Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Świeciu

wynajem samochodów Świecie

Wybierz miasto

wynajem samochodów Świecie

Oferta

Wynajem samochodów Świecie tanio

Wypożyczalnia samochodów Świecie - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Świecie

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Żeby maksymalnie cieszyć się zaletami wypożyczonego samochodu zdecydowanie nie wystarczy wyjątkowo niska cena usług. Tutaj naprawdę ważne jest bowiem także to, aby samochody były w jak najlepszym stanie technicznym, a i naturalnie, żeby były czyste we wnętrzu i gwarantowały dobry komfort. Sporo wypożyczalni na nieszczęście nie przykłada odpowiedniej uwagi do tego elementu. Pojazdy w niedostatecznym stanie technicznym, nierzadko również mocno zdezelowane, są naturalnie mało komfortowe, jednak przy tym stwarzają prawdziwe zagrożenie na drodze, pomniejszając tym samym nasze poczucie bezpieczeństwa. Wybierając wynajem samochodów w Świeciu wykonywany przez naszą firmę, nie będzie się trzeba tym przejmować. Jako prawdziwi profesjonaliści na rynku jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej klasy usługi, jednak w konkurencyjnych cenach. Od samego początku pragneliśmy, żeby ta wypożyczalnia samochodów w Świeciu bardzo wyraźnie wyróżniała się na lokalnym rynku, zapewniając wygodę, bezpieczeństwo i konkurencyjny cennik. Nie chcemy nikogo wyróżniać przez co naprawdę konkurencyjny cenowo jest wynajem długoterminowy, lecz także i krótkoterminowy, z którego bardzo chętnie chcą korzystać osoby prywatne. Zdajemy sobie też doskonale sprawę z tego, jak niewygodne mogą być formalności związane z wypożyczaniem. Wyłącznie ta wypożyczalnia aut w Świeciu znacząco ograniczyła te formalności sprawiając, że wynajem staje się łatwy i szybki, umożliwiając na korzystanie z auta kiedy tylko chcemy. Ta propozycja kierowana jest tak do osób prywatnych, ale też do przedsiębiorców. Niezależnie jaka forma wypożyczania Państwa zainteresuje, w naszej firmie zawsze usługi będą tanie i bezpieczne.

Wynajem samochodów Świecie - Speedy Car

Dlaczego warto Świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że przez zdarzenia nieprzewidziane na nieszczęście nierzadko samochody mogą zawieść nas dokładnie wtedy, gdy to najbardziej ich będziemy potrzebować. Na naprawę będzie mogło już nie być wolnego czasu, natomiast i nie za każdym razem jesteśmy w stanie wziąć auto od członka rodziny czy też znajomych. Tu z pomocą przychodzi wynajem aut w Świeciu wykonywany przez naszą firmę, który sprosta wszystkim wymaganiom i bez wątpienia nie spustoszy portfela. Istnieje wiele powodów, dla jakich warto skorzystać z naszych usług. Do tych najistotniejszych trzeba zaliczyć nie tylko małą cenę. Ta bowiem nierzadko będzie mogła świadczyć o marnym stanie technicznym wynajmowanych aut, jednak nie w naszym przypadku. Profesjonalna wypożyczalnia samochodów w Świeciu tanio i bezpiecznie wykonuje swoje usługi. Bardzo dbamy o nasze samochody znajdujące się w naszej flocie. Każda wykryta awaria jest natychmiast naprawiana, a do tego samochody nieustannie przechodzą profesjonalne badania techniczne. Dzięki temu nasi Klienci zawsze dostają i płacą za samochody doskonale przygotowane do jazdy, które nie zawiodą nawet na dłuższych trasach. Dobry poziom bezpieczeństwa związany jest także z wykupowaniem pełnych polis ubezpieczeniowych. Te chronią nie tylko naszą firmę, lecz także i Klientów, którzy dostają wysoką ochronę ubezpieczeniową w sytuacji zdarzenia drogowego czy stłuczki Z ogromną przyjemnością chcemy pochwalić się także dobrymi rozwiązaniami, które pozwoliły nam znacząco zmniejszyć formalności związane z wypożyczaniem. Wypożyczenia samochodu nie będzie musiało być więc ani drogie ani też zbytnio trudne.

wypożyczalnia samochodów Świecie tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Świecie tanio

Kluczem do sukcesu naszej firmy na rynku staje się nie tylko stawianie na profesjonalnych konsultantów i nieustanne rozbudowywanie floty pojazdów. To przede wszystkim duże nastawianie na zadowolenie naszych Klientów i jako jedyna wypożyczalnia chcemy gwarantować zadowolenie z usług. Naszą misją stało się stworzenie firmy bezpiecznej, z elastycznymi usługami, dużym wyborem pojazdów i niskimi cenami. Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Świeciu to samochody w idealnym stanie technicznym i usługi, które da się dopasować do wymagań.

Cennik

Wynajem samochodów Świecie tanio

Cennik wynajmu samochodu w Świeciu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Świecie Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Świecie Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Świecie Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Świecie Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świecie tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Świecie Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Świecie Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Świecie Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Świecie Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Świecie Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Świecie Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikŚwiecie Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikŚwiecie Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Świecie Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Świecie tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: kujawy@speedy-car.pl
Adres: Świecie