wypożyczalnia samochodów Chodzież +48 794-402-434


Wypożyczalnia samochodów Chodzież

Najtaniej w Chodzieży

wynajem samochodów Chodzież

Wybierz miasto

wynajem samochodów Chodzież
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Chodzież tanio

Wypożyczalnia samochodów Chodzież - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Chodzież

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Używanie wynajętych samochodów zdecydowanie nie musi być kojarzone jedynie z bardzo wysokimi cenami usług. Szukając uczciwej wypożyczalni blisko siebie trafili Państwo wręcz idealnie, bowiem nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Chodzieży oferuje nie tylko atrakcyjne ceny, lecz także i naprawdę profesjonalne podejście, a przy tym pokaźną flotę najnowszych samochodów. Nasza firma istnieje już na rynku od wielu lat, nieustannie rozwijając sieć, a przy tym inwestując w komfortowe auta z różnych klas. Tym samym każdy wynajmujący otrzymuje ogromną swobodę dla wyboru samochodu oraz jego dopasowaniem do indywidualnych potrzeb. W naszej firmie auta zawsze są wysprzątane, zatankowane pod korek, jak i w idealnym stanie technicznym, o który to naprawdę regularnie dbamy. Solidna oraz sprawdzona wypożyczalnia samochodów w Chodzieży udowadnia, że użytkowanie samochodu wypożyczalnego zdecydowanie nie musi być bardzo drogie. Przygotowujemy naszą ofertę tak, by maksymalnie jak tylko się da dopasować ją do konkretnych potrzeb. Tym samym mogą Państwo tutaj wypożyczać pojazdy na krótki jak i bardzo długi czas, zawsze korzystając z atrakcyjnych cen oraz komfortowych aut. Jesteśmy elastyczni oraz równocześnie chcemy wyjść naprzeciw wymaganiom Klienta. Bez wątpienia się dogadamy oraz dobierzemy formę wynajmu do potrzeb. Zapraszamy do sprawdzenia już w tej chwili jak powinien wyglądać dobry wynajem aut w Chodzieży. Jesteśmy pewni, że nasze usługi zawsze sprostają Państwa oczekiwaniom, niezależnie od potrzeb.

Wynajem samochodów Chodzież - Speedy Car

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż każda osoba może posiadać inne wymagania związane z samochodem. Firmy wypożyczają samochody do służbowego podróżowania, a czasem i do trudnej pracy. Osoby prywatne tymczasem muszą dostać się w krótkim czasie w oddalone miejsce bądź na przykład przetransportować większe rzeczy, z wykorzystaniem samochodu o odpowiednich gabarytach. To pierwszy powód, dla którego nasza wypożyczalnia aut w Chodzież jest warta wypróbowania. Oferujemy szeroki wybór aut z bardzo różnych segmentów, przez co możemy zawsze dopasować się do potrzeb Klientów. Niezależnie od wybranego auta będziemy mogli także zaoferować doskonałą sprawność techniczną pojazdów, o jakie stale się troszczymy, co naturalnie przekłada się na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dużym autem naszej firmy jest dodatkowo prostota samego wynajmu. Wypożyczalnia samochodów w Chodzieży tanio oferuje własne samochody w doskonałym stanie, ale równocześnie i zmniejsza liczbę formalności do absolutnego minimum. Udowadniamy tym samym, iż wynajęcie samochodu nie musi być drogą wyboistą. Każda zainteresowana osoba będzie mogła naprawdę ekspresowo skorzystać z naszych doskonałych wozów i cieszyć się ogromną swobodą z ich korzystania. Jednocześnie również staramy się uprościć naszym Klientom samo oddawanie samochodów. Jest to możliwe w licznych miejscach, przez co nie trzeba zwracać samochodu w tej samej lokalizacji, w którym się go wypożyczyło. To dokładnie dzięki takiemu podejściu jesteśmy obecnie firmą bardzo wartościową, która może pochwalić się na rynku bardzo dużym zaufaniem i oferuje najlepszy poziom wygody jak i bezpieczeństwa związany z wynajmowaniem samochodów.

wypożyczalnia samochodów Chodzież tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Chodzież tanio

Uzyskanie pozycji lidera w branży wynajmowania aut wiązało się przede wszystkim z naszym usilnym dążeniem do materializacji celów, jakie postawiliśmy przed nami w początkach działalności. Naszym celem nieustannie jest naturalnie, by oferować przystępny cenowo wynajem aut w Chodzieży. Zawsze stawialiśmy bowiem na zapewnianie bezpieczeństwa, czego wynikiem jest przede wszystkim dbałość o stan techniczny samochodów. Pożyczane auta nie są zniszczone, kieruje się je komfortowo i bezpiecznie, a co więcej zawsze trafiają one do naszych Klientów w nienagannym stanie wizualnym, co czyni podróż o wiele milszą.

Cennik

Wynajem samochodów Chodzież tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wynajem aut Chodzież Renault Clio 49 zł 49 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Chodzież Kia Picanto 65 zł 60 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Chodzież Skoda Fabia III 79 zł 69 zł 55 zł
wynajem samochodów Chodzież Kia Rio (GAZ) 89 zł 79 zł 69 zł
wypożyczalnia aut Chodzież Ford Fiesta 79 zł 69 zł 55 zł
wypożyczalnia samochodów Chodzież tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chodzież Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Chodzież Citroen C4 Cactus 105 zł 100 zł 95 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Chodzież Skoda Octavia II 80 zł 70 zł 60 zł
wypożyczalnia samochodów cennik Chodzież Skoda Octavia III 120 zł 110 zł 100 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo MK4 100 zł 90 zł 80 zł
wynajem samochodów tanio Chodzież Volkswagen Passat B7 115 zł 105 zł 95 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

5% RABATU PRZY PŁATNOŚCI ONLINE --- Wypożyczalnia samochodów Chodzież

Kontakt

Wynajem samochodów Chodzież tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: ChodzieżPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©