wypożyczalnia samochodów Bytom +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Bytomiu

wynajem samochodów Bytom

Wybierz miasto

wynajem samochodów Bytom
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Bytom tanio

Wypożyczalnia samochodów Bytom - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Bytom

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Czym powinna się charakteryzować dobra wypożyczalnia samochodów, z której korzystanie jest ogromną radością i zapewnia najwyższy poziom satysfakcji? To na pewno bardzo rozbudowana flota samochodów możliwa do wynajęcia, jednak na tym świetne usługi zdecydowanie nie muszą się kończyć. Auta winny być bowiem często doglądane pod kątem technicznym, warunki umowy muszą oferować wyraźną elastyczność, a przy tym naprawdę dobra będzie opcja zwrócenia samochodu w różnych punktach. Tym, między innymi, cechuje się propozycja naszej firmy, z którą już w tej chwili trzeba zaznajomić się dokładniej. Jako dobra i doświadczona wypożyczalnia samochodów w Bytomiu jesteśmy w stanie zaoferować swoim Klientom najodpowiedniejsze warunki na rynku, przy zagwarantowaniu konkurencyjnych cen. Naszą ideą na samym początku stało się utworzenie wypożyczalni konkurencyjnej, jaka w głównej mierze dba o świetny stan techniczny aut, o czym niestety bardzo często zapominają pozostałe firmy. Dzięki temu nasi Klienci za każdym razem korzystają z samochodów bardzo bezpiecznych a także wygodnych, jakie zapewniają wysoki komfort podróży. Duża flota samochodów to naturalnie następna zaleta, gdyż w zależności od wymagań da się wybierać pojazdy małe, średnie bądź duże, w różnych wersjach wyposażenia a także z różnorodnymi silnikami. Nasza wypożyczalnia aut w Bytomiu to faktycznie doskonały wybór, o czym naprawdę szybko będą mogli się Państwo przekonać. Skorzystanie z naszych usług absolutnie nie wiąże się ze zbędnymi formalnościami, przez co spisanie umowy jest łatwe i szybko da się wyjechać wynajętym przez siebie pojazdem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wspaniałą bazą aut i z konkurencyjnymi cenami, jakie wszystkich naprawdę zaskoczą.

Wynajem samochodów Bytom - Speedy Car

Dlaczego warto Wybór najodpowiedniejszej wypożyczalni samochodów w dzisiejszych czasach na pewno nie jest łatwy. Konkurencja jest bardzo duża, natomiast wybranie owej najlepszej wypożyczalni wymaga zawsze rzetelnej analizy usług. Realizowany przez nas wynajem samochodów w Bytomiu to zawsze duży poziom bezpieczeństwa, cecha najważniejsza, o której niezwykle często zapominają pozostałe firmy. Nie staramy się osiągać bardzo wysokich dochodów nie myśląc o Klientach. W ten właśnie sposób stale doglądamy stan techniczny naszych aut i w razie potrzeby naprawiamy je w profesjonalnych serwisach, opierając się zawsze na częściach wysokiej klasy. To bardzo istotne nie jedynie z punktu widzenia poziomu bezpieczeństwa, ale też i wygody podróży, szczególnie przy dłuższych wyjazdach. Równocześnie także ta wypożyczalnia samochodów w Bytomiu tanio zapewnia auta z różnych klas, różnych marek a także w różnorodnych opcjach wyposażenia, jakie bezpośrednio chcemy dobrać do preferencji. Auta są nie jedynie sprawne technicznie, ale zadbane we wnętrzu, co czyni jazdę sporo milszą, jednak nie przekłada się tu na naprawdę wysokie ceny. Aby ułatwić naszym Klientom korzystanie z wynajmu postawiliśmy także na najwyższe ograniczenie formalności, jakie często zniechęcają ludzi do wynajmu. Wynajem aut w Bytomiu to spełnienie tylko podstawowych spraw formalnych i opłacenie niewielkiej kaucji. Dodatkową zaletą jest fakt, iż staramy się dopasować do wymagań naszych klientów, oferując elastyczne warunki umowy. Tak krótkoterminowy wynajem, jak i wynajmowanie długoterminowe, nie będzie w naszej wypożyczalni żadnym kłopotem i w dowolnym przypadku cena będzie atrakcyjna.

wypożyczalnia samochodów Bytom tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Bytom tanio

Jak każda firma, rozpoczynając swoją działalność nakreśliliśmy przed sobą parę celów, do jakich nieustannie dążymy i jakie wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Bezpieczeństwo, mało spraw formalnych oraz elastyczność to cechy, którymi od początku kieruje się ta najtańsza wypożyczalnia samochodów w Bytomiu i jakie właśnie procentują w formie największego zaufania w branży. Już w tej chwili będą mogli Państwo przekonać się jak miłe, komfortowe i tanie jest korzystanie z tej oferty. Jedynie w naszej firmie otrzymują Państwo całkowitą gwarancję zadowolenia.

Cennik

Wynajem samochodów Bytom tanio

Cennik wynajmu samochodu w Bytomiu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bytom Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bytom Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bytom Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bytom Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bytom tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bytom Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bytom Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bytom Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bytom Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bytom Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bytom Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBytom Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBytom Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bytom Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Bytom tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: BytomPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©