wypożyczalnia samochodów Brzesko +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Brzesku

wynajem samochodów Brzesko

Wybierz miasto

wynajem samochodów Brzesko
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Brzesko tanio

Wypożyczalnia samochodów Brzesko - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Brzesko

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Szybko poszukujesz auta i wyszukujesz profesjonalnej jak i taniej wypożyczalni? A może Twój pojazd się popsuł w najmniej dogodnym momencie i musisz możliwie najszybciej wyszukać samochód zastępczy? W tego rodzaju chwili najlepiej naturalnie skorzystać z pomocy naszej wypożyczalni pojazdów, która nie tylko jest niedroga, ale oferuje elastyczne warunki współpracy, a przy tym posiada szeroką bazę samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Brzesku z całą pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom, niezależnie od tego czy potrzebny jest wynajem na krótki czas bądź z auta będzie się korzystało przez sporo dłuższy okres. Naprawdę ważny jest tu przede wszystkim dostęp do szerokiej gamy samochodów. Da się wybierać spośród licznych modeli pojazdów, ich wielkości, pojemności silników, jak i decydować o tym czy chcemy auto zasilane benzyną bądź może olejem napędowym. Do tego niezwykle dbamy o komfort oraz bezpieczeństwo swoich Klientów. Zawsze wóz jest naprawdę często poddawany przegląd mechanicznym i w razie konieczności przechodzi kompleksowy serwis, jaki zapewnia jego sprawność. Pojazdy w ten sposób są nie tylko w dobrym stanie, ale naturalnie też naprawdę bezpieczne. Jednocześnie dbamy także o dobry stan wizualny pojazdów. W naszej firmie otrzymuje się zatankowane pod korek i dokładnie wyczyszczone auto, którego wnętrze jest w naprawdę dobrym stanie, umożliwiając na wygodne podróżowanie. Wynajem samochodów w Brzesku mimo tego wykonywany jest w przystępnej cenie, przy jednoczesnym ograniczeniu formalności do minimum. Wygodne warunki wynajmowania, zrozumiałe umowy, przystępne ceny i auta w świetnym stanie mechanicznym to najpoważniejsze cechy, jakimi może poszczycić się nasza wypożyczalnia aut w Brzesku. Zapraszamy do kontaktu i do poznania wszystkich naszych usług.

Wynajem samochodów Brzesko - Speedy Car

Dlaczego warto? Korzystanie z wypożyczalni samochodów nie będzie musiało stać się ani niezwykle kosztowne, ani również skomplikowane będąc związane z licznymi formalnościami, które utrudniają życie. Wynajem aut w Brzesku może być zostać wykonany w bardzo krótkim czasie i bez niepotrzebnych spraw formalnych. Dbamy o wygodę własnych Klientów nie tylko przez ograniczanie wszystkich spraw formalnych, ale i przez szykowanie przejrzystych oraz prostych umów, aby sam proces wynajmu nie stwarzał żadnych niepotrzebnych wątpliwości. Jako wypożyczalnia profesjonalna i profesjonalna dbamy też o to, aby nasi Klienci posiadali do dyspozycji dużą bazę pojazdów. Wypożyczalnia samochodów w Brzesku tanio jest w stanie zagwarantować auta z licznych segmentów, w tym samochodu większe do przewożenia gabarytowych rzeczy. Są to samochody świetnie wyposażone, zadbane we wnętrzu, a przy tym w pełni sprawne technicznie, poprzez co podczas podróży nimi będą mogli Państwo czuć się bezpiecznie. Dla naszej firmy za każdym razem najistotniejsza będzie jakość oraz, w przeciwieństwie do swojej konkurencji, nie staramy się realizować wypożyczania za wszelką cenę. Nasze samochody często przechodzą badania techniczne i w razie konieczności naprawiane są w dobrych warsztatach. Dla poprawienia poziomu bezpieczeństwa dbamy też o to, by wozy posiadały dobre polisy ubezpieczeniowe, chroniąc nie tylko naszą firmę przed uszkodzeniami pojazdów, jednak również wszystkich Klientów na wypadek groźnych zdarzeń drogowych. Jesteśmy też niezwykle elastyczni w sprawie czasu wynajmowania, gwarantując do tego opcję szybkiego oddania auta w miejscu wygodnym dla naszych Klientów.

wypożyczalnia samochodów Brzesko tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Brzesko tanio

Żeby zaoferować jak najbardziej dobry poziom możliwości, zaraz na początku działalności nakreśliliśmy sobie parę istotnych celów, które regularnie staramy się wykonywać, pozostając tym samym niezwykle atrakcyjną firmą w branży. Podstawową misją naszej firmy jest skrócenie procesu wypożyczania samochodów oraz zaoferowanie dużego wyboru samych pojazdów. Z tego powodu nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Brzesku to ograniczenie formalności do minimum, jak i jednocześnie opcja wypożyczania pojazdów licznych modeli, z wielu licznych segmentów.

Cennik

Wynajem samochodów Brzesko tanio

Cennik wynajmu samochodu w Brzesku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Brzesko Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Brzesko Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Brzesko Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Brzesko Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Brzesko tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Brzesko Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Brzesko Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Brzesko Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Brzesko Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Brzesko Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Brzesko Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBrzesko Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBrzesko Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Brzesko Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Brzesko tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: BrzeskoPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©