Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Poznaniu

wynajem samochodów Poznań

Wybierz miasto

wynajem samochodów Poznań

Województwo Śląskie


Oferta

Wynajem samochodów Poznań tanio

Wypożyczalnia samochodów Poznań - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Poznań

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Nowoczesne wypożyczalnie pojazdów to miejsca, gdzie powinniśmy mieć opcję bezpiecznego, wygodnego, jak i równocześnie niedrogiego pożyczania pojazdów w naprawdę porządnym stanie technicznym. Korzystanie z tego typu usług bez wątpienia przyda się osobom prywatnym, na przykład w sytuacji konieczności szybkiego dojechania do odległego miejsca, czy też zwyczajnej awarii samochodu prywatnego, która to niestety nierzadkop zdarza się w najmniej dogodnym momencie. To jednak też idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Nie każda firma musi korzystać z pojazdów na co dzień i utrzymywanie własnej floty pojazdów staje się w tego rodzaju sytuacji kompletnie nieopłacalne. Nasza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu naszykowała propozycję naprawdę wygodną że naprawdę prosto dopasować ją do indywidualnych wymagań Jako sprawdzona i szanowana na rynku wypożyczalnia zapewniamy swoim Klientom pełne bezpieczeństwo, troszcząc się o doskonały stan techniczny samochodów. Nie dopuszczamy do tego, żeby samochody wyjeżdżały na drogę zepsute regularnie je serwisując i poddając regularnym przeglądom technicznym. Jednocześnie też nasz wynajem samochodów w Poznaniu jest naprawdę komfortowy i szybki. Osiągnęliśmy ów cel poprzez duże ograniczenie formalności niezbędnych do wypełnienia Można naprawdę ekspresowo skorzystać z proponowanych usług i cieszyć się komfortowym pojazdem dobranym do wymagań Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ogromną gamą usług, które oferuje nasza wypożyczalnia aut w Poznaniu. Ogromny wybór aut, przystępne warunki cenowe i profesjonalne podejście do Klienta to cechy, które utwierdzą Państwa w dokonaniu trafnego wyboru.

Wynajem samochodów Poznań - Speedy Car

Dlaczego warto Same słowa to oczywiście zdecydowanie za mało, żeby dostać absolutną pewność, że usługi wykonywane są na najlepszym poziomie. Opłaca się po prostu skontaktować się z naszą firmą i na własnej skórze przekonać się o tym, że nigdy nie wypowiadamy słów na wiatr. Gwarantujemy, że jedynie u nas wynajem aut w Poznaniu nie będzie wiązał się z naprawdę dużymi kosztami jak i równocześnie, że zapewniamy jedynie zadbane pojazdy. Każdy samochód przechodzi profesjonalne przeglądy techniczne, a i za każdym razem przed wydaniem go Klientowi jest on skrupulatnie czyszczony i oczywiście zatankowany pod korek Co jednak jeszcze ważniejsze, w przypadku proponowanych usług można mieć do wybrania pokaźną gamę samochodów z wielu segmentów. Posiadamy auta dostosowane do wielu preferencji, w tym pojazdy większe i pojemne, z jakich pomocą można szybko przewieźć nawet duże rzeczy. Dokładamy wszelkich starań do tego, żeby nasza wypożyczalnia samochodów w Poznaniu tanio zapewniała własne usługi, ale nie kosztem ich jakości. Poprzez porządnie naszykowaną politykę firmy byliśmy w stanie w znacznym stopniu zmniejszyć formalności. Oznacza to, że można skorzystać z proponowanych usług naprawdę ekspresowo, wypełniając parę formularzy i przedstawiając najważniejsze dokumenty. Pobieramy też stosunkowo niskie kaucje, a i odpowiednio ubezpieczamy własne auta żeby podnieść poziom bezpieczeństwa. Naprawdę warto korzystać z usług fachowców firmy stawiającej na najporządniejsze auta pełną wygodę jak i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie musisz nam ufać na słowo, ale za każdym razem możesz sprawdzić nasze usługi na własną rękę.

wypożyczalnia samochodów Poznań tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Poznań tanio

Nasza firma od samego startu oparta jest na kilku zasadach, jakich nieustannie trzymamy się do dzisiaj i które oferują największą jakość usług. Niedroga wypożyczalnia samochodów w Poznaniu po pierwsze za każdym razem kieruje się wygodą Naszych klientów. Ma to przełożenie na najwyższy poziom bezpieczeństwa, zrozumiałe umowy, niewiele formalności, jak i oczywiście na ogromną elastyczność usług, które każda osoba dobierze idealnie do osobistych preferencji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do wybrania pojazdu doskonale dobranego do preferencji.

Cennik

Wynajem samochodów Poznań tanio

Cennik wynajmu samochodu w Poznaniu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Poznań Kia Picanto 65 zł 65 zł 49 zł
wypożyczalnia samochodów Poznań Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Poznań Kia Rio 79 zł
wynajem samochodów Poznań Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Poznań Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Poznań Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Poznań tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Poznań Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Poznań Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Poznań Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Poznań Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Poznań Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Poznań Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikPoznań Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikPoznań Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Poznań Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

REZERWACJA ONLINE

Kontakt

Wynajem samochodów Poznań tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 794402434
E-mail: wielkopolska@speedy-car.pl
Adres: Poznań

Pozycjonowanie i serwis www - Agencja goldhat.pl