Wypożyczalnia samochodów Białogard - Speedy Car - wynajem aut od 49zł
wypożyczalnia samochodów Białogard +48 

Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Białogardzie

wynajem samochodów Białogard

Wybierz miasto

wynajem samochodów Białogard
              

Śląskie
Oferta

Wynajem samochodów Białogard tanio

Wypożyczalnia samochodów Białogard - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Białogard

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Wynajmowanie pojazdów w dzisiejszych czasach absolutnie nie musi być przykrym obowiązkiem. Zdarzają się naturalnie sytuacje, w których to musimy skorzystać z samochodu wynajętego, bo nasze na przykład się zepsuło, albo też na co dzień nie posiadamy samochodu ponieważ nie opłaca nam się go finansować, natomiast nagła sytuacja wymaga jednak skorzystania z niego. Licznym osobom usługi tego rodzaju kojarzą się z wielkimi kosztami, lecz nasza firma doskonale pokazuje, iż naprawdę nie musi to być normą. Nasza solidna wypożyczalnia samochodów w Białogardzie to miejsce, w którym każdy może znaleźć świetnie przystosowany do potrzeb wóz i korzystać z niego na elastycznych warunkach, przy równoczesnym zachowaniu przystępności cen. Mamy auta z wielu segmentów, w tym pojazdy naprawdę duże i pakowne, jakie doskonale sprawdzą się przykładowo do przewozu dużych rzeczy. Naprawdę wierzymy w to, iż wynajem samochodów w Białogardzie w naszej wypożyczalni będzie dużą przyjemnością również dzięki dużemu ograniczeniu formalności. Pojazd można wynająć dzięki temu ekspresowo i na zrozumiałych warunkach, a wiec bez niespodziewanych opłat i dopisków z gwiazdkami. Pracując na rynku od długiego czasu zdobyliśmy pokaźne doświadczenie, a i zaskarbiliśmy sobie ufność licznych Klientów. Wypożyczalnia aut w Białogardzie daje dużą wygodę tak osobom prywatnym, jak i firmom potrzebującym pilnie skorzystać z pojazdu i przykładowo odbyć podróż służbową. Z pewnością sprostamy wszelkim oczekiwaniom i zawsze zaproponujemy atrakcyjną propozycję cenową, jaka to nie opróżni żadnego portfela.

Wynajem samochodów Białogard - Speedy Car

Dlaczego warto Oczywiście wspaniałe słowa to najczęściej zbyt mało, by przekonać kogoś do wypróbowania konkretnych usług. W naszym przypadku jednak słowa szybko się materializują, co można sprawdzić również teraz. Wynajem aut w Białogardzie oparty jest o auta porządnej marki, z wielu różnorodnych klas i z naprawdę bogatym, przez co i wygodnym, wyposażeniem. Nie trzeba również wierzyć naszej firmie na słowo, bowiem wystarczy przetestować osobiście, iż wszystkie nasze auta są w doskonałym stanie technicznym. Zapewniając gwarancję zadowolenia oczywiście przykładamy także ogromną uwagę do czystości samych aut, dbając o to, by docierały one do Klienta wysprzątane i gotowe również do odległej drogi. Naturalnie naprawdę ważne będzie tu to, iż nasza wypożyczalnia samochodów w Białogardzie za niską cenę realizuje wszystkie usługi, gwarantując równocześnie ich największą jakość. Stawiamy na fachowe i rzetelne podejście do Klienta. Objawia się to na przykład tym, iż nie posiadamy jakichkolwiek niespodziewanych opłat. Zawsze spisywana umowa będzie zrozumiała, a mało tego Klienci już od początku dostają całkowite informacje powiązane z wszelkimi kosztami dla wypożyczania. To właśnie dlatego zaufało naszej firmie tak dużo ludzi i możemy dzisiaj radować się pozycją lidera na rynku. Obdarzenie zaufaniem właśnie nas przyniesie korzyści każdej osobie, niezależnie od faktu czy chcemy wypożyczyć wóz do celów osobistych, albo może jednak biznesowych. U nas każda osoba dobierze umowę do potrzeb i skorzysta z takich usług, jakie faktycznie są potrzebne.

wypożyczalnia samochodów Białogard tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Białogard tanio

Nowoczesna i równocześnie najtańsza wypożyczalnia samochodów w Białogardzie jest efektem wszystkich usilnych starań o wykonanie wszystkich określonych wcześniej założeń. Przede wszystkim naprawdę zależy naszej firmie na bezpieczeństwie naszych Klientów, jakie objawia się poprzez uczciwe umowy i troskę o stan techniczny samochodów. Idąc jednak naprzeciw potrzebom naszych Klientów, chcemy zapewniać usługi jak najbardziej wygodne, czyli takie, jakie można dobrać do potrzeb i w których to należy płacić wyłącznie za to, z czego faktycznie się korzysta.

Cennik

Wynajem samochodów Białogard tanio

Cennik wynajmu samochodu w Białogardzie (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Białogard Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Białogard Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Białogard Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Białogard Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Białogard tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Białogard Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Białogard Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Białogard Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Białogard Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Białogard Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Białogard Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikBiałogard Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikBiałogard Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Białogard Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Białogard tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: mazowieckie@speedy-car.pl
Adres: BiałogardPozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl Copyright ©