważnie zastanawia się nad faktem co tak faktycznie powoduje, iż to właśnie te usługi są godne polecenia i warto z nich skorzystać. Jako solidna a także profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Chorzowie tanio udostępniamy wszystkie auta, zapewniając równocześnie ich idealny stan techniczny, a do tego wizualny, który gwarantuje podróż komfortową. Na tym jednakże nie kończą się wszystkie cechy, jakie czynią firmę najbardziej konkurencyjną w branży. Jako jedni z nielicznych zmniejszyli u nas liczbę formalności przy wynajmowaniu do absolutnego minimum. Dzięki temu skorzystanie z tych możliwości to ogromna wygoda, ponieważ dosłownie w parę chwil można wóz pożyczyć i wybrać się nim gdzie tylko mamy ochotę. Wozy za każdym razem dostarczamy z pełnym bakiem paliwa, czyste a także wysprzątane, a więc nie będzie mowy o niskim komforcie jazdy. Ten wynajem aut w Chorzowie to również ogromna elastyczność, którą na pewno naprawdę szybko Państwo zauważą. Dzięki tego typu podejściu w tej wypożyczalni przystępne cenowo będzie tak wynajmowanie aut na niewielkie, jak i na bardzo długie terminy, zależnie od indywidualnych wymagań. W każdym przypadku wypożyczania pobieramy niewielkie kaucje, a do tego zapewniamy swoim Klientom swobodę powiązaną z oddawaniem pojazdu po zakończeniu wynajmowania. Posiadając rozbudowaną sieć naszej wypożyczalni jesteśmy w stanie zabrać wóz w każdym zakątku naszego kraju, co z całą pewnością gwarantuje ogromną wygodę. Nie muszą nam Państwo ufać na słowo, więc zachęcamy do skontaktowania się z nami i do poważniejszego zaznajomienia się z możliwościami. Jesteśmy przekonani, iż nasza oferta sprosta nawet najpoważniejszym wymaganiom.

wypożyczalnia samochodów Chorzów tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Chorzów tanio

Naszą najważniejszą misją od samego początku było to, żeby nasza najtańsza wypożyczania samochodów w Chorzowie pozostawała równocześnie naprawdę profesjonalna. Atrakcyjna cena będzie iść w parze z ogromnym wyborem samochodów, z doskonałym ich stanem technicznym, a także i z elastyczną umową, którą można dobrać do wymagań. Tę misję wykonujemy po dziś dzień, nieustannie ulepszając wszystkie usługi i dostosowując do współczesnych standardów a także wymagań. Jedynie my będziemy mogli zaoferować satysfakcję i zadowolenie dla osób korzystających z profesjonalnych opcji.

Cennik

Wynajem samochodów Chorzów tanio

Cennik wynajmu samochodu w Chorzowie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Chorzów Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Chorzów Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Chorzów Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Chorzów Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chorzów tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Chorzów Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chorzów Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Chorzów Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Chorzów Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Chorzów Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Chorzów Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikChorzów Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikChorzów Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Chorzów Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Chorzów tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: ChorzówPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©