Wypożyczalnia samochodów Bieruń - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Bieruń +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Bieruniu

wynajem samochodów Bieruń

Wybierz miasto

wynajem samochodów Bieruń
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Bieruń tanio

Wypożyczalnia samochodów Bieruń - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Bieruń

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

W dzisiejszych czasach samochód przestał być luksusem, a stał się swego typu narzędziem głównym, jakie bardzo przydaje nam się w codziennym funkcjonowaniu. Niestety zdarzają się sytuacje, że auto zepsuje nam się w momencie, jak jest niezbędny najbardziej. Czasem natomiast utrzymanie prywatnego auta pozostaje zwyczajnie nieopłacalne. Z pomocą może przyjść jednakże obecna wypożyczalnia aut w Bieruniu, jaka dostarcza nie jedynie dogodne warunki, ale także najbardziej konkurencyjne na rynku ceny. Współczesna firma to zespół profesjonalnych ludzi, którzy starają się przygotowywać usługę w taki sposób, aby nieustannie była ona dopasowana do aktualnych standardów. Wyłącznie u nas mogą Państwo korzystać więc z elastycznych warunków wynajmu oraz dostosowywać umowę po prostu do własnych potrzeb, szczególnie pod kątem czasu pożyczenia. Pomimo przystępnej ceny, wynajem samochodów w Bieruniu dotyczy wyłącznie samochodów zadbanych, zarówno pod kątem technicznym, jak oraz wizualnym. Dla nas absolutnym priorytetem pozostaje zapewnienie Klientom dobrego poziomu bezpieczeństwa oraz wygody. Zatankowane do pełna samochody są więc czyste oraz wysprzątane w środku, a przy tym zawsze sprawne technicznie, dzięki nieustannie realizowanym przeglądom. Profesjonalna wypożyczalnia aut w Bieruniu to pewność korzystania z najlepszych na rynku usług, za jakie po prostu nie będziemy przepłacać. Zachęcamy już teraz do zaznajomienia się z aktualnym cennikiem, jak oraz rozległą flotą aut, jakie bardzo łatwo przystosować do osobistych preferencji.

Wynajem samochodów Bieruń - Speedy Car

Dlaczego warto Liczba wypożyczalni aut na rynku jest dziś bardzo pokaźna i z owego powodu niejednokrotnie pojawia się dylemat powiązany z tym, jaką tak faktycznie najlepiej wybrać. Żeby ułatwić Państwu wybór postaramy się przedstawić parę najistotniejszych zalet, jakie czynią naszą wypożyczalnię profesjonalną na rynku, umożliwiając radować się z naprawdę odpowiednich Przede wszystkim jedynie nasza wypożyczalnia samochodów w Bieruniu tanio oferuje samochody w tak dobrym stanie technicznym, o czym dość niejednokrotnie zapomina niestety konkurencja. Nie tylko realizujemy regularne badania techniczne auta, lecz także dokonujemy napraw na świetnej jakości częściach, korzystając z pomocy autoryzowanych serwisów. Zapewnia to wysoki poziom bezpieczeństwa, ale i wygodę podróżowania. Nasza firma wspaniale zdaje sobie sprawę z tego, że wymagania powiązane z wypożyczaniem aut mogą być niesłychanie zróżnicowane. Z owego powodu staramy się tworzyć dogodną propozycję dla każdego z naszych Klientów. Poważnie opłacalny będzie wynajem zarówno na niewielki czas, jak i na długie tygodnie czy miesiące, zależnie od konieczności. Wykonując profesjonalny wynajem aut w Bieruniu zapewniamy także wykup pełnych pakietów ubezpieczeń, jakie oferują bezpieczeństwo wynajmu, ale i pokrywają wszystkie straty powiązane z różnorodnymi stłuczkami drogowymi, jakie mogą zdarzyć się każdemu. Jednocześnie także staramy się zaoferować usługę ekspresowego wynajmu aut, między innymi dzięki zmniejszeniu formalności do absolutnego minimum. Jesteśmy przekonani o tym, że tak dopracowana usługa sprosta Państwa oczekiwaniom.

wypożyczalnia samochodów Bieruń tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Bieruń tanio

Współczesny sukces nie byłby osiągalny bez klarownie nakreślonych celów, jakie postawiliśmy przed sobą na samym początku istnienia i trzymamy się ich po dziś dzień. Nasza najtańsza wypożyczalnia samochodów w Bieruniu stawia sobie za cel podstawowy duże zadowolenie Klienta. Jesteśmy w stanie zrealizować to dzięki zrozumiałej oraz dogodnej umowie, ogromnej bazie aut, trosce o doskonały stan techniczny aut, oraz jednocześnie zapewnianiu profesjonalnych cen jakie z dużą pewnością sprostają możliwością portfela dowolnej osoby.

Cennik

Wynajem samochodów Bieruń tanio

Cennik wynajmu samochodu w Bieruniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bieruń Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bieruń Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bieruń Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bieruń Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bieruń tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bieruń Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bieruń Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bieruń Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bieruń Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bieruń Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bieruń Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBieruń Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBieruń Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bieruń Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Bieruń tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: BieruńPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©