Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Bielsku-Białej

wynajem samochodów Bielsko-Biała

Wybierz miasto

wynajem samochodów Bielsko-Biała
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Bielsko-Biała tanio

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystanie z samochodu pozostaje dzisiaj dla nas czymś codziennym i niejednokrotnie trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez samochodu. Niestety jednakże czasem nie jesteśmy w stanie skorzystać z własnego auta, a bardzo szybko go potrzebujemy. Spore kłopoty z autami mogą mieć także przedsiębiorstwa, które aut potrzebują tylko od czasu do czasu i ich utrzymanie pozostaje kompletnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Bielsku-Białej jest w stanie jednak rozwiązać owy kłopot, dostarczając nie tylko profesjonalne usługi, ale i bardzo przystępne ceny. Nasza firma to jednak nie jedynie konkurencyjne ceny, lecz i ogromna wygoda korzystania z pożyczonych pojazdów. Mamy bardzo dobrze rozwiniętą flotę aut, w jakiej znajdują się auta z różnych klas i z wieloma opcjami silnikowymi. Co jednak najważniejsze, jesteśmy w stanie zagwarantować duży poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym Klientom. Samochody nieustannie przechodzą przeglądy mechaniczne, natomiast w razie konieczności wysyłane są na specjalistyczny serwis i naprawiane na wysokiej jakości częściach. Wynajem pojazdów w Bielsku-Białej w tej firmie to gwarancja korzystania z doskonałych samochodów, które bezpiecznie dowiozą do dowolnego celu i nie zawiodą na środku drogi. Specjalnie dla obecnych Klientów stawiamy także na wysoką elastyczność, która przekłada się na przystępne warunki wynajmu, niezależnie od tego jak długo będzie on trwał. Wypożyczalnia aut w Bielsku-Białej przedstawi przystępne warunki wynajmu zarówno dla osób poszukujących pojazdu na jeden dzień, jak i na sporo tygodni. Korzystanie z pożyczonego samochodu dzięki profesjonalnej ofercie to duża radość.

Wynajem samochodów Bielsko-Biała - Speedy Car

Dlaczego warto Jako świetni specjaliści na rynku, posiłkując się swoim ogromnym doświadczeniem, jesteśmy w stanie sprostać współczesnym wymaganiom Klientów, stając się tym samym niezwykle konkurencyjną wypożyczalnią. Przede wszystkim jest to najtańsza wypożyczalnia aut w Bielsku-Białej, gdzie ceny absolutnie nie idą w parze z niską jakością usług. Zupełnie odwrotnie, dzięki ograniczeniu formalności oraz dobrej polityce biznesowej jesteśmy w stanie wykonywać swoje usługi na najwyższym możliwym poziomie, przy zachowaniu konkurencyjności cen. Ta wypożyczalnia aut w Bielsku-Białej tanio zapewnia samochody z różnorodnych klas, o które bardzo skrupulatnie dbamy nie jedynie pod kątem porządku i czystości, jednak także stanu mechanicznego. Mocno zależy nam na Państwa komforcie podróży, jednak także i na całkowitym bezpieczeństwie. Auta z takiego powodu bardzo często poddajemy fachowym badaniom technicznym, natomiast i zawsze w razie konieczności korzystamy ze fachowych serwisów, które dbają o to, aby jakość napraw stała wysokim poziomie. Z naszą pomocą mogą Państwo wypożyczać samochody na dowolny okres czasu, korzystając z elastycznych umów, gdzie niezależnie od okresu wynajmu, cena będzie zawsze przystępna. Zatroszczyliśmy się również o to, aby maksymalnie jak to możliwe, ograniczyć sprawy związane z formalnościami podczas wypożyczania aut. Mamy nadzieję, że nasza oferta sprosta Państwa wymaganiom, natomiast dobre pojazdy pozwolą na komfortową jazdę, niezależnie od jej długości.

wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Bielsko-Biała tanio

Realizując fachowe usługi na wynajem aut w Bielsku-Białej naszą główną misją pozostaje oczywiście pełne bezpieczeństwo Klientów. Jako jedna z nielicznych firm z tej branży tak bardzo przykładamy się do stanu technicznego floty naszych samochodów. Samochody nie tylko nieustannie przechodzą badania, ale przede wszystkim naprawiane są natychmiast, z zastosowaniem najdoskonalszych na rynku części. Podróże naszymi samochodami są bezpieczne, a jednocześnie mocno komfortowe, o czym już teraz przekonać może się każdy.

Cennik

Wynajem samochodów Bielsko-Biała tanio

Cennik wynajmu samochodu w Bielsku-Białej (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bielsko-Biała Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bielsko-Biała Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bielsko-Biała Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bielsko-Biała Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bielsko-Biała Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bielsko-Biała Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bielsko-Biała Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bielsko-Biała Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBielsko-Biała Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBielsko-Biała Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bielsko-Biała Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Bielsko-Biała tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Bielsko-BiałaPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©