wypożyczalnia samochodów Bielsk-Podlaski +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Bielsku Podlaskim

wynajem samochodów Bielsk-Podlaski

Wybierz miasto

wynajem samochodów Bielsk-Podlaski
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Bielsk-Podlaski tanio

Wypożyczalnia samochodów Bielsk-Podlaski - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Bielsk-Podlaski

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Możliwość pożyczenia auta dzisiaj to naturalnie ogromna wygoda, którą na pewno docenia sporo ludzi. Na nieszczęście jednak usługi firm pożyczających auta mogą okazać się poważnie zróżnicowane, nie jedynie pod kątem ceny. Nie każda wypożyczalnia przykłada dużą uwagę do stanu technicznego dostarczanych aut, co niestety jest poważnym błędem. Tego typu samochody to o wiele mniejszy komfort podróżowania, jednak przede wszystkim jest to zwyczajnie niebezpieczne, gdyż niesprawne auto prowadzi się o wiele gorzej. To właśnie wyróżnia naszą wypożyczalnię w branży. Wypożyczalnia samochodów w Bielsku Podlaskimzawsze na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Naszych klientów, a coś takiego oczywiście ma przełożenie właśnie na dbałość o stan techniczny pojazdów, jednak i na szykowanie przejrzystych umów. Chcemy zagwarantować najlepszy możliwy poziom usług, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej ceny. Mocno wierzymy w to, że duże doświadczenie zwiększa poziom zaufania wobec naszej wypożyczalni, przekładając się na poważne zadowolenie. Wynajem samochodów w Bielsku Podlaskim, w przypadku tej wypożyczalni, jest niesamowicie komfortowy. Stale rozbudowujemy bowiem własną flotę aut, która liczy obecnie dużo aut z bardzo różnych klas. U nas tym samym każdy może znaleźć coś świetnie dopasowanego do osobistych wymagań. Odpowiednie auta znajdą nie jedynie osoby prywatne, jednak także i firmy, jakie poszukują aut chociażby do wyjazdów biznesowych. Nasza wypożyczalnia aut w Bielsku Podlaskim będzie mogła rozwiązać dużo problemów, w jakich to niezbędne jest skorzystanie z pojazdu. Bardzo często jest to przykładowo wygodna opcja na korzystanie z pojazdu zastępczego, gdy nasz osobisty jest zapsuty po stłuczce. Korzystanie z naszej wypożyczalni, oraz z naszej wygodnej propozycji, to tymczasem zwyczajnie ogromna wygoda, którą to z pewnością każdy doceni.

Wynajem samochodów Bielsk-Podlaski - Speedy Car

Dlaczego warto Bardzo często wypożyczanie pojazdów może kojarzyć nam się z dość dużymi cenami oraz samochodami w złym stanie technicznym. To nie jest zachętą oczywiście do wyboru oferty tego rodzaju, szczególnie, jak są one wyjątkowo drogie. Wynajem aut w Bielsku Podlaskim realizowany przez naszą wypożyczalnię jest tymczasem zdecydowanie inny oraz to właśnie z tego powodu możemy poszczycić się tak ogromną popularnością. U nas małe ceny nie są poprzez obniżenie stanu technicznego auta bądź możliwościami ich wyboru. Samochodów posiadamy bardzo wiele, a do tego dokładnie dbamy o stan techniczny wszystkich z nich. Przy korzystaniu z tych usług Klienci naturalnie otrzymują auta czyste, umyte, zatankowane do pełna oraz sprawne technicznie, co ma przełożenie naturalnie na poczucie bezpieczeństwa oraz komfort jazdy. W parze z małymi koszt oraz wysokim komfortem idzie tu także elastyczność wynajmu, a do tego również prostota samej umowy. Chcemy, najbardziej jak to możliwe, ułatwiać proces wynajmu samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Bielsku Podlaskim za niską cenę zapewnia opcję wynajmowania na każdy okres czasu, tak dla prywatnych klientów, jak i naturalnie dla przedsiębiorców. Cieszymy się tak dużym zaufaniem na rynku dzięki naszemu stałemu dążeniu do osiągania założeń, jakie postawiliśmy przed nami na początku działalności. Niewielkie ceny są za to efektem naszej doskonale przemyślanej polityki biznesowej, która pozwala naszej firmie oszczędzać na kosztach, a więc równocześnie i zapewniać atrakcyjniejsze ceny Klientom. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami, na jakich z pewnością się Państwo zdecydowanie nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Bielsk-Podlaski tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Bielsk-Podlaski tanio

Aby nasza firma miała prawo określać się dziś jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Bielsku Podlaskim musieliśmy przede wszystkim dokładnie trzymać się założeń, jakie przed nami stawialiśmy. Po pierwsze zależało naszej firmie na samym początku na oferowaniu ogromnego wyboru aut w konkurencyjnej cenie oraz w doskonałym stanie technicznym. Jednocześnie chcieliśmy ograniczyć formalności związane z wypożyczaniem, a i dawać własnym Klientom przejrzyste umowy. Wszystkie te cele udało nam się wykonać i dziś możemy poszczycić się naprawdę konkurencyjnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Bielsk-Podlaski tanio

Cennik wynajmu samochodu w Bielsku Podlaskim (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Bielsk-Podlaski Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Bielsk-Podlaski Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Bielsk-Podlaski Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Bielsk-Podlaski Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bielsk-Podlaski tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Bielsk-Podlaski Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Bielsk-Podlaski Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Bielsk-Podlaski Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Bielsk-Podlaski Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Bielsk-Podlaski Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Bielsk-Podlaski Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBielsk-Podlaski Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBielsk-Podlaski Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Bielsk-Podlaski Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Bielsk-Podlaski tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: Bielsk-PodlaskiPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©