Wypożyczalnia samochodów Białystok - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Białystok +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Białymstoku

wynajem samochodów Białystok

Wybierz miasto

wynajem samochodów Białystok
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Białystok tanio

Wypożyczalnia samochodów Białystok - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Białystok

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Możliwość pożyczenia auta obecnie to oczywiście wielka wygoda, jaką z pewnością docenia sporo osób. Na nieszczęście jednak oferty firm wynajmujących auta mogą okazać się naprawdę zróżnicowane, nie jedynie pod kątem ceny. Nie każda wypożyczalnia przykłada dużą uwagę do stanu technicznego oferowanych samochodów, co na nieszczęście jest dużym błędem. Tego typu samochody to o wiele mniejszy komfort jazdy, lecz przede wszystkim jest to zwyczajnie niebezpieczne, gdyż zepsute auto prowadzi się o wiele gorzej. To właśnie wyróżnia naszą wypożyczalnię w branży. Wypożyczalnia samochodów w Białymstoku naturalnie na pierwszej pozycji stawia dobro Naszych klientów, a coś takiego oczywiście ma przełożenie właśnie na troszczenie się o stan techniczny aut, lecz i na szykowanie przejrzystych umów. Staramy się zapewnić najlepszy możliwy poziom usług, przy równoczesnym zachowaniu przystępnej ceny. Bardzo wierzymy w to, że ogromne doświadczenie podnosi poziom ufności wobec naszej firmy, mając przełożenie na poważne zadowolenie. Wynajem samochodów w Białymstoku, w przypadku naszej firmy, jest bardzo wygodny. Stale rozbudowujemy bowiem własną flotę samochodów, która liczy już dużo aut z bardzo wielu klas. U nas dzięki temu każdy może wyszukać coś świetnie przystosowanego do osobistych potrzeb. Odpowiednie auta znajdą nie jedynie osoby prywatne, lecz także i firmy, które potrzebują aut między innymi do podróży biznesowych. Nasza wypożyczalnia aut w Białymstoku jest w stanie rozwiązać dużo trudności, w jakich to wymagane jest skorzystanie z auta. Niezwykle często jest to przykładowo komfortowa opcja na korzystanie z auta zastępczego, jak nasz osobisty jest uszkodzony po kolizji. Korzystanie z naszej wypożyczalni, oraz z naszej wygodnej propozycji, to tymczasem zwyczajnie duża wygoda, jaką to bez wątpienia każdy doceni.

Wynajem samochodów Białystok - Speedy Car

Dlaczego warto Niezwykle często wypożyczanie pojazdów kojarzy nam się z dość dużymi kosztami i pojazdami w złym stanie technicznym. To nie jest zachętą oczywiście do korzystania z oferty tego typu, szczególnie, jak są one bardzo kosztowne. Wynajem aut w Białymstoku wykonywany przez naszą wypożyczalnię jest tymczasem zdecydowanie inny oraz to właśnie z tego powodu możemy poszczycić się tak dużą popularnością. U nas atrakcyjne warunki cenowe nie są kosztem stanu technicznego auta albo możliwościami ich wyboru. Samochodów posiadamy naprawdę wiele, a przy tym dokładnie dbamy o stan techniczny wszystkich z nich. Przy korzystaniu z naszych usług Klienci naturalnie otrzymują auta wysprzątane, umyte, zatankowane do pełna oraz sprawne technicznie, co ma przełożenie oczywiście na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W parze z małymi cenami oraz dużym komfortem idzie w naszej firmie także elastyczność usług, a przy tym także przejrzystość samej umowy. Staramy się, najbardziej jak to możliwe, ułatwiać proces wynajmowania samochodów. Nasza wypożyczalnia samochodów w Białymstoku tanio zapewnia możliwość wypożyczania na dowolny okres czasu, tak dla prywatnych klientów, jak i oczywiście dla biznesmenów. Cieszymy się tak dużym zaufaniem w branży dzięki naszemu stałemu dążeniu do osiągania celów, które ustawiliśmy przed sobą na starcie działalności. Niewielkie ceny są natomiast efektem naszej doskonale przygotowanej polityki biznesowej, która pozwala nam oszczędzać na kosztach, a z tego powodu równocześnie i zapewniać niższe ceny Klientom. Zachęcamy do zapoznania się z usługami, na jakich bez wątpienia się Państwo absolutnie nie zawiodą.

wypożyczalnia samochodów Białystok tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Białystok tanio

By nasza firma mogła określać się obecnie jako najtańsza wypożyczalnia samochodów w Białymstoku musieliśmy przede wszystkim ściśle trzymać się celów, które przed sobą postawiliśmy. Zawsze zależało nam na samym starcie na dostarczaniu dużego wyboru pojazdów w konkurencyjnej cenie oraz w doskonałym stanie technicznym. Równocześnie chcieliśmy zmniejszyć formalności powiązane z wynajmowaniem, jak i wręczać swoim Klientom zrozumiałe umowy. Wszystkie owe założenie udało nam się wykonać i teraz możemy poszczycić się naprawdę atrakcyjnymi usługami.

Cennik

Wynajem samochodów Białystok tanio

Cennik wynajmu samochodu w Białymstoku (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Białystok Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Białystok Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Białystok Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Białystok Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Białystok tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Białystok Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Białystok Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Białystok Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Białystok Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Białystok Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Białystok Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBiałystok Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBiałystok Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Białystok Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Białystok tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: BiałystokPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©