Wypożyczalnia samochodów

Najtaniej w Kędzierzynie Koźlu

wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle

Wybierz miasto

wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle

Oferta

Wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle tanio

Wypożyczalnia samochodów Kędzierzyn Koźle - Speedy Car

wypożyczalnia samochodów Kędzierzyn Koźle

Wypożyczalnia samochodów Speedy Car

Korzystając z oferty wypożyczalni pojazdów zawsze trzeba mieć pewność, iż wypożyczalnia jest profesjonalna oraz uczciwa, co ma przełożenie naturalnie na bezpieczne warunki wypożyczania. Takich obaw z pewnością nie trzeba będzie mieć w przypadku naszej wypożyczalni, jaka może pochwalić się pokaźnym doświadczeniem, dużą flotą pojazdów, jak i konkurencyjnymi cenami. Przy tym jesteśmy w stanie zapewnić Państwa, iż atrakcyjna cena nie odbywa się w naszej firmie kosztem naszych Klientów. W własnej flocie samochodowej mamy auta jedynie w bardzo dobrym stanie technicznym, o które regularnie troszczymy się oraz które dostarczamy Państwu także solidnie wysprzątane oraz naturalnie zatankowane do pełna. Nasza wypożyczalnia samochodów w Kędzierzynie Koźlu to miejsce, jakiemu absolutnie można ufać oraz która sprawia, iż wynajem pojazdów jest prostszy niż komukolwiek będzie mogło się wydawać. Jest to możliwe w głównej mierze dzięki naszej wielkiej elastyczności, jaka ma przełożenie na dużą swobodę powiązaną z czasem wynajmu. Nieważne czy potrzebują Państwo pojazdów jedynie na jedną dobę, czy też chcą korzystać z niego przez dużo tygodni. W dowolnym przypadku cena będzie przystępna oraz dopasowana do indywidualnych potrzeb. Wynajem samochodów w Kędzierzynie Koźlu dedykowany będzie w takiej formie naprawdę do każdej osoby, a więc tak do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców Niesamowicie chcemy, by zapewnić naszym Klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przekłada się to nie tylko na dobry stan techniczny pojazdów, ale również i na zrozumiałe umowy, jakich podpisanie nie wymaga przejścia przez gąszcz formalności. Jesteśmy przekonani o tym, iż nasza oferta sprosta Państwa wymaganiom.

Wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle - Speedy Car

Dlaczego warto Przed wybraniem danej wypożyczalni pojazdów każdy stara się tego typu wypożyczalnię dokładnie ocenić, by mieć gwarancję dokonania trafnego wyboru. W tym przypadku wynajem aut w Kędzierzynie Koźlu staje się atrakcyjny nie tylko z powodu małej ceny, jaka na pewno będzie bardzo konkurencyjna na rynku. To bowiem auta, o które należycie troszczymy się pod każdym kątem. Nieustannie analizujemy stan technicznych wszystkich pojazdów oraz dokonujemy wszelkich wymaganych napraw, oczywiście korzystając z świetnych jakościowo części oraz z usług najlepszych na rynku serwisów. Troszcząc się o Państwa wygodę nasze auta są również dokładnie sprzątane. Czyste oraz przytulne wnętrze na pewno poprawia komfort każdej podróży pojazdem. Nasza odpowiednia polityka umożliwiła nam również ułatwić sam wynajem do granic możliwości. Dzięki temu wypożyczalnia samochodów w Kędzierzynie Koźlu tanio oferuje swoje samochody oraz nie próbuje utrudniać Klientom użytkowania nich. Wystarczy jedynie tylko parę drobnych formalności, by cieszyć się wypożyczonym autem. Same umowy przygotowywane są w taki sposób, by były maksymalnie przejrzyste dla naszych Klientów oraz nie pozostawiały żadnych wątpliwości. To właśnie dzięki tym elementom staliśmy się dzisiaj tak konkurencyjną wypożyczalnią w branży. Sprawnie dopasowujemy usługi do preferencji Klientów, stawiamy na pełne ubezpieczenia wszystkich pojazdów, jak i posiadamy w ofercie samochody z wielu klas. Z tego powodu potrafimy spełniać potrzeby związane z gabarytami pojazdów, ich wyposażeniem albo pojemnością jednostki napędowej, co dla wielu osób zdecydowanie ma ogromne znaczenie.

wypożyczalnia samochodów Kędzierzyn Koźle tanio

Nasza misja

Wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle tanio

Już na starcie istnienia nasza wypożyczalnia aut w Kędzierzynie Koźlu postawiła przed sobą parę ważnych założeń, jakich stała realizacja umożliwiła nam osiągać wspaniale sukcesy w branży. Nastawienie na potrzeby Klienta, gwarantowanie bezpieczeństwa jak i prostoty umów są dokładnie tą misją, którą wykonujemy niezwykle skrupulatnie. Do tego nasza wypożyczalnia to również najtańsza wypożyczalnia samochodów w (miasto), miejsce bezpieczne oraz sprawdzone, w którym każdy bardzo ekspresowo jest w stanie wypożyczyć auto oraz cieszyć się komfortem podróżowania

Cennik

Wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle tanio

Cennik wynajmu samochodu w Kędzierzynie Koźlu (ceny netto)

MODEL OKRES WYPOŻYCZENIA
1-7 dni 8-15 dni 16-30 dni
wypożyczalnia samochodów Kędzierzyn Koźle Skoda Fabia II 79 zł 69 zł 49 zł
wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle Fiat Line 79 zł
wypożyczalnia aut Kędzierzyn Koźle Ford Fiesta 79 zł
wynajem aut Kędzierzyn Koźle Renault Clio 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kędzierzyn Koźle tanio Skoda Rapid 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów poznań Kędzierzyn Koźle Ford Focus 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia samochodów Kędzierzyn Koźle Citroen C4 Cactus 99 zł 89 zł 79 zł
wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle Renault Megane 99 zł 89 zł 79 zł
wypożyczalnia aut Kędzierzyn Koźle Suzuki Vitara 114 zł
wynajem aut Kędzierzyn Koźle Skoda Octavia III 119 zł
wypożyczalnia samochodów tanio Ford Mondeo 129 zł 119 zł 109 zł
wynajem aut tanio Kędzierzyn Koźle Renault Laguna 129 zł 119 zł 109 zł
wypożyczalnia samochodów cennikKędzierzyn Koźle Skoda Octavia III Kombi 129 zł 119 zł 109 zł
wypnajem samochodów cennikKędzierzyn Koźle Fiat Doblo 139 zł 129 zł 119 zł
wynajem aut tanio Peugeot Boxer 155 zł
wynajem samochodów tanio Kędzierzyn Koźle Volkswagen Passat 179 zł 165 zł 149 zł

* Kaucja za samochód 500 zł

* wszystkie podane ceny są cenami netto

* użytkowanie auta poza granicami Polski +30 zł doba

limit auta osobowe 300 km/dobę, auta dostawcze 500 km/dobę

Kontakt

Wynajem samochodów Kędzierzyn Koźle tanio

Wyślij wiadomość

Dane kontaktowe

Telefon: 576664363
E-mail: opolskie@speedy-car.pl
Adres: Kędzierzyn Koźle